Redken, Extreme Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych)

Redken, Extreme Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych)

Szampon Extreme marki Redken dla włosów osłabionych i zniszczonych. Delikatnie myje i oczyszcza skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń i pozostawia włosy świeże i miłe w dotyku. Szampon wzmacnia włosy, regeneruje je i przywraca im zdrowy wygląd. Nadaje miękkość i blask. Doskonale radzi sobie z problemem rozdwojonych końcówek oraz łamliwością. Chroni włosy przed wszelkimi uszkodzeniami.

Gorszy od złotej serii.

Używałam tego szamponu razem z maską po mocnym rozjaśnianiu włosów. Ogólnie było całkiem dobrze, ale jednak złota seria bardziej mi te włosy odbudowała niż ta niebieska. Ogólnie ładnie pachnie, jest gęsty i wydajny.

Niesamowity szampon

Używam szamponu i maseczki już prawie dwa lata. Pomogły mi odbudować włosy po rozjaśniniu, włosy przestały wypadac. Zauważyłam także, że rosną o wiele szybciej

Zwykly szampon

Stosowalam duzo produktow marki Redken i tak naprawde dla mnie szalu nie ma. Produkty strasznie obciazaly mi wlosy. Posiadam serie szampon, odzywke length primer oraz maske do wlosow. Wszystkie kosmetyki maja bardzo przyjemny zapach. Wlosy tuz po wysuszeniu (bez uzycia suszarki) sa mieciutkie ale bez odzywki szampon nic nie zdziala. Nastepnego dnia wlosy nie sa miekkie, jedynie wygladzone i nie stercza na wszystkie strony.
Super produktem jest ta odzywka primer, to po niej wlosy sa mieciutkie i maja sliczny zapach, jednak nastepnego dnia go nie czuc.
Maska extreme strasznie puszy moje wlosy i nie ma po niej efektu wow

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1, niedlugo koncze