Head & Shoulders, Classic Clean, Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych

Head & Shoulders, Classic Clean, Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych

Szampon przeciwłupieżowy przeznaczony do włosów normalnych. System oczyszczająco-odżywiający nadaje włosom uczucie miękkości i sprawia, że są lśniące. Efektywna ochrona przeciwłupieżowa dzięki formule ActiZinc - nowy Head & Shoulders usuwa 100% łupieżu, a przy jego stosowaniu zapobiega jego powracaniu, dając Ci zniewalająco piękne włosy.

Ok

Fajny produkt, dobrze myje włosy i pozostawia świeże ale włosy się do niego przyzwyczajają, dobrze działa jeśli zrobi się po jakimś czasie przerwę od niego, np w połowie opakowania. Wydajny, cena nie jest jakaś wygórowana, nie wiem jak radzi sobie z łupieżem bo go nie mam. Ogólnie godny polecenia ale są lepsze produkty, ja być może kupię kiedyś ponownie.

Klasyk, który nie zbiera kurzu w łazience.

Szampon znany od lat, po którego wciąż chętnie sięgam, nie tylko w sytuacjach kryzysowych jak: łupież, wymywanie niechcianego zbyt fioletowego koloru włosów; ale także do zmywania olejów i "codziennego" stosowania.

Stan moich włosów na przestrzeni lat ulegał zmianie, ale H&S nigdy nie zawodził.
Sprawdzał się zarówno przy włosach zmęczonych, fabowanych, jak i teraz, przy zdrowych, naturalnych, cienkich, ze skłonnością do przyklapu.

CECHY I DZIAŁANIE:
- przyjemny, świeży zapach
- gęsta konsystencja
- bardzo dobrze się pieni
- wydajny
- nie obciąża włosów
- nie skleja ich
- radzi sobie ze "standardowym" łupieżem, eliminuje łupież, ale czy usuwa przyczynę, to nie wiem?, w każdym razie u mnie łupież nie powraca (mam zdrową skórę głowy)
- dostępny w kilku pojemnościach: mini( na wyjazdy) standardowa i maxi, oraz w kilku wariantach zapachowych, a także jako produkt 2w1
- znacznie różni się ceną w zależności od sklepu w którym go kupujemy, polecam Rossmanowe promocje
- bardzo dobrze oczyszcza włosy, unosi je od nasady, nadaje im błysku i miękkości, przy czym nie przesusza, ani nie przetłuszcza skóry głowy

Bardzo dobry szampon

Dla mnie numer jeden wśród szamponów przeciwłupieżowych. Używam go od bardzo dawna i najlepiej działa u mnie właśnie ten szampon bez żadnych odżywek i dodatków, które niekorzystnie wpływają na moje włosy przez co się szybko się przetluszczaja i wywołują łupież

Łupież powrócił

Pisząc recenzję na temat tego szamponu chce mi się płakać. Szampon spowodował u mnie straszny łupież (za mocny na moją skórę głowy). Nigdy więcej nie użyję tego szamponu.

Fajny

Nigdy nie miałam problemów z łupieżem, ale używam go gdy moje włosy zaczynają się dziwnie zachowywać. Jeżeli szybciej się przetłuszczają lub włosy stają się oklapnięte bez powodu używam go i przywraca moim włosom normalny stan.

Taki sobie

Produkt używał mój partner, który ma problem z łupieżem. Z jego opinii jak wynikało szampon dobrze się pienił, lecz nie zauważył zmniejszenie łupieżu oraz aby pomógł jakikolwiek sposób.

porażka

Nie rozumiem tego fenomenu i dziesiątek zachwytów nad szamponami H&S... Dla mnie szczerze mówiąc to mocno rozreklamowane chemiczne nic. Za każdym razem kiedy po niego sięgam jestem coraz bardziej niezadowolona. Producent co chwile dokonuje modyfikacji opakowań i formuł szamponów, więc raz na jakiś czas zdarza mi się skusić na jakąś wersję, żeby sprawdzić "a nuż tym razem będzie lepiej", no ale niestety...

Mam wersję total clean, w niemal identycznym opakowaniu, z napisem 3 w 1 -że niby oczyszcza, usuwa łupież i dba o włosy. No i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że niestety ŻADNEJ z tych rzeczy nie robi. Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu szampon nie umył mi włosów, albo je czymś obkleił, albo jedno i drugie. Włosy zwykle myję codziennie, używam bardzo różnych szamponów i szczerze mówiąc coś takiego zdarzyło mi się drugi raz w życiu (pierwszy raz po Nivea do włosów farbowanych 10 lat temu). Otóż włosy od razu po umyciu i wysuszeniu suszarką były wyraźnie tłuste i lepkie u nasady, a na długości jakieś dziwne w dotyku. Robiłam kilka podejść do tego szamponu, ale za każdym razem było to samo więc dałam sobie spokój. Do tego zapach jak dla mnie jest mocno chemiczny, mdły i nieprzyjemny. Nie kupię nigdy więcej.

Pomocny

Co jakiś czas jestem zmuszona zawalczyć z łupieżem. Podejrzewam, że to przez zbyt częstą zmianę kosmetyków zarówno do pielęgnacji, jak i do stylizacji. Cóż, moje uwielbienie do testowania ma swoje ciemne strony. Tym razem nawet wiem, kto jest winowajcą, ale mimo odstawienia nie poprawiło się, skóra głowy była przesuszona i swędziała.
Head & Shoulders lubię, znam z autopsji co najmniej kilka wersji szamponu. Oprócz mocnych mentolowych zazwyczaj mi pasują, a i to moja osobista fanaberia, np.mój mąż lubi to uczucie chłodu, ja nie. Ten kupiłam podczas przedświątecznych promocji, nie było za dużego wyboru, ani nie chciałam się długo namyślać w tłumie ludzi, więc stwierdziłam, że taka podstawowa wersja z pewnością będzie bezpieczna.
Plusem dla mnie jest zawsze konsystencja, gęściutka, chociaż nie zbita.
Zapach, ale to odczucie subiektywne, wiadomo, mi się akurat dobrze kojarzy.
A najważniejsza ze wszystkiego i bezdyskusyjna jest skuteczność. Poprawa jest widoczna i odczuwalna już po jednym umyciu. Dla mnie niezawodny.

taki sobie

Dla mnie bez rewelacji, ale słyszałam, że dobrze pomaga na łupież. Ja nie miałam takiego problemu, po prostu od czasu do czasu go stosowałam, używała też go moja mama i akurat dla niej to najlepszy szampon od lat.

ZALETY:
+w miarę neutralny zapach
+dobrze czyści skórę głowy
+pomaga na łupież, ale trzeba go stosować codziennie
+nawet wydajne opakowanie, starcza na długo nawet przy codziennym stosowaniu
+wygodna butelka
+łatwo się spłukuje

WADY:
-włosy po nim są oklapnięte
-włosy szybko mi się po nim przetłuszczają
-mam wrażenie, że mam mniej włosów niż przed umyciem, nie dodaje objętości, wręcz odejmuje
-nie sprawdzi się na włosach rzadkich, zniszczonych z rozdwojonymi końcówkami

Dobry dla moich włosów.

Szampon jest gęsty i wydajny. Bardzo dobrze się pieni. Oczyszcza włosy, nadaje im objętość, nie plącze ich. Przyjemnie pachnie świeżością.
Nie musiałam przeprowadzać testu na włosów tak jak Krzysiu I. aby sprawdzić czy faktycznie działa.
Poszłam na całość i umyłam od razu dwie połówki jednej głowy.
Skuteczny na sezonowy łupież suchy, bądź ten wywołany poprzez podrażnienie, tudzież przesuszenie głowy, np. wcierkami zawierającymi alkohol.
Świetny także celem wypłukania zbyt rudego, zbyt intensywnego, lub zbyt popielatego odcienia włosów.
Sprawdza się także do usuwania olejów z głowy.
Wracam co jakiś czas.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie

Szampon ten zupełnie nie podchodzi moim włosom. Strasznie je wysusza, przez niego stają się matowe, nie chcą się układać i co dziwne... pojawia się łupież, a przecież to szampon przeciwłupieżowy. Do tego strasznie wypłukuje kolor z włosów, ale w niektórych przypadkach to zaleta, gdy chcemy rozjaśnić kolor lub szybciej wypłukać pigment z włosów. Nawet jest wydajny bo się pieni a zapach ma normalny - czystości. Cena troche wysoka, ale za to dostępność bardzo dobra (wszędzie go można kupić). Nie użyję go już więcej, chyba, że będę chciała rozjaśnić włosy.

Mega

Jedyny szampon przeciwłupieżowy jaki na mnie działa! Szampony z Timotei potrafią u mnie wywołać łupież a szampon z Head&Shoulders go usuwa bezpowrotnie. Poza tym efektem ma bardzo ładny zapach (każdy szampon z tej firmy jest przyjemny), włosy są po nim miękkie i pachną cały dzień i jeszcze dłużej. Popracowałabym nad ceną produktu, ale myślę, że jest jej wart. Jeden z moich faworytów :)