Christian Dior, Diorskin Star, Sculpting Brightening Concealer (Rozświetlający korektor pod oczy)

Rozświetlający i modelujący korektor pod oczy Diorskin Star. Cienie pod oczami są zneutralizowane, a kontur oczu ujednolicony i rozświetlony. Dzień po dniu oznaki zmęczenia zostają zniwelowane. Korektor Diorskin Star można nakładać na podkład przy użyciu aplikatora w obrębie cieni pod oczami oraz w wewnętrznym kąciku oczu. Kremowa konsystencja rozprowadza się na skórze opuszkami palców, lekkimi ruchami wklepującymi i wygładzającymi w zewnętrznym kierunku. Dostępny w 4 odcieniach.

Świetny korektor pod oczy dla osób z problemem widocznych cieni pod oczami

Korektor kupiłam za namową Pani w Sephorze. Miał być lekki a zarazem kryjący- rzeczywiście. Strzał w 10!

Plusy:
- kryje cienie pod oczami i niedoskonałości
-przyjemna konsystencja
-komfortowy w okolicy oka

Minusy:
-krycie utrzymuje się stosunkowo krótko
-wysoka cena

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Poprawny ale za słabo kryje

Choć od lat używam MC od Heleny i jest to mój KWC to zawsze kusi mnie żeby próbować czegoś innego.

Nawet podkładów tak namiętnie nie testuje jak korektorów. :D

przeszłam już przez kilkanaście ale narazie żaden nie zastąpi MC ;)

do rzeczy:

korektor dior star ma piękne proste opakowanie
aplikator w kształcie gąbeczki nabiera dość niedużo produktu.

kolory - 01 bardzo jasny, 02 naprawdę ciemny. dla mnie najlepiej byłoby mieszać ale aktualnie to 02 lepiej się dopasowuje niż 01

kryje bardzo średnio. nałożony solo daje mi efekt zmęczonego spojrzenia. zawsze używam go z mocniej kryjącym korektorem

na plus to że:
nie zbiera się w załamaniach,
nie wysusza skóry,
nie wałkuje się,
pachnie bardzo lekko,
nie podrażnia

z trwałością jest średnio. wymaga ponownej aplikacji w ciągu dnia ale da się to zrobić bez uzyskania efektu tapety (którego nienawidzę)

opakowanie zawiera 6 ml i kosztuje sporo ale to Dior. każdy wie na co się decyduje. ;)

gdyby lepiej krył to bym do niego wróciła a tak to myślę, że skończymy na jednej przygodzie ;)

używam go z korektorem laura mercier który lepiej kryje a który solo też mi się nie sprawdza. pomieszanie tych dwóch korektorów daje mi efekt na poziomie Magic Concealer :)

Używam tego produktu od: 3 mce

Bardzo dobry rozświetlajacy korektor.

Korektor kupiłam jako uzupełnienie podkładu Dior Star, który okazał się kompletnym niewypałem. Korektor zaś był strzałem w 10. Bardzo dobrze się go rozprowadza. Pięknie rozświetla okolice pod oczami. I dobrze kryje wszelkie cienie pod oczami. Nie wchodzi w zmarszczki. Jedynym minusem tego produktu jest cena 145 zł za 6 ml za co odbieram pół gwiazdki.

mój nowy ideał

Po raz kolejny przekonałam się, że z produktami do twarzy Dior jest mi po drodze. Po wielkim sukcesie podkładu Star, w którym zakochałam się niemalże od pierwszego wejrzenia, kolejnym krokiem był zakup korektora Star, w odcieniu 020.

Nie mam wielkich problemów w okolicach oczu, mam jednak taką budowę oka, że mam dość wklęsłe oczodoły, a pod oczami tworzą mi się "poduszeczki", które dość ciężko zatuszować.

Do tej pory radził sobie z tym tylko jeden korektor: Estee Lauder Ideal Light, jednak tempo jego zużywania było piorunujące, biorąc pod uwagę, że miał tylko 2,2 ml.

Dior zamknięty jest w ładnej, plastikowej buteleczce z dozownikiem z gąbką. Dla mnie to nie gąbka, to magiczna różdżka, bo wystarczy dosłownie musnąć okolice pod oczami, by pięknie rozświetlić spojrzenie i wyrównać moje "podusie".

Rozsmarowuję go albo gąbeczką, albo pędzlem do korektora z Hakuro.

Korektor ma idealną konsystencję: nie za gęstą, nie za rzadką. Bardzo ładnie stapia się z cerą, niezależnie czy nałożymy go z solo, czy z podkładem. Nie jest tępy, szybko się wchłania.

Jego krycie określiłabym jako lekkie, do średniego, można je z powodzeniem budować.

Nie przesusza okolic oczu i nie wchodzi w pierwsze zmarszczki, pięknie wyrównuje koloryt i powierzchnię okolic oka.

Bardzo trwały, u mnie wytrzymuje w nienaruszonym stanie 8-10h.

Wielkim plusem jest też pojemność, ma aż 6ml, to prawie 3 razy tyle co EL. Nie wiem tylko, jak będzie ze zużywaniem, gdy będzie go tyle, co na dnie.

Podsumowując, ja jestem zachwycona i Star zdetronizował mojego dotychczasowego faworyta.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

całkiem niezły korektor

Bardzo polubiłam ten korektor. Plus za świetny jasny kolor, który dopasowuje się do mojej karnacji. Dobrze radzi sobie z przebarwieniami. Ładnie maskuje cienie pod oczami, chociaż trzeba nauczyć się go stosować bo może zrobić krzywdę. Niedokładnie wklepany potrafi podkreślić zmarszczki pod oczami, wejść w każdy ich zakątek i wałkować się niemiłosiernie. Jednak gdy nabierzemy wprawy to spojrzenie wygląda zdrowo, świeżo i promiennie a cienie są dokładnie zakamuflowane. Myślę, że będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

jest ok

oceniam kolor 001. korektor spełnia swoje zadanie i ładnie zakrywa cienie, rozświetla skórę pod oczami. opakowanie wygląda bardzo ładnie, jednak nie podoba mi się fakt, że jest mało higieniczne - aplikator z gąbeczką. obawiam się, że produkt może przez to zmieniać kolor i/lub konsystencję z racji dostępu powietrza.
+ ładnie niweluje cienie i rozświetla
+ utrzymuje się dość długo na twarzy po przypudrowaniu
+ nie wysusza skóry pod oczami (ale też nie czuć nawilżenia, jak np. przy Mister Light)
- niedokładnie wklepany może się zbierać w załamaniach skóry
- średnio higieniczne opakowanie, czyli aplikator z gąbeczką (chyba wygodniej obsługuje się korektory w pisakach)

(porównuję z: Givenchy Mister Light nr 3)

Polubiłam go

Korektor zamknięty jest w małym, estetycznym opakowaniu, do aplikacji służy gąbeczka. Posiadam odcień najjaśniejszy, dla mnie idealny.
Zalety:
- absolutnie nie podkreśla zmarszczek wokół oczu,
a wręcz je wygładza!
- lekko rozświetla skórę,
-niweluje cienie pod oczami
- nie roluje się,
- po wchłonięciu jest praktycznie niewidoczny (ja nakładam go niedużo).
Wady:
- wysoka cena, jak za takie maleństwo (ja kupiłam go z 20% zniżką, ale to i tak dużo).

Używam tego produktu od: 1 miesiąca