Wibo, Color Stay Tint (Pomadka do ust w płynie)

Wibo, Color Stay Tint (Pomadka do ust w płynie)

Color Stay Tint od Wibo to pomadka do ust w płynie z formułą długotrwałą. Trwałość aż do dwunastu godzin.

Zdecydowanie na plus

Bardzo lubiłam ten tint, szkoda, że został wycofany. Używałam koloru czerwonego.

+ piękny, intensywny kolor
+ nie miał żadnego chemicznego posmaku (jak tinty z Lovely), więc mocny plus za to
+ nie tworzyły się grudki, usta malowałam z łatwością

- niewydajny, jest go mało, zużyłam go błyskawicznie (aczkolwiek ja często poprawiałam usta, by wzmocnić intensywność koloru)
- niewygodne opakowanie, najpierw trzeba odkręcić zakrętkę, a dopiero potem mamy część z pędzelkiem do wyjęcia

Dobry

Mam kolor czerwony. Kupiłam go rok temu na promocji i wciąż go mam. Bardzo wydajny. Trzeba umieć go używać. Może małymi minusami może być lekkie wysuszanie ust, ale zawsze nakładam jakiś balsam nawilżający na niego. No i to opakowanie. Niepotrzebnie nakrętka i pędzelek są osobno.

Używam tego produktu od: rok

Nie jest zły

Tint kupiony na przecenie za niecałe 4zł. Jak na tą cenę nie jest taki tragiczny. Muszę przyznać że kolory ma super intensywne, z każdą warstwą robi się ciemniejszy co dla mnie jest super, bo można mieć lekko podkreślone usta (u mnie wygląda to naturalnie) lub bardzo mocno. Do tego dobre wykonanie opakowania. Niestety po pewnym czasie robi się nieestetyczny i wysusza usta.

Beznadziejny nie jest ale szałowy też nie :)

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Wibo na wiosnę 2015

Jest do zaakceptowania. Nakładam pod niego odżywkę lub pomadkę i efekt jest dobry.

-opakowanie- jest bardzo dobrze przemyślane, odkręca sie a potem wyciągamy malutki aplikator
-kolor- mam dwa jeden brązowy drugi czerwony, kolory są intensywne
-wysusza usta
-jest bardziej widoczny na brzegach ust
- podkreśla suche usta, skórki

Niezły pomysł, ale nie do końca przemysłany

Kupiłam za 3,29 w promocji na do widzenia, wiec narzekac zbytnio nie bede ;) Duzo czytalam o farbkach do ust, wiec postanowilam sporobwac. Ta jednak nie do konca spelnia moje oczekiwania. Zgadzam sie z opiniami nizej, poniewaz jak dla mnie produkt ma:

+ piekny kolor (mam czerwony)
+ ladne opakowanie
+ wygodny w uzyciu apliaktor
+ mozliwosc stopniowania intensywnosci
+ cena
+ wydajnosc

ALE:
- wysusza usta
- powoduje uczucie sciagniecia
- latwo sie rozmazuje
- robi plamy, kiedy nakladamy ja w pospiechu czy nieuwaznie

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Brązowy minus

Ok wibo, wibo... Taka fajna firma z kilkoma perelkami w swojej ofercie... Ale tu???!!! Pomyłka. Stworzenie coś, nie wiem po co. Pomysł fauny, pewnie szukano godnego zastępcę na tint z Bell (genialne:))
Jednak coś nie wypaliło. Opakowanie udziwnione, ale jestem w stanie je zaakceptować... Nie jestem w stanie zaakceptować zawartości. Woda barwiąca usta, nie barwiąca ust, tylko obwódki? Ochh to będzie ciężką recenzja.
Zawiodłam się
Woda utrudnia idealne rozprowadzanie, powstają zacieki, plamy. Szefa się w ranki, pęknięcia.. Reszty nie pokrywa. Tworzy efekt: zarlam czekoladę... Widać?
Czegoś tu zabrakło, pomysł był ciekawy, gorzej z wykonaniem. Szkoda, bo koniecznie chciałam spróbować brązu. To miał być kilku dniowy romans... Chciałam spróbował czegoś innego... I dostałam kosza haha
Nie wiem, czy wygląda to podobnie u innych ludzi, ale mi jeszcze pogorszył stan ust. Wysuszyl, ściągnął... Ach no...miłości z tego nie będzie!

Używam tego produktu od: Około 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

dla mnie bardzo fajny produkt

Tak więc może efekt nie jest bajeczny-to nie jest super, hiper produkt. Ma wady. Jednak mi się spodobał. Produkt ma trochę wodnistą konsystecję więc może być trochę ciężko pomalować nim usta, zwłaszcza żeby nie wyjść poza kontur ust. Jednak ja nabrałam juz wprawy. Na początku dostajemy efekt bardzo intensywnych ust. Jednak już po kilku minutach usta wyglądają, ładnie naturalnie, nadal intensywnie jednak kolor tak jakby się zaczyna wchłaniać. Ja mam kolor nr 2. Trochę się wydawał mi na początku jaskrawy ale tak jak mówie po chwili kolor wnika i stapa się z prawdziwym kolorem ust i wygląda to na naprawde ładną czerwień;) Dla mnie efekt jest bardzo fajny, zwłaszcza, że dostaje mat. Jedyny minus jest taki, że produkt może trochę napinać skóre ust, i przez to może wydawać się,że wysusza...Moim zdaniem w cenie promocyjnej jest wart wypróbowania. Ja osobiście bardzo polubiłam ten efekt. Jednak trzeba nauczyć się nim malować usta...

Używam tego produktu od: kilku tygodni

woda

Po pierwsze produkt ten jest konsystencji wody,pigmentacja marna,trzeba pare wartw nalozyc aby kolor byl rownomierny.Widac smugi,zapach sfermentowanej farby do scian.Uczucie na ustach jakby sie pomalowalo usta plakatowka,uczucie takiego napiecia,skorupy.

12 h to na pewno ta pomadka nie przezyje,choc musze powiedziec ze jak juz sie ja nalozy to sie niezle trzyma,trudno ja zmyc z ust.za to daje 1,5 gwiazdki

Używam tego produktu od: 3 razy uzylam
Ilość zużytych opakowań: jedno,lezy aby lezec

ciekawy kosmetyk

przy moich zadbanych ustach daje naturalny długotrwały efekt kolorystyczny, nie obciąża ust.
Produkt może lekko wysuszać ale wystarczy odrobina balsamu i efekt jest nadal widoczny a usta naturalne i nawilżone. Kupiłam za cenę 2w 1 i jest jej wart polecam szczerze.

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Bardzo słaby

Krótko mówiąc - prawie 9zł w błoto :p

Mam odcień 2, który miał być czerwienią, jest raczej pomarańczem. Nie wiem, skąd producent wziął 12h trwałości, śmiechu warte.

- nie da się tym ładnie umalować - zostaje obrys jak od konturówki,
- pomadka jest mało napigmentowana,
- nierównomiernie się zjada (i znowu efekt konturówki!),
- nieprzyjemny zapach,
- tandetna buteleczka.

Z plusów widzę tylko ciekawy pomysł na opakowanie i miękki aplikator.

Zdecydowanie nie polecam.
Wibo ma czasem kosmetyki dobre i tanie, ale to zdecydowanie nie ten.

Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo kiepska

Posiadam numer 2.
Producent twierdzi, że pomadka zostaje na ustach przez 12 godzin. Cóż... może, jeśli nie zamierzamy w tym czasie jeść, pić, wychodzić na deszcz, czy robić czegokolwiek poza siedzeniem i wyglądaniem.

Plusy:
+ kolor
+ opakowanie
+pędzelek, którym rozprowadza się kosmetyk

Minusy:
- smak (jest naprawdę okropny, a czuć go za każdym razem, kiedy tint się zmoczy na ustach)
- trwałość (nie trzyma się, jeśli coś robimy)
- ściera się nierównomiernie, w efekcie wyglądamy jak zapalone fanki konturówek

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno