Giorgio Armani, Black Ecstasy (Uniwersalny tusz do rzęs)

Giorgio Armani, Black Ecstasy (Uniwersalny tusz do rzęs)

Giorgio Armani przedstawia nową maskarę zapewniającą wielowymiarowy efekt: podkręcenie, objętość i ultraczerń. Połączenie ultralekkiej konsystencji i cylindrycznej, wielokierunkowej szczoteczki daje natychmiastowy, oszałamiający i wielowymiarowy efekt. Ekskluzywny `polimer pogłębiający czerń` w połączeniu z transparentnymi woskami zwiększa intensywność koloru, dodając spojrzeniu tajemniczości i głębi.

Duże zaskoczenie

Rozumiem dlaczego inne recenzentki nie były z niego zadowolone po testowaniu próbki... Świeżo po zakupie też byłam niezadowolona. Lubię dramatyczny efekt, a tu zamiast pięknych rzęs dostałam produkt, który poza ładnym rozczesaniem rzęs nie robił wiele wiecej. Łączyłam go wiec z Dior Extase żeby osiągać to na czym mi zależało.

Po tygodniu stał się cud... Tusz się lekko utlenił w wyniku użytkowania i pokazał całe spektrum swoich możliwości. To co robi z moimi rzęsami deklasuje Dior Extase i Ysl Volume Effect Faux Cils. Rzęsy są pełne, pięknie rozczesanie i tworzą wachlarze, które mogłam osiągnąć tylko za pomocą sztucznych włosków.

Polecam dla pań, które dla tego idealnego efektu są gotowe znieść tydzień niepowodzeń.

Zamieszczam zdjęcie by pokazać jak ten tusz działa w szczytowej formie

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

dobry tusz

Tusz jest bardzo dobry. nie skleja rzes, nie osypuje się. Rzesy sa ladnie zagęszczone, trochę podwinięte. Maluje się nim naprawdę fajnie, ma dobra konsystencje. Faktycznie nie jest mega czarny, jest to tusz na dzień ale maluje się nim szybko i komfortowo. Ja jestem z niego zadowolona. Tusz jednak szybko się konczy teraz maluje słabiutko. ajednak go polubiłam, nawet kupiłam następny to jeden z lepszych tuszy.

Używam tego produktu od: ponad 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

raczej to nie jest mój typ

Mam zawsze spore oczekiwania wobec drogich kosmetyków, tak samo było z tym tuszem.
Zwykły tusz, cos podobnego jakościowo do miss porty. Nie obsypuje się, to jest jego zaleta. Tylko nie robi jakiegoś łał szał z oczami, po prostu zwykły tusz tylko 10 razy droższy.
Nie kupię więcej to napewno. Daje mu jedną gwiazdke bo to drogi zwyklak.

Używam tego produktu od: poł roku

wielkie NIE

Dostałam miniaturkę tego tuszu po zakupach w Douglasie,
Jako że ciekawiły mnie m,askary Armaniego,byłam dość podekscytowana używając go po raz pierwszy....niepotrzebnie!

Ten tusz to jakieś nieporozumienie,bez umiaru osypuje się już w niespełna godzinę po nałożeniu....efekt daje dość naturalny,żadnej obłędnej czerni nie zuważyłam.

Produkt absolutnie nie jest wart swojej ceny,na rynku roi się od maskar do 30zł,które będę lepsze od tego.

Plus za szczoteczkę,dość tradycyjną,nieprzekombinowaną,oraz za sto,że ładnie rozczesuje rzęsy,nie sklejając ich.
Jednak jak dla mnie,w obliczu beznadzieji tej maskary,te plusy nic nie zmieniają.

Używam tego produktu od: 1 tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Bardzo dobra, ale nie najlepsza...

Dostałam 2 próbki 3ml jeszcze jakiś czas przed premierą i zaczęłam używać zachwycona opinią konsultantki.
Zacznę od ceny? Cena standardowa jeżeli chodzi o marki selektywne. Opakowanie? Próbki zupełnie zwyczajne, ale już całego opakowania przepiękne. A co z jakoscią? Bardzo wygodnie maluje się rzęsy tą szczoteczką. Ładnie podnosi rzęsy, rozdziela, nieco pogrubia. Jaki efekt? Jak dla mnie tylko dzienny. Nie jesto to mocne pogrubienie ani dramatyczny look. Jak dla mnie nie jest to żadna ekstaza, a jedynie dobrej jakościowo tusz na dzień. Nie osypuje się, nie tworzy pandzich oczków. Jestem na tak, chociaż wolę bardziej dramatyczny look.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie próbki