Verona Laboratories, SPA Sport, Krem do twarzy i ciała z algami morskimi

Verona Laboratories, SPA Sport, Krem do twarzy i ciała z algami morskimi

Dzięki zawartym w produkcie składnikom aktywnym posiada posiada wyjątkowe właściwości nawilżająco-odmładzające. Kompleksowo regeneruję skórę i sprawia, że staje się ona aksamitna i gładka w dotyku.
Przeznaczona do pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Idealny do stosowania przez cały rok.
Składniki aktywne:
- Pronalen Sport Re - Energizer - zawiera wyciągi z alg morskich, przywraca równowagę jonową skóry, nawilża, odświeża, posiada działanie odmładzające,
- witamina E - chroni przed wolnymi rodnikami i negatywnym wpływem środowiska. Pantenol- łagodzi i nawilża,
- alantoina - wygładza i zmiękcza skórę.

jestem na tak ;)

+zapach- świeży, przyjemny
+konsystencja- kremowo-żelowa, nie zostawia tłustej warstwy na skórze, dosyć szybko się wchłania
+cena- tani!

-dostępność- w mojej miejscowości widziałam tylko w jednym sklepie (market prywatnej sieci)

nie wypowiadam się na temat wydajności bo używam go baaardzo nieregularnie- dopiero gdy skóra woła o pomstę do nieba
Ogólnie mogę go polecić- chyba nie zasługuje na tytuł "mój hit" ale pozytywnie wyróżnia się na tle kilku balsamów, które wcześniej używałam, więc jeśli nie znajdę nic lepszego to z pewnością co jakiś czas będę do niego wracać

Używam tego produktu od: 1 roku

Nie wrócę do niego

Krem zamknięty jest w plastikowy słoiczku z którego kosmetyk wydobędziemy do samego końca. Ma piękny błękitny kolorek. Ale o zapachu nic dobrego powiedzieć nie mogę, jest okropny. Wcale nie wyczuwam w nim alg morskich a sam zapach przypomina mi niestety śmierdziuszka Ziaja Sopot ( podobnie było w przypadku kremu Verona dzika orchidea i jedwab ). Zapach dość długo utrzymuje się na skórze i jak trochę zwietrzeje, to staje się bardziej znośny.
Konsystencja przypomina mus, gładko rozprowadza się na skórze, ale trzeba się trochę napracować, aby go porządnie wmasować. Wchłania się dość szybko, bardzo dobrze nawilża skórę i pozostawia ją miękką, gładką i nawilżoną nawet następnego dnia. Nawilżaczem jest naprawdę solidnym i w tej kwestii nie można mu nic zarzucić.
Zarzucić mu można jednak kiepską wydajność- przy codziennym stosowaniu wystarczył mi na niecałe 3 tygodnie- kiepsko.
Do twarzy go nie stosowałam.
Ze względu na słabą wydajność i brzydki zapach nie wrócę więcej do niego.

ok

Krem dobrej jakości, dobrze się wchłania, ładnie nawilża skórę, używam go do ciała do twarzy sporadycznie. Otrzymałam go w F&L Boxie wraz z innymi kosmetykami. Najlepiej posmarować ciało w ciągu dnia 2-3 razy bo wchłania się szybko i równie szybko znika z ciała.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczete

dobry

Używam kremu od miesiąca , głównie na ciało, na twarz stosuje go sporadycznie. Krem faktycznie nawilża, zostawia skórę aksamitną w dotyku, posiada świeży , odprężający zapach,dobrze się wchłania i rozprowadza. Uważam go za godny polecenia zarówno ze względu na działanie, wydajność jak i na cenę. Ja polubiłam go za to, że daje mi fajne odczucia nawilżenia i odświeżenia skóry .

Używam tego produktu od: 1 miesiąc