Floslek, Anti Acne, Korektor antybakteryjny (nowa wersja)

Floslek, Anti Acne, Korektor antybakteryjny (nowa wersja)

Dzięki kompleksowi silnie działających substancji antybakteryjnych szybko usuwa niedoskonałości skóry. Daje się równomiernie rozprowadzić. Precyzyjnie maskuje zmiany trądzikowe, ślady po wykwitach np. blizny, przebarwienia, zaczerwienienia. Nadaje skórze odpowiedni kolor. Korektor dostępny jest w trzech odcieniach: jasnym (nr 1), naturalnym (nr 2) i opalonym (nr 3). Regularnie stosowany przysusza skórę w miejscach występowania wykwitów, zmniejsza ich ilość i skłonność do powstawania nowych. Nie zatyka porów. Skóra bez widocznych wykwitów, pryszczy i zaczerwienień.

nic nadzwyczajnego

Kolor, którego używałam to 01 Ivory - bardzo jasny, o żółtych tonach. Korektor sobie dobrze radzi, ale tylko z niewielkimi niedoskonałościami lub pozostałością po nich. Większych niespodzianek nie jest w stanie zakryć. Nie zauważyłam żeby krosty się szybciej goiły. Może być, ale szału nie ma

Przydatny

A do tego wygodny w użyciu. Nigdy mi się nie złamał, a korzystam od dłuższego czasu. Wypróbowałam wersję 1, od pewnego czasu, po wakacjach także 2.
Jest gęsty, do krost, wyprysków jak najbardziej. Niestety zdarzy mi się jakąś okropność niejednokrotnie "rozgrzebać" i tego już dokładnie zakryć się nie da, chyba, że nałożę go sporą ilość i przyklepię dla bardziej naturalnego efektu.
Niedługo od niego odejdę, bo to produkt dla osób z większymi problemami, dla młodszych zdecydowanie wart zauważenia.

Jestem zadowolona

Nie ma co się dużo rozpisywać: korektor po prostu działa i spełnia swoje zadanie.
Maskuje krostki większe i mniejsze, a także pomaga im szybciej zniknąć.
Dobrze się rozprowadza i jest wydajny. Nic u mnie nie podrażnił ani nie przesuszył.
Przypomina mi swoim działaniem mój ukochany bardzo dobry antybakteryjny korektor Miss Sporty.
Na plus dodatkowo to, że jest to tani, polski produkt w eleganckim "długopisowym" opakowaniu.

Używam tego produktu od: paru miesięcy