Roberto Cavalli, Exotica EDT

Roberto Cavalli, Exotica EDT

Ekskluzywne perfumy Roberto Cavalli `Exotica` przeniosą Cię do egzotycznych krajów. Urzekająca słodycz mango dosłownie kusi, by wypróbować ten zapach, a przyjemny aromat liści frangipani oraz drzewo sandałowe podkreślają jego wyjątkowość! Zmysłowa, odrobinę pikantna nowość z 2014 roku to doskonały wybór dla wszystkich młodych kobiet, lubiących się bawić i kochających orzeźwiający aromat owoców. Promienny różowy flakon perfum aż po sam korek wypełniony jest autentycznym zapachem lata, łączącym piękno egzotycznych kwiatów oraz dziką świeżość soczystych owoców.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mango
nuta serca: plumeria
nuta bazy: drzewo sandałowe.

50 - 100ml
Rekomendacja
wiosna / lato

Come on Barbie, Let \'s go party!!

O litości! Już sama złoto-różowa buteleczka jest zapowiedzią plastikowego horroru i kiczu, który skrywa się w środku. Kto ma słabe serce jak Monsieur Alphonse z serialu "Allo Allo", niech lepiej nie odkręca korka!
Nuty zapachowe tej mieszanki są równie cukierkowe jak kolor flakonu. Mieszanka diabelsko słodka, podbita przedojrzałymi owocami egzotycznymi, które broczą sokiem pełnym musującej sacharozy. Plumeria, która kryje się w sercu, nie wabi naszego noska, tylko kąsa go bezlitośnie jak wygłodniała rosiczka. Mango nie jest delikatne i jędrne, tylko wpycha nam do gardła swój ultrasłodki miąższ, który dawno nie nadaje się już do spożycia.
Woń strasznie męcząca dla otoczenia, kojarzy mi się z lolitkami, które za wszelką cenę muszą zwrócić na siebie uwagę i czynią to za pomocą wielkiej ilości drażniącej perfumy, jaskrawego makijażu i chichotu głośniejszego niż dźwięki pawiana w trakcie godów.
Mam przed oczami wielkie syntetyczne blond treski, szpilki a\'la wężowa skórka w których z trudem można kroczyć i lakierowane torebeczki okute złotym metalem.
Exotica jest jak gdyby w duchu ordynarnie wymalowanej Paris Hilton z leniwym okiem i nosem po dziesiątkach nieudanych operacji plastycznych, która ciśnie pod pachą rozwydrzonego yorka odzianego w różowe pompony.
Ten zapach jest zbyt ostentacyjnie i karykaturalnie "sweet", a cały ten plastik na nieszczęście innych nie jest fantastik.
Ja wymiękam!

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Mydlane rozczarowanie

Nie przepadam za owocowymi perfumami, ale bardzo lubię smak owoców mango, zapach również, więc do testów perfum Exotica podeszłam z dużą ciekawością i odrobinką nadziei - a nuż odkryję ciekawy, egzotyczny, wakacyjny zapach - bo zawsze mam problem z wyborem perfum na gorące dni. Niestety, rozczarowałam się. Mango jest bardzo mocno wyczuwalne, owszem, ale co z tego, skoro - dla mojego nosa przynajmniej - jego aromat jest pomieszany z zapachem mydła, którego - nic na to nie poradzę - nie mogę znieść w zdecydowanej większości perfum. Mango+mydło=żel pod prysznic o zapachu tego egzotycznego owocu i takie mam właśnie skojarzenie z najnowszym zapachem marki Roberto Cavalli.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: testy