Wibo, Rock With Me Mascara (Tusz do rzęs)

Wibo, Rock With Me Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara wydłużająco - pogrubiająca i wypełniająca rzęsy. Efekt pełnych, bujnych rzęs, miękkich w dotyku bez sklejania. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka w połączeniu z mascarą nadaje mega objętość, zapobiega sklejaniu podczas aplikacji.

Nie polecam

Kupiłam z ciekawości na promocji w Rossmannie -49%. Kosztowała wówczas dosłownie kilka zł.
Mam rzęsy krótki, rzadkie. Niestety, nie mogę poszczycić się ładnymi rzęsami.
- bardzo dziwny, brzydki zapach, jak stary tusz
- tania
- kolor odpowiednio czarny
- niestety moje rzęsy skleja po przeczesaniu 2 raz. Rzęs mam mało a wtedy robiło sie ich jeszcze mniej, no strasznie to wyglądało. Dodatkowo osypuje się po kilku h.
Nie polecam i nie wrócę.

Słaby

Lubie tusze marki Wibo z większości z nich jestem zadowolona. Niestety tu sie troche zawiodłam. Tusz potwornie zlepia rzęsy i to juź przy drugiej warstwie, jedna warstwa daje bardzo skromne pogrubienie i wydłużenie. Bez szczoteczki do rozczesywania rzęs sie nie obejdzie. Tusz sie troche kruszy w ciągu dnia i ogólnie szybko gęstnieje opakowaniu. Tusze Wibo bede kupować nadal ale tej maskary juź nie kupie.

Najgorszy, jaki miałam

Tusz tej marki kupiłam, bo uwielbiam puder transparentny WIBO. Cena niska, ale szkoda każdej złotówki. Dałam mu kilka szans, ale od pierwszego użycia musiałam od razu zrobić demakijaż.
Mam rzęsy gęste, długie, choć dość cienkie.
Plusy:
-brak;

Minusy:
- skleja rzęsy w jedną, wielką kluchę;
- uczucie sklejonych rzęs utrzymuje się, jakby tusz w ogóle nie schnął;
- pozostawia ma rzęsach okropne grudki;

pomyłka

nie zauważyłam pogrubienia ani wydłużenia, a tym bardziej wypełnienia rzęs, skleja, rzęsy są po prostu lekko ciemniejsze niż moje naturalne i to wszystko. Specjalnie to jakaś pomyłka...

Nie dla cienkich rzęs

Maskara na dwie strony, obie niestety nie pasują do moich cienkich i rzadkich rzęs.
Nie można produktu nałożyć, a co dopiero rozczesać.
Konsystencja jest dobra, ale szczoteczka mi bardzo nie pasowała.

Bardzo dobry

Tusz tej marki spełnił maje niecodzienne oczekiwanie
+świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy czego najbardziej oczekuję od tuszy
+nie jest drogi bo tylko 12,99zł
+idealna czerń i co najważniejsze nie robi grudek na rzęsach
+po całym dniu nie kruszy się
+wydajny

Moim zdaniem jest to kosmetyczna perełka

nawet

Marka naprawdę umie zaskoczyć sowimi produktami. Tusz całkiem fajny, ale może skleić rzęsy. Jak umie się z nim uporać to można zrobić efekt sztucznych rzęs, ale w dobry guście. Szybko wysycha

Miłe zaskoczenie!

Tusz można otrzymać za wręcz śmiesznie niską cenę, w związku z czym nie oczekiwałam od niego zbyt wiele. Jestem pozytywnie zaskoczona, gdyż jest to tusz porównywalnie dobry jak te droższe \'z wyższej półki\'.

Bardzo dobrze kryje, wydłuża, pogrubia i podkręca rzęsy. Efekt utrzymuje się zwykle przez cały dzień. Nie jest wodoodporny, natomiast producent nie zapewnia, by tak było także nie uznaję tego za wadę. Nie rozmajzuje się. Czasem lekko skleja rzęsy, ale nie tak bardzo, by nie można było sobie z tym poradzić. Za minus uważam też krótki termin przydatności, gdyż po otwarciu tusz dość szybko zasycha i po jakimś czasie nie nadaje się do użytku.

Dla osób, które szukają tuszu w niskiej cenie z pewnością jest to numer 1.

Plusy:
-dobre krycie,
-pięknie podkręca rzęsy,
-świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy,
-nie rozmazuje się,
-długo utrzymuje się na rzęsach,
-cena,
-dostępność.

Minusy:
-szybko zasycha po otwarciu,
-czasami skleja rzęsy.

Nie jest taki złyyy

Szczerze mówiąc produkt nie jest najgorszy. Biorąc pod uwagę jego cenę, można powiedzieć, że jest on całkiem dobry. Ja z natury mam bardzo gęste oraz długie rzęsy, wiec na mnie produkt się jak najbardziej sprawdził.

Gdyby nie sklejał rzęs i nie grudkował się mogłabym nawet uznać go za ulubiony tusz. No ale niestety... Nie można wymagać tak wiele od tuszu za 12 zł

Być może jeszcze do niego wrócę

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Bardzo fajny!!

Tusz jest tani, a bardzo dobry! Nie skleja, wydłuża i fajnie pogrubia rzęsy. Wieeeelkim plusem jest cena w stosunku do jakości!
Na początku niezbyt mi się podobał, dopiero po czasie zaszła jakaś zmiana. Nie wiem, czy w konsystencji ona tkwi, ale wyszła na dobre. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Świetny!

Jest niesamowity! Mam długie rzęsy, ale rzadkie. Po użyciu tego tuszu moje rzęsy są jeszcze dłuższe, bardzo pogrubione, po prostu idealne. Rzęsy wyglądają jak sztuczne, nie osypuję się, nie rozmazuje pod oczami, a przede wszystkim nie skleja. Być może wszystko zależy od tego w jaki sposób się go nakłada. U mnie spisuję się rewelacyjnie ;)

Używam tego produktu od: około rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Mega zaskoczenie

Nie myślałam że znajdę tusz za 9zł i to w dodatku taki super. Wzięłam go z przekory, była wtedy promocja 1+1 gratis :) od tak na poprawę humoru. i tu zaskoczenie.
Fajnie pokrywa rzęsy, mam je mega wywinięte, szczoteczka jest super i bardzo poręczna. Tusz sie nie osypuje i nie skleja rzęs...minusik daję za wytrzymałość. Bo normalnie tusz loreala mam na 3 miesiące ten mam na okolo 1,5 ale wiecie co,....za tą cenę to zniosę i napewno znowu po niego sięgnę....

Ilość zużytych opakowań: 2 duże