Oriflame, The One, Base & Top Coat (Emalia do paznokci 2 w 1)

Oriflame, The One, Base & Top Coat (Emalia do paznokci 2 w 1)

Baza i top do paznokci chroni i upiększa wygląd paznokci, nadając im połysk. Stosować pod lakier przedłużając jego trwałość nawet o 3 dni. Możesz użyć również jako nabłyszczacz do swoich paznokci, nadając im pięknego, zdrowego i naturalnego wyglądu.

Niezastąpiony

Niezastąpiony produkt! Szybko schnie, zapobiega odbarwianiu płytki, ma wygodny, szeroki, ale lekko zaokrąglony pędzelek, a przede wszystkim naprawdę przedłuża trwałość manicure, mogę malować paznokcie co tydzień i wyglądają świetnie, bez odprysków, lekkie przetarcia na końcach.

lubię

Lubię ten produkt. Stosuję go jako Top Coat i jestem z niego zadowolona. Lakier nie odpryskuje mi od razu, co bardzo lubi robić po jednym dniu :/
Minusem jest to, że lubi gęstnieć.

Nie przedłuża trwałości lakieru

Niestety produkt ten nie sprawdził się u mnie ani jako baza ani jako top coat - w żadnym z tych przypadków nie wpłynął na trwałość lakieru. Wielokrotnie dawałam mu szansę i nic - czy z tą emalią, czy bez niej, lakiery odpryskiwały - ścierały się, jakby były nakładane samodzielnie.
Stosuję emalię jako lakier bezbarwny, bo mi szkoda wyrzucić. Skończę buteleczkę i nie kupię następnej.

super :)

Nigdy nie używałam lakieru nawierzchniowego , bo nigdy nie miałam takiej potrzeby :)
Ale ta "baza" super się nadaje na lato :P kiedy chcemy na dłużej cieszyć się "spokojną głową" że nie musimy dłużej malować paznokci :)
Super przydatna jeśli wyjeżdżamy i chcemy mieć spokój z malowaniem paznokci ( lakier utrzymuje się nawet 2 tygodnie )

Za rok kupie na pewno , bo tak na codzień nie potrzebuje :P

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

bardzo dobry

Produkt stosowany pod i na lakiery z serii The One faktycznie przedłuża trwałość lakieru. Na paznokciach u stóp faktycznie są to 2 tygodnie tak jak obiecuje producent, na dłoniach do 5 dni (po tym czasie zaczynają ścierać się końcówki). Emalia położona pod lakier sprawia, że płytka się nie odbarwia nawet przy ciemnych kolorach, natomiast położona na lakier nabłyszcza go na kilka dni. Testowałam emalię również z lakierami z innych serii Oriflame i nie przedłuża ona jakoś szczególnie mocno ich trwałości. Szczególnie oporne na jej działanie są lakiery z serii Very Me.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego