Kiehl`s, Clearly Corrective Dark Spot Solution (Płyn korygujący ciemne plamy i przebarwienia)

Szybko działające serum opracowane dla skóry azjatyckiej. Zawiera zaawansowany kompleks wybielający: stabilną aktywną formę wit. C, białą brzozę ekstrakt z piwonii. Pomaga skutecznie zmniejszyć przebarwienia i wyrównać koloryt skóry. Zapobiega powstawaniu nowych przebarwień. Skóra staje się jaśniejsza, bardziej promienna.
Dermatologicznie testowane, bezpieczne i łagodne. Nie zawiera silikonów, parabenów, barwników i substancji zapachowych.
Producent gwarantuje wyrónanie kolorytu skóry po 28 dniach regularnego używania: 2 razy na dobę pod krem nawilżający i ochrony w ciągu dnia preparatem z filtrem anty-UV.

NIE O-PY-LA SIĘ

Nie opyla się i tyle w temacie.
Pozdrawiam.

A tak na serio. Kupiłam, wydawałam 199,00 zł, coś mi tam porobiło, widać było różnicę, ale szczerze? SZCZERZE? Jak za takie pieniądze, to spodziewałam się meeeega rezultatów. Jak widziałam review'y na yt Murzynek z USA, zachwalały w niebiosa, że uratował im życie, dzieci, rodziców i zrobił obiad (tak, ten jeden produkt takie cuda tworzy), ale tak na poważnie - lepiej zainwestować mniej kasy w serum z witaminą C, witaminą A, a nie w to... Nie wiem, czy to bardziej do skóry właśnie ciemniejszej przystosowane, bo w sumie te review'y znalazłam tylko z ciemnoskórymi, Hinduski.. Może nie dla jasnej skóry.
Na pewno więcej nie kupię.
Więcej pisałam o tym kosmetyku na swojej stronce na fb: https://www.facebook.com/kittysroutine/

Nie zauwazylam rezultatow

Moja skora nie ma bardzo ciemnych plam, kiedy go uzywalam mialam plamki po niespodziankach i to wlasnie je chcialam rozjasnic. A przynajmniej przyspieszyc ten proces

+Fajna konsystencja, szybko sie wchlania
+Ladnie rozjasnia cere, wyglada na bardziej promienna
+Bardzo wydajny

-Kto to dal do przezroczystej buteleczki? Witamina C faktycznie moze pomoc z pigmentacja ale zle na nia dziala swiatlo i powietrze... Watpie, zeby pod koniec, moze nawet i w polowie buteleczki ta witamina nadal tam byla w koncentracji takiej zeby cos zdzialac
-Nie zauwazylam aby przyspieszyl znikniecie plam
-Zawiera alkohol

Używam tego produktu od: Okolo 6-7 miesiecy