Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Helena Rubinstein, Spider Eyes Mascara Base

Helena Rubinstein, Spider Eyes Mascara Base

Pojemność 6,4 ml

Spider Eyes Base Mascara nałożona pod nasz ulubiony tusz do rzęs ma kilkukrotnie wzmocnić jego działanie. Miękkie i wytrzymałe jak pajęcze nitki włókna mikrocelulozowe pogrubiają, wydłużają i podkręcają rzęsy. Baza ma również działanie pielęgnujące dzięki zawartym w niej ceramidom, prowitaminie B5, olejkowi jojoba.

Cena: 110 zł / 6,4 ml

najlepsza

To najlepsza baza pod tusz jaką kiedykolwiek miałam. mam opadające rzęsy i jedynie dzięki niej można na moich rzęsach uzyskać efekt podkręcenia. Po jej użyciu rzęsy są zdecydowanie bardziej podkręcone i dłuższe dzięki czemu oko prezentuje się bardzo efektownie.
Baza jest wydajna i nie traci swych właściwości nawet po kilku miesiacach używania.
Podczas nakładania trzeba się trochę wysilić i starannie rozprowadzić bazę na rzęsach, ale naprawdę warto !

Ilość zużytych opakowań: dwa

Lubię :)

używam od roku, może troszkę dłużej. mam już 3-cie opakowanie. najlepiej sprawdza się z mascarą Spectacular HR. wyjątkowo dobrze wydłuża! myślę jednak, że jeśli ktoś ma 5 minut na cały makijaż rano, to nie powinien się za tę bazę zabierać.
ogólnie: najlepsza baza pod tusz jaką kiedykolwiek miałam. na pewno kupię następny raz.

sama nie wiem...

jakoś trudno ocenić mi ten produkt....faktycznie baza powoduje, że tusz trwa na oczach przez kilkanaście godzin i nic się nie osypuje, nie rozmazuje.
Rzęsy są miękkie , może trochę podkręcone, ale spektakularnych efektów nie zauważyłam ;)
biała baza z dwuskładnikowego Loreala (sam tusz okropny !! brrr) chyba lepszy efekt dawała niż baza HR Spider Eyes
jeżeli liczycie na przedłużenie trwałości maskary to ok , ale niczego innego nie należy oczekiwać, bo spotka Was rozczarowanie