Garnier, Mineral, InvisiDry Anti-Humidity 48h Roll-On (Antyperspirant w kulce)

Garnier, Mineral, InvisiDry Anti-Humidity 48h Roll-On (Antyperspirant w kulce)

Sprawdź ceny produktu

Dezodorant stworzony z myślą o aktywnych kobietach. Wzbogacony o aktywny składnik Mineralite - dla optymalnej ochrony przed wilgocią nawet w ekstremalnych warunkach.

Właściwości:
- uczucie suchości w każdej sytuacji (upał/sport/stres),
- skuteczna ochrona w trudnych warunkach,
- przeciw białym śladom.

Formuła nowej generacji: oparta na niewidocznych składnikach, by chronić kolorowe ubranie przed śladami i plamami. Pozbywa się efektu sztywnienia materiału lub gromadzenia produktu na materiale w okolicach pach.
Czarny: bez białych śladów nawet przy obcisłych topach. Biały: bez żółtych plan, pranie po praniu. Kolory: zapobiega przebarwieniom na materiale.

50 - 100ml
w kulce
ochronne

Nigdy więcej

Zapach naprawdę piękny, można rzec pdoobny do jakiś perfum. Niestety, antyperspirant po kilku użyciach strasznie uczulił skórę. Była wręcz poparzona! Nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim,a wypróbowałam już wiele antyperspirantów

Słaby

Spraye z garniera są nawet ok, ale ten w kulce... nie. Zapach nie jest ani przyjemny, ani nieprzyjemny. Średnio chroni przed potem. Opakowanie bardzo kiepskiej jakości, a sam antyperspirant - w ogóle nie schnie i okropnie się klei. Do tego robi plamy na ubraniach. Nie byłam w stanie całego wykorzystać, więc oddałam go siostrze. Nie polecam.

najlepszy z drogeryjnych

Używałam go bardzo długo, po drodze chyba zmieniało się opakowanie i pewnie używałabym nadal, gdybym nie przerzuciła się na naturalny mineralny dezodorant (taki minerał po prostu)

ten miał wygodne opakowanie (choć chyba bardziej lubiłam to grube, szersze)
świetnie chronił przed potem, naprawdę nawet dwie dobry. U mnie nie tylko zapobiegał wszelkim przykrym zapachom ale powodował też, że pocenie było ograniczone do absolutnego minimum. Sytuacja musiała być już ekstremalna, żeby w ogóle się pojawiło.
Nie był lepki, po wyschnięciu właściwie nie zauważało się ani nie odczuwało w żaden sposób jego obecności na skórze.
przyjemnie pachniał, ale po wyschnięciu na szczęście przestawał zupełnie pachnieć, jego zapach nie prześladował cały dzień ;)
jeśli po nałożeniu odczekało się kilka sekund, to naprawdę nie zostawiał plam na ubraniu

Mam nadzieję, że piszę to wszystko w dobrym miejscu, bo aż nie chce mi się wierzyć, że nie miał on żadnej recenzji wcześniej.

Używam tego produktu od: używałam pewnie ze dwa lata
Ilość zużytych opakowań: liczne