Joanna, Multi Cream Color Efekt 3D (Trwała farba do włosów)

Joanna, Multi Cream Color Efekt 3D (Trwała farba do włosów)

Pojemność 1 szt

Znana i ceniona linia farb w zupełnie nowej odsłonie oto nowa szata graficzna i doskonała receptura farb Multi Cream Color! Marzysz o pełnych blasku, eleganckich i wyjątkowo trwałych kolorach? Cenisz pielęgnację już w trakcie koloryzacji oraz przyjemność i wygodę stosowania? To produkty stworzone dla Ciebie! Efekt 3D pozwala na uzyskanie efektu intensywnej głębi koloru z naturalną puszystością. Zawarta w opakowaniu maska Keratyna pozwoli odżywić włosy i nada im zdrowy i piękny blask.
Dostępne odcienie:

fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

CUDO!

Korzystałam z koloru "Płomienny Rudy". Jest to najlepsza ruda farba, jaką stosowałam (a trochę już tego miałam ;)). Stosunek jakości do ceny jest genialny! Ubolewam jednak nad faktem, że chyba zniknęła ona z sieci Rossmann ;(

PLUSY:
- niska cena (ok 8zł)
- dozownik z dziubkiem (ułatwiający aplikację)
- nie śmierdzi amoniakiem
- maseczka, która dodawana jest do farby (w ilości pozwalającej na więcej, niż jedną aplikację)
- kolor po farbowaniu jest niemalże identyczny jak na obrazku

MINUSY:
- farba niszczy końcówki włosów
- szybko się wypłukuje (jednak niestety jest to mankament rudości jako takich)
- aby pokryć średniej długości włosy należy nałożyć dwa opakowania

Strzał w 10!

Używam tej farby w kolorze Cynamonowego Brązu. Dawno nie spotkałam się z farbą o odcieniu brązowym, która wychodzi identycznie jak na opakowaniu. Fakt, faktem jeśli przeciągnę ją na włosach to nie ma rady musi wyjść czarna. Ale jeśli pilnuje się czasu to jest IDENTYCZNA. Jak na razie jest to najlepsza farba jakiej używałam a przez moje ręce i włosy przeszło sporo egzemplarzy. Dodatkowo nie śmierdzi amoniakiem. :)

Genialna

Długo szukałam dobrej farby która przykryje pierwsze siwki. Używałam garniera niestety ceny poszybowały w górę. Po zakupie Joanny jestem zachwycona. Trwały kolor i łatwość aplikacji oraz niska cena to jest to czego szukałam. Napewno pozostanę jej wierna jeśli tylko zachowa cenę i będzie tak dobra jak teraz. Polecam kolor 39 wspaniały brąz ciemny ale daleko mu do czarnego.

Używa produktu od: próbka

Joanna Multi Color Królewski Burgund

nooo.. Królewski Burgund to to nie jest. Myślałam że w końcu szczęśliwie znalazłam kolor burgundu który od dawna szukałam. na opakowaniu piękny. Jednak nałożony na włosy jasny brąz wyszły mi CZARNE. dosłownie. może gdzieniegdzie widać jakieś refleksy ale i to w jaśniejszym świetle. jestem załamana.
Plusami jest to że nie śmierdzi, nie podrażnia, pozostawia włosy miłe i gładkie w dotyku co przy innych farbach nie było możliwe, no i ma fajną odżywkę i w końcu w tubce a nie jakiś saszetkach. Chodzi tylko o to co wyszło na włosach i jak to teraz uratować i odbarwić. nie wiem czy polecam.

nie podrażnia wrażliwej skóry głowy

używałam odcienia 31 (piaskowy blond). Farba przyjemnie pachnie, nie dusi, w nakładaniu jest łatwa dzięki aplikatorowi, choć dość ciężko wyciska się ja z tubki. Mam wrażliwą skórę głowy, ale po tej farbie nic mnie nie piekło ani nie swędziało. Kolor wyszedł bardzo ładny, zero sztuczności, zbliżony do mojego naturalnego koloru włosów. Siwe pasma zostały ładnie pokryte. Dodatkowy plus daję za odżywkę.

Czekoladowy brąz

Nie jestem pewna co jest nie tak z tą farbą albo z moimi włosami. Malowalam pierwszy raz tą farba włosy hebanową czernią no i efekt był genialny. Po roku czasu gdy już nie miałam odrostów pomalowałam je czekoladowym brązem.

Orzechowy brąz

Robiłam kolor orzechowy brąz z obawą , że wyjdzie czarny jak to przy brązach bywa i tu zaskoczenie kolor wyszedł jak na opakowaniu . Farba nie śmierdzi minus to aplikator jak dla mnie porażka lepiej przelać do miseczki

Niszczy włosy

Użyłam koloru naturalny blond na zdjęciu z opakowania oczywiście wyglądał pięknie. Farba jest gęsta i mało wydajna sporo obcięłam włosy, równo do szyji nie są gęste a farby ledwie starczyło. Kolor podczas farbowania zapowiadał się dla mnie Ok bez rudych odcieni był szaro fioletowy miałam dobre przeczucia. Trzymałam 25 min. Końce wyszły szaro brązowe z wyraźnie zielonym - kolor wyjściowy Ombre blond dość jasne ale nie platyna. Góra wyszła rudo brązowa tego się najbardziej obawiałam. Włosy są zniszczone jak po żadnej innej farbie. Nie kupię jej na pewno więcej...

bardzo długo byłam jej wierna

Długo używałam odcienia 31 piaskowy blond.
Na początku chcę wymienić minusy produktu, bo jest ich zdecydowanie mniej niż plusów. Farbę dość trudno wyciska się z tubki, a wybór odcieni (zwłaszcza blondów ) jest słabiutki. Tyle , jeśli chodzi o wady, teraz czas przedstawić zalety. Farba pokrywa siwe włosy (i nie wypłukuje się), nie niszczy ich, a wręcz pielęgnuje. Cudowna odżywka sprawia, że włosy po farbowaniu są niesamowicie miękkie, jedwabiste w dotyku, sprawiają wrażenie, jakby zafundowano im zabieg olejowania albo jakąś ekstradrogą kurację w salonie kosmetycznym. Mój TZ z zachwytem dotykał moich loków i dopytywał się, co z nimi zrobiłam, że są takie miękkie. Piaskowy blond wychodzi jak piaskowy blond, nie jak kurczak, nie jak jajecznica, ale bardzo ładny, naturalny blond (osoby postronne często nie mogły uwierzyć , że moje włosy są farbowane). Wypróbujcie, bo warto

Świetna

41 - czekoladowy brąz

design opakowania za 7 zł wow ;]
rozsądna odżywka w środku
farba w tubce z aplikatorem, dla mnie nie przyzwyczajonej trudna sztuka wydobycia resztek farby
zapach nie drażni
nie powoduje uczulenia
świetnie pokrywa siwe włosy
kolor bardzo naturalny
włosy po farbowaniu wyglądają ok
bardzo polecam

sympatyczna i łagodna

Użyłam koloru nr 39 orzechowy brąz. Jest to kolor bardzo zbliżony do mojego naturalnego koloru włosów. Farba jest łagodna w swoim działaniu, dobrze pokryła siwe włosy, choć nie wszystkie zafarbowała bardzo dobrze i widać prześwity. Hmmm, może to jest ten efekt 3D, bo dzięki temu włosy nie wyglądają płasko ;-). Dobrze się ją nakładało, choć zastanawiałam się, czemu jest jej tak mało. Przyjemnie pachniała. Miała dołączoną maskę, która odżywiała włosy. Była niedroga.

Używa produktu od: próbka

Uratowane włosy po hennie Khadi

Po nieudanym farbowaniu henna Khadi( Henna Khadi Naturalna z Amlą i Jatrophą) na ratunek przyszła Joanna Wiśniowa Czerwień, osobiście jestem zadowolona z pokrycia nieudanego eksperymentu, gdzie nie gdzie są prześwity jeszcze rudawości, ale odbije to sobie na następnym farbowaniu, ogólnie i w skrócie mowiąc jestem zadowolona :) W załączniku dodam zdjęcia przed farbowaniem i po farbowaniu.