Ziaja, Kremowe mydło do rąk ` Herbata z cynamonem` (nowa wersja)

Ziaja, Kremowe mydło do rąk ` Herbata z cynamonem` (nowa wersja)

Zapewnia właściwą higienę dłoni. Nawilża i pielęgnuje skórę po każdym myciu. Łatwo usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne aromaty. Nadaje skórze ciepły cynamonowo-herbaciany zapach.

Wydajny

Zacznę od tego że mydło jest w prostej i wygodnej butelce z wygodną pompką ,jest bardzo wydajne i tanie .Zapach to nie jest to czego oczekiwałam zupełnie inaczej wyobrażałam sobie zapach cynamonu z herbatą .Jednak pomimo tego że zapach jest nieco inny jest bardzo przyjemny i delikatny ,nie drażni jest lekko mydlany.Dobrze zmywa wszelki brud delikatnie się pieni i pozostawia skórę lekko nawilżoną .Dobry produkt w dobrej cenie .

Ładny przeciętniak.

Podobnie jak spora część osób, kupiłam go dla zapachu i tu mały zawód, ale ogólnie - przeciętny produkt w ładnym i praktycznym opakowaniu.

Opakowanie - proste i dzięki temu bardzo ładne. Posiada pompkę dzięki, której ładne staje się też praktyczne.

Zapach - liczyłam na coś zimowo-świątecznego, a dostałam coś co pachnie delikatnie i ładnie, ale nie należy wcale do tej grupy zapachów. Jest delikatny i kremowy, nie utrzymuje się na dłoniach po użyciu.

Działanie - myje, czyli podstawowe zadanie spełnia. Ładnie domywa, sprawdza się nie tylko do dłoni, dobrze się pieni, jest całkiem wydajne. Jedyny problem jest taki, że lubi wysuszać.

Takie sobie mydło

Mydło jest w wygodnym opakowaniu z dozownikiem bardzo wygodne w użyciu. Ma kremową konsystencję która dobrze się rozprowadza i oczyszcza dłonie jednak ten zapach jakos nie mogłam go znieść ale ogolnie mydło bardzo dobre.

Fajne

Myslalam ze zapach cynamonu bedzie intensywny i bedzie bil po oczach, tak sie nie stalo. Ale mydlo myje, ladnie sie pieni i nie wysusza rak. Mocno przyczepic sie nie moge bo fajne to jest :) jak wszystkie z Ziaji

Gdzie ta herbata z cynamonem?

Pojemność: 270ml
Cena: >10 zł
Dostępność: drogerie i hipermarkety

Opis producenta:

Skusiłam się na zakup tego mydła licząc na to, że intrygujące połączenie herbaty z cynamonem fajnie wkomponuje się w zimowo-świąteczną aurę. Mydło zakupiłam na parę złotych w jednym z hipermarketów.

Opakowanie ma minimalistyczną szatę graficzną i całkiem elegancko prezentuje się na umywalce w łazience. Pojemność całkiem przyzwoita, choć za taką kwotę śmiało można by oczekiwać mydełka co najmniej półlitrowego.

Co do zapachu - jestem zawiedziona. Na dłoniach nie zostaje, to mówię od razu. Dla mnie ten zapach to typowy "mydlany" zapach, lekko kremowy. Absolutnie nie czuję tam nic herbaciano-cynamonowego. A dla zapachu głównie ten produkt kupiłam.

Konsystencja kremowa. Dobrze myje ręce, nadaje się też do prania pędzli. Niestety, jak większość mydeł, wysusza dłonie i po myciu konieczne jest nałożenie grubszej warstwy kremu.

Nie kupię ponownie głównie przez fakt, że tak boleśnie zawiódł mnie zapach. Miało być obłędnie i nastrojowo, a jest nijako.

Plusy i minusy:
+ ładnie prezentujące się opakowanie
+ dobre do prania pędzli
+/- cena
- zapach - to zwykły kremowy aromat, nie mam tam żadnej herbaty czy cynamonu
- wysusza dłonie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Przypadło mi do gustu

Bardzo spodobało mi się opakowanie, przykuwa zwrok, pasuje do wnętrz w typie retro. Dodatkowo pompka i niska cena skusiły mnie do zakupu.
Konsysencja jest dla mnie w porządku, ładnie się pieni i domywa ręce. Nie powoduje przesuszu, jest wydajne.
Zapach ...no cóż ani w nim herbaty ani cynamonu. Tio dokładnie zapach żelu arganowego pod prysznic z Biedronki.
Podobną nutę mają kosmetyki Ziaji właśnie z mleczkiem arganowym.
Polecam.

Używam tego produktu od: od kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

Ulubione

Moje ulubione mydło do rąk.

+ Nie wysusza rąk (!)
+ Przyjemnie pachnie (nie jest to zapach herbaty cynamonowej, ale jest bardzo przyjemny)
+ Myje bez zastrzeżeń
+ Przystępna cena
+ Ładny design opakowania

Nie mam zastrzeżeń i kupuję ponownie gdy tylko mi się kończy.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 5 butelek

fajne mydlo

Od razu zaczne od tego, ze nie lubie kosmetykow firmy Ziaja i bardzo sceptycznie pochodzilam do tego mydla. Okazalo sie, ze zaskoczylo mnie bardzo pozytywnie i zebralo wiele komplementow od znajomych, ktorzy mieli okazje go uzywac!
Zapach jest bardzo oryginalny i dosc mocny.
Nie oczekuje cudow po mydlach do rak, a to spelnia swoje zadanie w 100%. Nie wysusza mi rak co sie czasami zdarza przy innych tego typu produktach.
Dobrze sie pieni i pozostawia efekt czystych rak co nie jest tak oczywiste w przypadkach innych mydel do rak...

Do tego jest na prawde bardzo wydajne- uzywalam go przez pare miesiecy.
Niewygorowana cena, plus za praktyczne opakowanie.

Używam tego produktu od: pare miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

gdzie ta herbata i cynamon?

Kupiłam to mydło jako żel pod prysznic- spełnia swoją rolę, dobrze się pieni, jednak jest mało wydajne, wysusza bez stosowania mocnego balsamu nawilżającego, a na dodatek zapach jest nijaki.Na pewno to nie herbata z cynamonem!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

cynamonu nie czuć ale nie jest źle

Nie lubię kosmetyków Ziaji i każda z nimi styczność jest dla mnie traumą, ale te mydełka zwróciły moją uwagę w aptece swoimi opakowaniami. Kupiłam herbatę z cynamonem i tamaryndowiec. Po raz pierwszy jestem zaskoczona Ziają i to pozytywnie:

-dobrze myje
-delikatnie oczyszcza dłonie
-nie wysusza ich, ale też nie nawilża
-raczej nie czuć cynamonu, ale zapach nie jest zły
-nie podrażnia suchej skóry rąk
-wygodne opakowanie z dozownikiem, przyjemne dla oka
-gęsta, kremowa konsystencja
-dość wydajne
-super cena
-neutralizuje przykre, kuchenne zapachy

Bardzo przyjemne mydełko, które warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Nieciekawe

Mydło kupiłam w stoisku firmowym Ziaji za kilka złotych. Pani ekspedientka polecała je jako nawilżające o kremowej konsystencji, idealne na zimę, taaa jasne...

Zacznę od zapachu, który na pewno nie jest zapachem herbaty z cynamonem. Pachnie delikatnie herbaciano i to tyle, zero cynamonu. Konsystencja kremowa, owszem, dobrze się pieni i neutralizuje zapachy, tutaj duży plus dla Ziaji. Opakowanie ładne, pewnie stoi na umywalce, nawet kiedy jest już prawie puste, pompka się nie zacina i dozuje odpowiednią ilość kosmetyku.

Mydło ma jednak potężną wadę, jak dla mnie, mianowicie strasznie wysusza dłonie. Zmieniłam mydlo na Lindę z Biedronki i problem suchych dłoni nie był już tak dokuczliwy. Kolejnym minusem jest słaba wydajność, po ok 2 tygodniach się skończylo, a używałam je sama.

Czytając opinie poniżej mam wrażenie, że dostałam jakiś wybrakowany produkt... Nie spodziewałam się po Ziaji takiej fuszerki. Nie kupię produktu ponownie.

Ziaja wie co to cynamon ?

Gdy czytam wcześniejsze recenzje, to mam wrażenie, że podmienili mi produkty *-*

Napaliłam się na to mydło, jak szczerbaty na suchary, jakieś dobre 3 miesiące temu. Kocham cynamon i jesienią/zimą kupuję mnóstwo kosmetyków/świeczek o tymże zapachu. Gdy skończyło mi się mydło, nie miałam wątpliwości co kupię następne.

Po przyniesieniu do domu czar prysnął - czy ludzie z Ziaji kiedykolwiek pili herbatę z cynamonem ? :O

Przecież to nawet nie leżało obok cynamonu - mydło pachnie czymś kremowym, świeżym, coś w stylu płynu do kąpieli z jedwabiem Apart czy nawet serii arganowej z Joanny albo z Ziaji. Co ten zapach ma wspólnego z herbatą, a co więcej z cynamonem ? Przecież to tak charakterystyczny zapach, że się nie da aż tak odbiec od tematu. Minus jak stąd do kamczatki *-*

Po drugie, strasznie wysuszył mi dłonie. Skład produktu nie zachwyca (co mnie trochę dziwi, bo Ziaja ma nienajgorsze produkty w swojej półce cenowej, jeśli chodzi o ilość substancji aktywnych), więc nie nastawiałam się na mycie dłoni olejach. Niestety, ale moje ręce stały się szorstkie, suche, napięte. Nie pomogło regularne kremowanie. Kupiłam najtańszą Isanę i wszystko wróciło do normy - da się? Da się.

Po trzecie - totalnie niewydajny produkt. Poszedł bodajże w 2 tygodnie, a używały go jakieś 2-3 osoby i to nieregularnie, bo na spółkę z mydłem w kostce.

Jedynym plusem jest ładne, minimalistyczne opakowanie, ale co z tego. Szkoda tych kilku złotych, miałabym za to dwie Isany, a tymbardziej żal, że gnałam po te mydło na drugi koniec miasta *-*

Używam tego produktu od: może 2 tygodnie ?