Evree, Perfect Shine Shampoo (Szampon nadający blask)

Evree, Perfect Shine Shampoo (Szampon nadający blask)

Szampon nadający blask do włosów matowych oraz pozbawionych blasku. Formuła szamponu oparta jest na płynnej keratynie i wzbogacona o aktywne składniki, które nie obciążają włosów. Dzięki temu pozwala osiągnąć efekt maksymalnej pielęgnacji.

Olejek makadamia - nabłyszcza, chroni przed utratą wilgoci i przesuszeniem, odżywia.
Keratyna - przywraca blask i elastyczność, odbudowuje ubytki w strukturze włosa.
Biotyna - stymuluje wzrost i przeciwdziała wypadaniu, poprawia kondycję skóry głowy.

Bardzo pomocny

Skusiłam się pod wpływem impulsu i promocji w Naturze. Byłam bardzo zadowolona z wszystkich dotychczasowo wypróbowanych produktów Evree, więc pomyślałam, że i ten wypróbuję.
Nigdy nie miałam większych problemów z włosami (może oprócz tego że muszę je codziennie myć). Niestety, po pół roku pracy na odlewni aluminium, moje włosy były w stanie, delikatnie mówiąc, nie najlepszym. Puszyły się, straciły blask i objętość - ogólnie masakra.

Ten szampon niezmiernie mi pomógł.

+włosy odżyły, nabrały blasku i objętości
+po użyciu nie musiałam nawet używać odżywki (wcześniej były tak zniszczone, że rozczesywanie graniczyło z cudem)
+zapach, zapach, ZAPACH
+wydajność
+jak na taki efekt, cena nie jest wygórowana

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Szampon spełnił obietnice. Jest to bardzo dobry jakościowo produkt za rozsądną cenę

Postanowiłam podzielić się swoją opinią ponieważ, ten szampon zaskoczył mnie bardzo pozytywnie!

-Ma ładny zapach
-Jest wydajny
-Bogaty w dobre składniki
-W dobrej cenie
-Daje efekt lśniących włosów
-Już po miesiącu stosowania włosy są bardziej spreżyste i nawilżone
-Czekam na maskę z tej serii!

Dodam, że sotsowałam wiele szamponów z salonów fryzjerskich, a te mają często zawrotne ceny. Natomiast ten szampon niczym nie odbiega od tych z tzw. "wyższej półki".

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

jestem na tak

Szampon poleciła mi moja siotra, gdyż sama wcześniej kupiła wszystkie trzy rodzaje i razem z mężem używali. Szampon ślicznie pachnie, konsystencję ma dobrą, bardzo mocno się pieni. W moim przypadku po umyciu tym szamponem nie potrzebowałam odżywki a to naprawdę duży plus :-) Jednak żałuję iż nie posiadają w swojej gamie produktów odżywek, by można było zrobić zestaw. Skóra głowy mnie nie swędzi i czuję, że włosy są umyte.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Warty wypróbowania!

Bardzo lubię ten szampon, zaskakująco dobrze sprawdził się na moich cienkich, dlugich wlosach. Zauwazylam ogolna poprawe kondycji wlosow, na pewno to nie tylko zasluga szamponu ale dopelnil dzialanie masek, odzywek. ;). Ocena:
+wydajnosc
+efekty (lsniace, miekkie wlosy)
+dostepnosc w praktycznie kazdej drogerii

+-cena

Minusow na razie nie znalazlam ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie/400ml

Pozytywnie :)

Przypadkiem natknęłam się na ten szampon w drogerii. Pierwszy raz widzę taką firmę więc od razu ląduje w moim koszyku ;) Oczywiście od razu chęć wypróbowania.
A więc szampon jest bardzo fajny. Naprawdę nadaje włosom piękny blask. Co mycie jest lepiej. Włosy są miękkie i ma się wrażenie jakby grubsze, zdrowsze. Zapach jest delikatny, myślę że to taki typ który każdemu pasuje ;) Jest on na tyle dobry, że praktycznie nie wymaga odżywki, a ja po każdym myciu używałam, chyba, że lekkiej na końcówki. Jak na razie widzę same plusy i na pewno przetestuje jeszcze wersję czerwoną :-)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie