Zoeva, 104 Buffer Brush (Pędzel do pudru i podkładu)

Zoeva, 104 Buffer Brush (Pędzel do pudru i podkładu)

Pojemność 1 szt

Pędzel Zoeva 104 Buffer Brush przeznaczony jest do nakładania podkładu i pudru. Doskonale sprawdza się podczas mieszania kosmetyków sypkich. Odpowiedni kształt główki umożliwia wykonanie profesjonalnego makijażu, a także zminimalizowanie widoczności porów. Dzięki niemu zyskasz naturalnie promienną cerę i bezbłędny makijaż. Dwukolorowe, syntetyczne włosie pędzla zostało umieszczone w grubej, metalowej skuwce. Wyprofilowana, pokryta lakierem, czarna rękojeść, doskonale leży w dłoni, zapewniając komfort pracy. Pędzel Zoeva do pudru i podkładu polecany jest dla skóry wrażliwej.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Swietny pedzel do nakladania podkladu

Uwielbiam ten pedzel! Jest swietnie wykonany, wlosie jest idealnie zbite, a przy tym mile w dotyku. Pedzel bardzo ladnie rozprowadza podklad, niepozerajac go. Potem daje sie dosc latwo umyc. W zasadzie nie mam mu czego zarzucic.

Trzeba jednak pamietac, ze nie kazdy podklad lubi sie z pedzlami. Wiele z nich lepiej naklada sie gabeczka. W przypadku podkladow high-end producenci zwykle zaznaczaja, ktory sposob aplikacji jest lepszy.

super sprawa

-świetnie wykonany technicznie , rączka zgrabnie leży w dłoni , napisy nie ścierają się
-włosie syntetyczne bardzo miękkie i delikatne dla skóry
-końcówka bardzo równo przycięta
-skuwka wygodna
-świetny do nakładania podkładów sypkich , idealny do nakładania minerałów
-świetnie również miesza produkty sypkie
-sprawdzi się nawet osobą początkującym w makijażu
-nie zauważyłam by robił plany, produkt nakłada równomiernie
-nadaje efekt jedwabistej skóry
-nie polecam jedynie do podkładów płynnych-produkt powchodzi między włosie
-łatwo go doczyścić
-po roku użytkowania nie zauważyłam odbarwień , gubienia włosia i zmiany kształtu

Niestety u mnie okazał się nietrwały

Obecnie do nakładania podkładu używam już praktycznie tylko gąbki typu Beauty Blender, ale kiedyś używałam wyłącznie pędzli. Dzisiaj też czasem sięgam po pędzel do podkładu, przy tych źle współpracujących z gąbką.
Zoeva 104 Buffer był taką perełką mojej sporej kolekcji - kupiony z oszczędności, bo skoro to zakup na lata, to warto zainwestować. Nie ukrywam, że szukałam ideału w dostępnej dla mnie kwocie, czegoś naprawdę sprawdzonego, polecanego i najlepszej jakości w tym przedziale cenowym. Padło na ten - i przez długi czas byłam z niego bardzo zadowolona.

Do samego działania, sposobu aplikacji nie można się przyczepić: to rzeczywiście genialny pędzel: nie robi smug, idealnie rozprowadza podkłady, ratuje te gorszej jakości sprawiając, że wyglądają do przyjęcia. Lekko zmoczony nie wchłania dużo podkładu. Jest idealnie miękki, ma odpowiednio elastyczne, sprężyste włosie, którym świetnie się pracuje. Rączka jest stosunkowo krótka, dość gruba i wygodna.

Niestety, to co stało się z pędzlem po około roku używania, jest dla mnie nie do zaakceptowania w przypadku akcesoriów z tego przedziału cenowego. Jak pisałam, pędzli używam od lat, mam więc doświadczenie w ich myciu i pielęgnacji, mam też porównanie z innymi pędzlami, często wiele starszymi od Zoevy, które dzięki odpowiedniemu używaniu nie noszą praktycznie śladów zużycia (Hakuro kupione w tym samym czasie, Ingloty sprzed 10! lat). Dlatego szokiem było dla mnie, że takiej jakości pędzel stosunkowo krótkim czasie zupełnie stracił swoje właściwości. Włosie ze środka zapadło się do wewnątrz, przez co utworzyło się wgłębienie uniemożliwiające równe rozprowadzanie podkładu. Załączam zdjęcie - wyraźnie widać, jak to wygląda. Podkreślam, że pędzel był odpowiednio myty i przechowywany.

Gdyby był to jakikolwiek inny pędzel z drogerii, za dwie dychy, dałabym ocenę 3, za szybkie zepsucie się. Jednak jako że jest to Zoeva, wobec której mam naprawdę wysokie oczekiwania, mogę jedynie wystawić 2 gwiazdki. Być może trafił mi się wadliwy egzemplarz, ale za tą cenę nie powinno to mieć miejsca. Osobiście więcej się nie skuszę, raczej kupię na przykład Hakuro - działanie dość podobne, cena niższa, a trwałość nieporównywalna.

Przyjemny

Nie jestem wielką fanką pędzli do makijażu twarzy - przeważnie wszystko, od podkładu przez róż i puder, nakładam Beauty Blenderem. Są jednak takie podkłady, które nie współpracują z nim zbyt dobrze i wtedy do akcji wkracza Zoeva.
Pędzelek jest dobrze wykonany. Po roku użytkowania, a zarazem częstego prania, nie zauważyłam ubytków w czuprynie. Włosie jest miękkie i dość zbite - zauważyłam, że zwiększa to krycie, a w moim przypadku często także matowość użytego podkładu. Do podobnego typu pędzli z hakuro nawet nie ma porównania.

Bardzo dobry pędzel

Przedtem używałam hakuro h51 I byłam z niego bardzo zadowolona. Po zakupie 104 z zoevy miałam obawy, że włosie jest zbyt długie i za mało zbite, jednak te cechy okazały się być jego atutami :) nakłada podkład szybkiej i dokładniej niż hakuro, jest też lżejszy i ma krótszy trzonek, przez co łatwiej się z nim pracuje. Można nim też nałożyć puder "wbijając"go w twarz, zwłaszcza w strefę T, polecam cerom tłustym, efekt matu będzie się dłużej trzymał.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące

świetny pędzel

Mam ten pędzel w kolorze różowym z zestawu. Co do wykonania - nie mam żadnych zastrzeżeń. Rączka jest solidna, lakierowana z tłoczonymi napisami, skuwka metalowa kolorystycznie dopasowana do reszty. Włosie bardzo miękkie, nie odkształca się po praniu i nie wypada. Moim zdaniem pędzel jest w sam raz zbity. Nakładam nim podkład, lekko go zwilżając przed użyciem - wówczas praca nim nie jest znacznie przyjemniejsza.
\\\\nNie mam zastrzeżeń do tego pędzla.

uwielbialam

To byl chyba jeden z pierwszych pedzli, ktore uwielbialam. Mam jego stara wersje. Jak przerzucilam sie na mineraly i nie mialam typowego flat topa to wlasnie tym buffer nakladalam moje proszki. Duzy i szybko szlo wcieranie. Pozniej dostalam flat topa od EDM i nie umialam sie nim tak szybko poslugiwac jak Zoeva. EDM uzywalam go brazera, a podklad na caly twarz nadal nakladalam Zoeva. Bardzo lubilam ten pedzel. Pisze lubilam, bo w tej chwili go nie uzywam, ale tez nie mam zamiaru sie go pozbywac. Jakos po paru miesiacach sporbowalam znow klasyczny flat top od EDM i okazalo sie ze choc srednica wlosia jest mniejsza, to juz nie potrzebuje tyle czasu zeby wetrzec podklad mineralny w cala twarz i tak jakos wyszlo ze juz buffer od Zoeva nie uzywam. Wczesniej zanim przerzucilam sie na mineraly to ten pedzel uzywam do rozu, albo do brazera. mam duza twarz, wiec jego wielkosc mi nie przeszkadzala.
Mimo, ze pedzel w tej chwili jest nie uzywany, to mam do niego wielki sentyment i choc by mnie blagano, zebym komus go wydala, to mowie nie :-)
Mam stara wersje pedzla, gdzie wedlug opisu na stronce wlosie musi byc mniej zbite, poza tym jest inne polaczenie skuwki z raczka i raczka nie jest tyle razy lakierowana co obecne wersje pedzli Zoeva. Obecne pedzle maja jeszcze lepsza jakos wykoniania( mam kilka nowszych i kilka w starej jakosci), co nie oznacza ze stare sa gorsze. Poprostu te nowe wygladaja na drozsze ( co tez nastapilo , gdy pojawily sie nowe wersje to kazdy pedzel poszedl o 1 euro w cenie do gory), ale stare sa tak samo funkcjonalne jak nowe. W przypadku buffer moze byc tak, ze wlasnie wlosie obecnej wersji jest bardziej zbite, a przynajmniej tak z opisu na ichniej stronce wynika. Jesli kiedys znudza mi sie te krotkie raczki we flat topach do mineralow i wroce do dlugich raczek jakie ma Zoeva,a moj buffer sie rozpadnie/zniszczy i co tam jeszcze, to nie bede sie wachac i zakupie ponownie. Wizja ciut bardziej zbitego wlosia do nakladania mineralow jest dla mnie bardzo kuszaca.

edit: 08.03.2015
Od chaba 1-go moze 2-ch tygodniu znow uzywam Buffer Zoevy do nakladania mineralow. nakladanie ich idzie znow szybciej niz flat topem EDM :-) Dla mnie super duper pedzel :-)

Używam tego produktu od: 2011 r, albo nawet od 2010

Kiepski

Jakościowo pędzel jest bardzo dobry i piękny.
Do czasu odkrycia Beauty Blendera najbardziej preferowałam Flat Topy i moim hitem był Hakuro 50, miałam kilka droższych ale Hakuro najlepiej mi się sprawdzał.
Pędzel Zoevy przy Hakuro to biorąc pod uwagę jakość i design to najwyższa półka, jednak w praktyce pozostawia wiele do życzenia.
Jak dla mnie jest zbyt zbity, z tego powodu nie lubiłam mojego pierwszego pędzla ever do podkładu Hakuro 52.
-Zbyt zbity, przez to robi smugi
-Opornie się nim pracuje
-Efekt końcowy jest dużo mniej estetyczny niż po Hakuro 50, a już biorąc pod uwagę BB twarz wygląda paskudnie nienaturalnie
Jestem w szoku, że tak źle mi się sprawdził ten pędzel. Długo do niego wzdychałam.
Na fotkach w sklepach internetowych wydawał mi się jakiś ogromny ale jest identyczny z Hakuro.
Ładnie wykonany, dobre włosie wszystko na wysokim poziomie ale w praktyce kompletnie się nie sprawdził.

Ilość zużytych opakowań: jeden