Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Ogranicza powstawanie wykwitów trądzikowych. Reguluje wydzielanie sebum. Zapewnia doskonałe właściwości keratolityczne (kompleks alfa, i ?- hydroksykwasów)

rewelacja

Plusy:
-cera staje sie naprawde gladka
-niespodzianki praktycznie w ogole sie nie pojawiaja
-dobrze sie rozprowadza i wchlania
-jest wydajny
-niedrogi
-delikatny,ale skuteczny

Minus:
-przez pierwsze 2-3 tygodnie pojawia sie wiecej wypryskow ale warto przeczekac ten okres

super

Nabylam wtedy kiedy zabraklo mi kasy na Lysanel SVR - bardzo mile zaskoczenie - efekty takie same jasna, czysta cera, koniec z niespodziankami ale nieporownywanie wiekszy komfort stosowania - leciutki kremik ladnie pachnacy olejkiem z drzewa herbacianego.
W dodatku jest go prawie dwa razy wiecej za dwa razy mniejsza cene!!!!!!!!!
Goraco polecam!!!!!!!

eh ten zapach... :-/

Zalecił mi ten krem dermatolog - przyszłam z problemem suchej skóry, którą niestety jeszcze nawiedzają nieproszeni gości. Wszytskie kremy o podobnym działaniu wysuszały mi skórę okropnie - ten na moje szczescie tego nie robił ! Krem jest bardzo dobry, w tym przypadku nie są to obiecanki cacanki producenta, tylko spłenione obietnice. Widocznie są zmiejszone pory, skóra wygładzona. Po dłuższym czasie stosowania zauważyłam, że wypryski szybciej się goją i żadziej występują. Jedyne co mnie strasznie DENERWUJE - to zapach ! Żeby nie powiedzieć, że śmierdzi to wyczuwa się bardzo silną woń ... kościoła. Przynajmniej u mnie unosi się taki zapach w kościele. Dobrze, że zapach długo się nie trzyma ... Co mnie ździwiło w konsystencji to to, że jest lekka, szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warsty - jak to mają w zwyczaju kremy na noc.
Co do wydajności to może być, opakowanie spore bo 75 ml - ale konsystencja wodnista, więc trzeba więcej nakładać.

świetny

Bardzo dobry krem,nie jest za tłusty,tak jak większość kremów na noc,lekki,szybko się wchłania.Jesli chodzi o zapach,to nie każdemu może odpowiadać,jest dość intensywny,mi bardzo odpowiada.Polecam

spełnia to co obiecuje

Jestem narazie po 2 tygodniowej kuracji i już widzę poprawę. Przede wszystkim to raczej emulsja, fantastycznie leciutka, ekspresowo sie wchłania. Nie jest tak jak inne kremy na noc tłusta, lepka, czy też niewchłanialna. Pachnie ładnie (ja lubię ten zapach). Dodam jeszcze, że skóra sie wygładza, zauważyłam jeszcze, że makijaż lepiej się trzyma i w dzień skóra dłużej utrzymuje świeżość. (dla mnie to jest bardzo ważne)

fajny kremik

Dla mnie świetny. Na poczatku trochę dziwnie pachnie, ale za chwile wchłania się i twarz pozostaje gładka, nawilżona a nie przeciążona jak to jest w moim wypadku po wielu innych kremach. Ostatnio jakoś mi sie cera przetłuszcza,to dziwne bo podobno z wiekiem staje się coraz suchsza. :-)
Ostatnio więc poluję na kremy do cer mieszanych i tłustych i oto znalazłam jeden bardzo dobry.