Beauty Forumulas, Oxygen Rich Bubble Mask `Blueberries` (Jagodowa przeciwstarzeniowa maseczka bąbelkowa)

Jagodowa przeciwstarzeniowa maseczka bąbelkowa Beauty Formulas: maseczka zawiera kompozycję naturalnych składników jagody i maliny, znanych ze swoich właściwości przeciwutleniających, które pomagają w przeciwdziałaniu przedwczesnym oznakom starzenia, pozostawiając skórę gładką i jędrną. Działaniem aktywnym maseczki jest bąbelkowanie - mikropęcherzyki tlenu, które w reakcji z powietrzem tworzą obfitą piankę oczyszczającą i delikatnie złuszczającą skórę. Bąbelki wnikają głęboko w pory absorbując nagromadzone zanieczyszczenia i martwy naskórek. Maseczka zawiera kompozycję naturalnych składników jagody i maliny, znanych ze swoich właściwości przeciwutleniających, które pomagają w przeciwdziałaniu przedwczesnym oznakom starzenia, pozostawiając skórę gładką i jędrną.
Odpowiednia dla każdego rodzaju cery.

Nie zachwyciła ale też nie jest zła

Kupiłąm w promocji w SuperPharm za 3.99
Myślałam, że będzie tak dobra, jak maseczki Montagne Jeunesse, niestety...

:) + ciekawa forma maseczki, która z zetknięciu ze skórą twozy pianę, bąbelkuje (jak żel do golenia)
:) + nie podrażnia, nie piecze
:) + podzielona na 2 saszetki czyli na 2 użycia

:( - nie oczyszcza skóry dobrze. Efekt musowania jest bardziej relaksujący niż oczyszczający
:( - nie złuszcza skóry (a to obiecuje)
:( - nie usuwa dogłębnie zanieczyszczeń z porów (a to także obiecuje)
:( - bardzo słaby zapach. Oczekiwałam pachnącej jagodami maseczki, otrzymałam prawie bezzapachowy produkt
:( - jakie działanie przeciwstarzeniowe kiedy zaleceniem jest masować ją 1 minutę? Od tego są kremy, od minutowego masażu twarzy nikt nie pozbawił się zmarszczek
:( - cena bardzo nieadekwatna do jakości.

Nie jestem zadowolona z tego produktu! Równie dobrze mogłabym wysmarować twarz żelem do golenia, który też zmienia się w piankę a do tego ma jakiś zapach. Zbędny kosmetyk. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Przyjemna w użyciu i działająca

Maseczka zapakowana jest w dwie saszetki, co daje nam dwa użycia. W środku znajdziemy półprzezroczysty, dosyć gęsty żel, który na twarzy (koniecznie suchej) szybko bąbelkuje, zamieniając się w przyjemną i delikatną piankę. Cały proces nie boli, nie piecze, nie ma żadnych skutków ubocznych. Producent zaleca wmasowanie maseczki przez około minutę, po czym spłukanie jej. Oczyszczona twarz jest gładka, miła w dotyku, oczyszczona. Działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam, ale mam nadzieję, że jednak działa. Ogółem godna polecenia i wypróbowania, dla samego sprawdzenia tej formuły

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 2 po dwie saszetki