Algenist, Regenerative Anti-Aging Lotion (Fluid przeciwzmarszczkowy)

Algenist, Regenerative Anti-Aging Lotion (Fluid przeciwzmarszczkowy)

Ultralekki lotion przeciwzmarszczkowy oferuje bogactwo składników odmładzających, bez obciążenia typowego dla zwykłych nawilżaczy. Kombinacja kwasu alguronowego, witamin C i E oraz ekstraktu z melona rozświetla skórę, wygładza ją, nawilża, minimalizując drobne zmarszczki.

Dla mieszańców idealny

Bardzo lubię ten lekki kremik w formie fluidu..Mamy tu-zaserwowaną lekką konsystencję,która nie zapycha ,jest wolna od olejów i idealna dla cery mieszanej ,bądż tłustej.Używam z przyjemnością .Szybko sie wchłania,nie tłuści,nie zapycha.Buzia jest zregenerowana i wolna od uczuleń,jakie nie raz mi serwują bogate kremy czy sera..Fajne,higieniczne opakowanie ,chodż trzeba uważać ,bo pompka swawolnie rozdaje porcje kremu i nie raz pacnie mi na umywalkę:)Nie odmładza,ale napewno poprawia komfort pielęgnacji

Używam tego produktu od: 4 mcy

dobry

Zazwyczaj wszystkie fluidy omijałam szerokim łukiem. Mam cerę dojrzała, wypielęgnowaną, bezproblemowa i lubie kremy, zwłaszcza te o trochę bogatszej konsystencji. Lubię czuc, ze mam coś na twarzy, a lotiony kojarzą mi się ze skóra tłusta czy mieszaną. Trafiaja w moje rece tylko wtedy, gdy jest to okazja ;) Owszem, fluid Initiale Chanel był bardzo przyjemny, ale już Sublimage Chanel, w cenie absurdalnej - zużywałam w bólach i ze skąpstwa. Algenist trafił w moje ręce z dwóch powodów - kuszącej ceny testera i opakowania jedynego słusznego, czyli nie-słoika :D Ostatnio wszystko w słoiku jest dla mnie be, bo wierzę w opinię Pauli Begoun, iż zawartośc otwieranego słoika nijak się ma do zawartości początkowej składników aktywnych.
Fluid jest dość trudno dostępny, ostatnio nie ma go w Sephorze, może go wycofują...? A szkoda...
Cena regularna za wysoka, chyba, ze trafimy na promocję. Natomiast na pewno jest go sporo ( 60 ml) i jest wydajny. Kosmetyk jest biała, bezzapachowa emulsją, cos w stylu emulsji kanebo. Dobrze się rozprowadza, dobrze wchłania. Nie natłuszcza, nie nabłyszcza, nawilża skóre, jednocześnie zostaje delikatny film. Nie ma uczucia ściągnięcia skóry. Stosuje rano, po serach Pauli.
Mam nadzieje, że zawarte w nim składniki aktywne dobrze działają na moja skóre, natomiast nie jestem naiwna i nie oczekuję efektu medycyny estetycznej :)
Wart wypróbowania :)

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiaca