Avon Clearskin, Colour Changing Mask (Niebiesko-biała maseczka oczyszczająca)

Avon Clearskin, Colour Changing Mask (Niebiesko-biała maseczka oczyszczająca)

Specjalna maseczka do twarzy, zmieniająca kolor w trakcie stosowania - kiedy z niebieskiej stanie się biała, to znak, że można ją zmyć. Dokładnie oczyszcza skórę, normalizuje wydzielanie sebum, absorbuje nadmiar tłuszczu zalegającego w porach. Zawiera kwas salicylowy, kojący ekstrakt rumianku i specjalne bio-polimery odpowiedzialne za regulowanie produkcji sebum.

Cena: 20,90 zł / 50 ml

Nie podpasowała mi.

Maseczka u mnie nie spełnia swojego zadania.
Nie zauważyłam ani oczyszczenia, ani zwężenia porów ani ograniczenia przetłuszczania się skóry.
Za to po nałożeniu jej twarz niemiłosiernie mnie szczypała.
Absolutnie nie nadaje się do bardziej wrażliwej skóry.
Jestem na nie.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

świetna jakość i cena

Mam mieszaną skórę z widocznymi porami

1)Ta maseczka rewelacyjnie ściągała mi skórę.
2)Przy regularnym stosowaniu(raz na tydz.)wyraźnie ograniczała wydzielanie sebum oraz zwężała pory.
3)Nie wysuszała.
4)Nie podrażniała (mam do tego skłonności).
5)Była niedroga i dość wydajna.

Załatwiała moje problemy skórne, szkoda, że nie ma jej w sprzedaży :(
Jeśli tylko będę miała okazje kupić nawet nie będę się zastanawiała.

Używam tego produktu od:roku

godna polecenia

Osobiście bardzo lubię tą zmieniającą kolor maseczkę, wydaje mi się, ze dobrze wnika w pory i oczyszcza je, twarz jest po niej naprawdę odświerzona i oczyszczona

Używam tego produktu od: miałam ją ok. 2 lata temu

Avon Mark - relacja

maseczka nic-nie-robiąca

Maseczka zupełnie nijaka, nie działająca - zbedna. Kolor zmienia i to koniec jej działania. Nie oczyszczała dobrze, nie działała antybakteryjnie. Rozczarowała mnie, bo zachęcona rewelacyjnym peelingiem do twarzyz tej serii myślałam, że inne produkty tez bedą tak dobre.

Używam tego produktu od: miałam ją ok 2 lata temu

nie dla mnie

Zdecydowanie nie dla mnie. Nie zauważyłam żadnego szczególnego oczyszczania. Poza tym strasznie wysuszył mi moją "mieszaną" paszcze. Fajny kolorek i przyjemny zapach. Ale ja sie już nie skuszę

Używam tego produktu od: użyłam tylko 3 razy
Ilość zużytych opakowań: część jednego

Średniaczek

Nie kupię ponownie - taka średnia - ładnie pachnie - ale większego efektu nie widać po stosowaniu. Mam takie wrażenie jakbyłaby naszpikowana chemią.... Poprostu przeciętna.... W stosowaniu średnio przyjemna - na rynku jest wiele lepszych maseczek od tej.

Używam tego produktu od: kiedyś

nie dla mnie

spoko moze byc ale przy sciaganiu boli:(. nie widze wiekszych efektow ale napewno jakies sa. zapach jest ladny nawet rozsmarowywuje sie troche ciezko ale to nie jest jakis minus.

Używam tego produktu od:5 miesiecy

...a ja ją lubię...

Maseczka jest przyjemna w stosowaniu. Konsystencja w porządku (ani za rzadka, ani za gęsta), wygodnie się ją rozsmarowuje. Zasychając tworzy skorupkę na twarzy, ale mi to akurat nie przeszkadza. Nie zasycha w jakimś zastraszającym tempie, więc spokojnie mozna ją powoli całą na twarzy rozsmarować. Jeśli chodzi o jej zmywanie, to mi się ją zmywa całkiem łatwo. Buzia po niej jest odświeżona, rozjaśniona i ładnie matowa. Wiadomo, że efekty trwałe nie są, ale przed wyjściem na ważne spotkanie polecam;)

Ilość zużytych opakowań: narazie pierwsze

taka sobie

nie jest moze super hiper ale też nie taka całkiem do spodu, trochę mi zmatowiła cere i zmniejszyła pory :) a to plus.. a w użyciu jest wygodna gdyby nie to ciężkie zmywanie jak już zaschnie.. ;/

Raczej nie..

Obawiałam się tragicznego efektu i wysypki, ale raz kozie śmierć i spróbowałam. Maseczka wcale nie jest taka zła ale też nie zachwycająca. Zmiana koloru to marny chwyt marketingowy bo poprostu bardzo zastyga na twarzy i zwyczajnie bieleje (jak już napisała jedna wizażanka).Cera po jej uzyciu jest gładka choć bardzo spięta czyli maseczka wysusza i dlatego stosuje ją jedynie czasami (!) gdy mam większe problemy z wypryskami. Do suchej skóry zupełnie się nie nadaje za to do tłustej zdecydowanie tak choć cudów nie zdziała na pewno. Poza tym jest bardzo niewydajna i trudno zmywa sie ją z twarzy. Moim zdaniem można sobie ją darować.

Wstrętna

Uczuliła :(. Poza zmianą koloru kiedy zasycha (też mi cudo) nie robi nic, no chyba, że wywoływanie paskudnego podrażnienia skóry jest liczone na plus ;). Użyłam tylko raz i to wystrczyło. Tam, gdzie była nałożona po 5 minutach zaczeło mnie coś swędzieć więc zmyłam i moim oczkom ukazały się bardzo gustowne czerwone plamy w miejscach poprzedniego pobytu maseczki :) Powędrowała do kosza bo tylko tam jest jej miejsce, a 10,90 poszło się wietrzyć :)

kiepściuchna

zmienia sobie kolor..dobre sobie:D po prostu wysycha i bieleje. a co do dziłąnia:żadnych efektów, choć stosuję ją juz trochę:) cera staje sie niemiła w dotyku po jej użyciu, wyraźnei wysusza ( i to bardzo).
mało wydajna.szkoda gadać...