Joanna, Multi Cream Color Efekt 3D (Trwała farba do włosów)

Joanna, Multi Cream Color Efekt 3D (Trwała farba do włosów)

Pojemność 1 szt

Znana i ceniona linia farb w zupełnie nowej odsłonie oto nowa szata graficzna i doskonała receptura farb Multi Cream Color! Marzysz o pełnych blasku, eleganckich i wyjątkowo trwałych kolorach? Cenisz pielęgnację już w trakcie koloryzacji oraz przyjemność i wygodę stosowania? To produkty stworzone dla Ciebie! Efekt 3D pozwala na uzyskanie efektu intensywnej głębi koloru z naturalną puszystością. Zawarta w opakowaniu maska Keratyna pozwoli odżywić włosy i nada im zdrowy i piękny blask.
Dostępne odcienie:

zapachowa
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

nie podrażnia wrażliwej skóry głowy

używałam odcienia 31 (piaskowy blond). Farba przyjemnie pachnie, nie dusi, w nakładaniu jest łatwa dzięki aplikatorowi, choć dość ciężko wyciska się ja z tubki. Mam wrażliwą skórę głowy, ale po tej farbie nic mnie nie piekło ani nie swędziało. Kolor wyszedł bardzo ładny, zero sztuczności, zbliżony do mojego naturalnego koloru włosów. Siwe pasma zostały ładnie pokryte. Dodatkowy plus daję za odżywkę.

Czekoladowy brąz

Nie jestem pewna co jest nie tak z tą farbą albo z moimi włosami. Malowalam pierwszy raz tą farba włosy hebanową czernią no i efekt był genialny. Po roku czasu gdy już nie miałam odrostów pomalowałam je czekoladowym brązem.

Orzechowy brąz

Robiłam kolor orzechowy brąz z obawą , że wyjdzie czarny jak to przy brązach bywa i tu zaskoczenie kolor wyszedł jak na opakowaniu . Farba nie śmierdzi minus to aplikator jak dla mnie porażka lepiej przelać do miseczki

Niszczy włosy

Użyłam koloru naturalny blond na zdjęciu z opakowania oczywiście wyglądał pięknie. Farba jest gęsta i mało wydajna sporo obcięłam włosy, równo do szyji nie są gęste a farby ledwie starczyło. Kolor podczas farbowania zapowiadał się dla mnie Ok bez rudych odcieni był szaro fioletowy miałam dobre przeczucia. Trzymałam 25 min. Końce wyszły szaro brązowe z wyraźnie zielonym - kolor wyjściowy Ombre blond dość jasne ale nie platyna. Góra wyszła rudo brązowa tego się najbardziej obawiałam. Włosy są zniszczone jak po żadnej innej farbie. Nie kupię jej na pewno więcej...

bardzo długo byłam jej wierna

Długo używałam odcienia 31 piaskowy blond.
Na początku chcę wymienić minusy produktu, bo jest ich zdecydowanie mniej niż plusów. Farbę dość trudno wyciska się z tubki, a wybór odcieni (zwłaszcza blondów ) jest słabiutki. Tyle , jeśli chodzi o wady, teraz czas przedstawić zalety. Farba pokrywa siwe włosy (i nie wypłukuje się), nie niszczy ich, a wręcz pielęgnuje. Cudowna odżywka sprawia, że włosy po farbowaniu są niesamowicie miękkie, jedwabiste w dotyku, sprawiają wrażenie, jakby zafundowano im zabieg olejowania albo jakąś ekstradrogą kurację w salonie kosmetycznym. Mój TZ z zachwytem dotykał moich loków i dopytywał się, co z nimi zrobiłam, że są takie miękkie. Piaskowy blond wychodzi jak piaskowy blond, nie jak kurczak, nie jak jajecznica, ale bardzo ładny, naturalny blond (osoby postronne często nie mogły uwierzyć , że moje włosy są farbowane). Wypróbujcie, bo warto

Świetna

41 - czekoladowy brąz

design opakowania za 7 zł wow ;]
rozsądna odżywka w środku
farba w tubce z aplikatorem, dla mnie nie przyzwyczajonej trudna sztuka wydobycia resztek farby
zapach nie drażni
nie powoduje uczulenia
świetnie pokrywa siwe włosy
kolor bardzo naturalny
włosy po farbowaniu wyglądają ok
bardzo polecam

sympatyczna i łagodna

Użyłam koloru nr 39 orzechowy brąz. Jest to kolor bardzo zbliżony do mojego naturalnego koloru włosów. Farba jest łagodna w swoim działaniu, dobrze pokryła siwe włosy, choć nie wszystkie zafarbowała bardzo dobrze i widać prześwity. Hmmm, może to jest ten efekt 3D, bo dzięki temu włosy nie wyglądają płasko ;-). Dobrze się ją nakładało, choć zastanawiałam się, czemu jest jej tak mało. Przyjemnie pachniała. Miała dołączoną maskę, która odżywiała włosy. Była niedroga.

Używa produktu od: próbka

Uratowane włosy po hennie Khadi

Po nieudanym farbowaniu henna Khadi( Henna Khadi Naturalna z Amlą i Jatrophą) na ratunek przyszła Joanna Wiśniowa Czerwień, osobiście jestem zadowolona z pokrycia nieudanego eksperymentu, gdzie nie gdzie są prześwity jeszcze rudawości, ale odbije to sobie na następnym farbowaniu, ogólnie i w skrócie mowiąc jestem zadowolona :) W załączniku dodam zdjęcia przed farbowaniem i po farbowaniu.

strzał w 10

Moim celem było odnalezienie farby, której kolor będzie jak najbardziej zbliżony do mojego naturalnego, ponieważ przez farbowanie henną pofarbowane miejsca są zrudziałe, a do tego na potylicy mam dość spore siwe pasemko, które nie wygląda estetycznie.
Moją pierwszą blond farbą użytą po latach farbowania włosów na ciemno był Loreal Casting, którego praktycznie nie było widać, a kosztował mnie 3 razy tyle co Multicream Joanny.
A więc - farba nie podrażniła mi skóry, nic nie swędziało, włosy nie wypadały (jak po wszystkich innych z amoniakiem), nie zniszczyła ich, kolor wyszedł bardzo podobny do tego z opakowania (naturalny blond), jest wydajna (w przypadku gęstych włosów do ramion spokojnie wystarcza 2/3 opakowania), całkiem dobrze kryje siwe włosy, z których niestety się wypłukuje z czasem prawie w całości. Do farby dołączona jest wydajna odżywka z keratyną, która w przypadku moich włosów starcza na ok 5-6 razy.
Zdecydowanie polecam osobom z wrażliwą skórą głowy skłonną do podrażnień i wypadania włosów. Dla mnie strzał w 10.

Płomienny rudy

Używałam tej farby w momencie gdy od dłuższego już czasu farbowałam się na miedziane odcienie rudości. Kolor wyszedł jak na opakowaniu, dobrze pokrył odrosty. Jednak kolor spłukał się w ekspresowym tempie dlatego nie skuszę się już na nią nawet w przypadku innych odcieni.

Bardzo pozytywne zaskoczenie

Przez kilkanaście lat stosowałam farby Garniera, z małymi odskoczniami. Ale ostatnio zaczęły mi wypadać włosy, więc zaczęłam przyglądać się farbom delikatnym (z komentarzy, nie opisu producenta). Farby z Joanny miały dobrą opinię, więc się skusiłam, tym bardziej że ta kosztowała dosłownie 6 zł. Pomyslałam, że jeśli nie zadziała, to przynajmniej dużo nie stracę, a włosom zaszkodzić nie powinna. I jakież było moje (pozytywne) zaskoczenie!
+ (i malutki -) Farba nie jest za rzadka, nie spływa z włosów, nie kapie (ale przez to trzeba się lekko namęczyć, żeby wycisnąć ją z aplikatora)
+ wygoda nakładania - dotychczas farbowałam pędzelkiem z miseczki, teraz tylko aplikator wchodzi w grę
+ zapach przyjemniejszy niż niejedna farba i w ogóle nie "zatykający", nie miałam oporów wpuścić dziecka do łazienki
+ herbaciany brąz wyszedł jak... herbaciany brąz, nie jak czarny lub czarno-brązowy, który się spierze do oczekiwanego po tygodniu-dwóch codziennego mycia, jak to było w przypadku Garniera; nawet wyszedł ciutkę jaśniejszy jak na opakowaniu, co mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło
+ włosy po farbowaniu są mięciutkie, lśniące, nie "haczą się" i to nie tylko po zastosowaniu dołączonej odżywki
+ odżywka rewelacja, wydajna, starcza na długo i ślicznie pachnie
+ kolor wymywa się tylko troszkę, do jaśniejszego ale nie bledszego, nie matowieje
Po dwóch miesiącach, gdy moje odrosty wołały o pomstę do nieba, kupiłam znowu brąz, tym razem czekoladowy. Nakładając farbę na włosy zaniepokoił mnie odcień granatowy farby, który kojarzył mi się z czernią. Farbę trzymałam niecałe 30 minut, nie chciałam bardzo mocnego efektu (producent zaleca czas 20-40 minut). I znowu mogę potwierdzić zgodność efektu z kolorem oczekiwanym. Wyszedł mi ciemny brąz, ale w żadnym wypadku nie czarny. Wyraźnie widać, że to brąz, taki właśnie jak na opakowaniu. A w słońcu jest cudny!
Dla mnie to rewelacja, do tego cena po podwyżce niecałe 9 zł, w promocji nadal 6 zł.
Polecam wszystkim z czystym sumieniem!

FAJNY PRODUKT

Skusiłam się na tą farbę jedynie dlatego, że lubię kosmetyki do włosów Joanny. I się nie rozczarowałam. Wiem, że przez długi czas nie zrezygnuje z tej farby.
Plusem jest duży wybór kolorów. Włosy po farbowaniu są miękkie, nie wysuszone, nie wypadają w ogromnej ilości. I w dodatku tak bardzo się błyszczą. Kolor jest adekwatny do tego na opakowaniu - oczywiście wszystko zależy od bazowego koloru włosów. W zestawie znajduje się odżywka z keratyną która fajnie odżywia włosy. Farba nie śmierdzi amoniakiem. Po spłukaniu włosy charakterystycznie pachną. Zapach mi się podoba więc to żaden problem. Kolor utrzymuje się na włosach przez jakiś miesiąc - to zależy od tego jak często myjemy włosy i jak szybko one Nam rosną :)
Jedynym minusem, ale to we wszystkich farbach bez wyjątku - jest tubka z której trzeba wycisnąć krem koloryzujący. No coś strasznego. Ciężko z niej wychodzi, palce się ześlizgują... Szkoda gadać.
Ogólnie rzecz biorąc - POLECAM :)