Avon, Corrector Palette (Profesjonalna paleta korektorów)

Avon, Corrector Palette (Profesjonalna paleta korektorów)

Profesjonalna paleta korektorów dla profesjonalnego, kompleksowego kamuflażu i nieskazitelnej cery.
-beżowy ukrywa niedoskonałości i cienie pod oczami
-fioletowy nadaje skórze zdrowy blask i ukrywa przebarwienia
-brzoskwiniowy rozświetla kości policzkowe i obszar pod łukiem brwiowym
-żółty neutralizuje zaczerwienienia w strefie T
Jak działa: Każdy kolor przeznaczony jest do zatuszowania wybranego problemu skóry tj. przebarwień, cieni pod oczami, niedoskonałości, zaczerwienienie, nierównomierny kolory, dzięki czemu cera będzie wyglądać naturalnie i świeżo. Kremowa formuła zapewnia gładką aplikację.

Cena: 40zł / 4g
/w/

Nie spełniają swojego kryjącego zadania

Zalety:
- chyba jedyną zaletą jest to że produkt ma ładne, eleganckie opakowanie i zgraną paletkę 4 korektorów na którą miło spojrzeć, ale tutaj nie chodzi by korektory się podobały tylko żeby spełniały swoje kryjące zadanie, a te niestety koło korektorów nawet nie stały

Wady:
- mają kremowe konsystencje, które są bardzo podobne do balsamów do ust w formie masełek z nivei - ale są bardzo kiepskimi nośnikami koloru, lub błyszczyków jakie kiedyś dostawałyśmy za darmo w Bravo Girl - o bardzo kiepskiej jakości
- mam wrażenie że kolory które są w opakowaniu po zanurzeniu pędzelka i nakłądaniu ich na twarz znikają w formie sztuczki magicznej :-/ Tylko złej wróżki
- nie wygładzają skóry

To że nazwano je paletką korektorów jest dla mnie bardzo dużym nadużyciem. Niestety.

Totalna porażka

Tak żałuję kasy wydanej na to coś że szok... już wolałabym te pieniądze wyrzucić na ulice.
Beznadziejne są. Nic nie kryją, są tłuste, ścierają się od razu jak nałożę podkład to ślad po nim ginie, tak jakbym go nie użyła. pomarańczowego czasami używam jako bazę pod cienie na powieki, a reszta leży. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: zero, w trakcie pierwszego

Nie i nie

Rozczarowałam się tą paletką. Jedynie żółty jako tako maskuje cienie pod oczami a pomarańczowego używam jako bazy na powieki. Natomiast beżowy to jakaś porażka. W żadne sposób nie maskuje niedoskonałości a różowy zaczerwień. Kolejne rozczarowanie produktem Avon. Nie rozumiem kiedyś te kosmetyki miały lepszą jakość. Planuję kupno paletki korektorów ale z Isadory.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Sprawdza się w ekstremalnych sytuacjach

Korektory u mnie sprawdzają się świetnie. Używam ich do codziennego makijażu, w moim przypadku perfekcyjnie kryją cienie pod oczami, zakamuflują zaczerwienione policzki (wrażliwej skóry) jak i rozświetlają piękną taflą pod łukiem brwiowym. Nie używam załączonego pędzelka, gdyż faktycznie jest on bezużyteczny-korektory świetnie nakłada się palcami, wtedy wtapiają się w skórę. Nie wysuszają skóry, co było dla mnie bardzo ważne przy tak problemowej cerze jaką mam. Uratowały mnie przy ekstremalnie tragicznie wyglądającej twarzy- z rana po całonocnej imprezie. Szczerze polecam
Jedną gwiazdkę odejmuję za wysoką cenę, patrząc na to, że korektorów jest mało - żółty i beżowy jest u mnie na wykończeniu

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nie kryje ciężko się go nabiera na pędzelek

Kupiłam taniej, jako że jestem konsultantką Avon. I sama go kompletnie nie polecam. Jest strasznie gęsty, ma pęcherzyki powietrza w korektorach, i co najważniejsze- nie kryje. Pod oczy wcierałam go tonami i dosłownie każdym odcieniem i nic... Pędzelek fajny, ale z racji struktury tych korektorów- zaraz się zapycha i za każdym razem trzeba go myć. W ogóle- problem był już samym "nabraniem" korektora na pędzelek- jakby w ogóle się jego nie łapał.
Nie polecam- strata kasy

Używam tego produktu od: tyzień