SVR, Lysanel Lotion Active, Tonik do twarzy

SVR, Lysanel Lotion Active, Tonik do twarzy

Polecam go wszystkim dziewczynom, które zadręczają się z powodu pryszczy, wągrów i tłustej, wiecznie świecącej się cery. Ma mocno kwasową recepturę. Doskonale oczyszcza i odświeża twarz. Stopniowo likwiduje przebarwienia i małe blizny potrądzikowe. Usuwa wągry, wygładza i odświeża naskórek. Zmniejsza tendencje do wykwitów trądzikowych i wągrów.

Nie mogłabym żyć bez nieg

W momencie gdy zaczełam go używać skończyły się moje największe problemy z cerą. Znikneły pryszcze. Niestety nadal nie potrafię poradzić sobie z porami. Mam bardzo tłustą cere i tonik trochę mi ją przesuszył. Dlatego nie polecam go osobą z suchą cerą.

dla kuracji kwasowej

Poniewaz zluszczam sie juz trzecia tubka Acne-Dermu i mam wrazenie, ze efekty nie sa zbyt spektakularne (zwlaszcza jesli chodzi o zanieczyszczony nos) postanowilam zadzialac z grubej rury i zakupilam ten tonik/plyn micelarny z calym zestawem kwasow w srodku.
Stosuje oczywiscie zamiennie z A-D (tydzien dla jednego, tydzien dla drugiego), zazwyczaj przed snem i wreszcie jestem w miare zadowolona z efektow. Sa tez jednak minusy:
- zapach szpitalnego srodka do dezynfekcji
- plastikowa zakretka, bardzo delikatna, ciagle mam wrazenie, ze odchylane wieczko, wkrotce mi odleci
- cena vs pojemnosc - mogloby go byc za te cene ze 150 ml :( przynajmniej

Ale o dziwo moja skora swietnie na niego reaguje, chociaz nie dam 5 gwiazdek ze wzgledu na to, ze pierwszego dnia po zastosowaniu, mialam na brodzie piekny wulkan, ktory towarzyszyl mi kilka ladnych dni. Jestem pewna, ze to tonik SVR go wyciagnal!
Nigdy wczesniej nie zdarzyl mi sie wysyp przy stosowaniu kwasow :(

Świetny tonik!!!

Powtórze za moimi przedmówczyniami w sumie to samo,ze tonik super wygładza,smiata pryszcze,wygładza,rozjasnia cere ...same+,uzywam na wszelki wypadek co 2 dni wieczorem,potem nakładam krem nawilazjacy,a rano budze sie z gładziutka buzka..to kolejny z milona kosmetyków ,który testuje na sobie, i nieliczny tonik,który jak dla mnie ma 5+..nie przeszkadza mi ani zapach,którego prawie nie czuje,pojemnosc moze byc,poniewaz i tak nie uzywam go codziennie i to w dodatku 1 raz-wieczorem/zeby za bardzo nie wysuszyc skóry/..wiec wszystko mi w nim pasuje..nadmienie,ze mam cere normalna,z tendencja juz do suchej/30 lat/,ale i czasem z niespodziankami na czole i brodzie,oraz wrazliwa,a ten tonik mi nic nie podraznia,,POLECAM!!!

działa !

Rerelacyjny preparat, łagodniejszy niz krem z tej samej serii ale mocniejszy niż Effaclar. W sumie nie jest to typowy tonik a bardziej płyn leczniczy niezastąpiony w leczeniu trądziku zaskórnikowego, okresowych kuracjach złuszczających, odmładzających. Stosuje go co jakis czas regularnie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Przede wszystkim nie rozdrażnia zbyt naczynek,choć delikatnie piecze po nałożeniu. Dobrze sie wchałania pozostawiając skóre czysta, lekko napiętą ale z lekko tłustą powłoczką . Nakładam go wieczorem na dokładnie oczyszczoną skóre a na wierzch kładę kremik regenerujący lub odżywczy.Wyjątkowo dobrze współpracuje z kremami A-Dermy. Poranny efekt jest fantystyczny- spektakularny niemal. Cera jest rozjasniona, ujednolicona, przebarwienia się stopniowo rozjasniają, pory regulują. Preparat ma co prawda małą pojemność ale przy takiej skuteczności uważam że jest wart tej ceny.

bardzo dobry

Mimo,że mam cere mieszana, nie powoduje uczucia suchości na policzkach,świetnie wygładza i napina skóre, usuwa zaskórniki i zapobiega pojawianiu się nowych.Po jego użyciu pory wydają się mniej widoczne,a skóra odświerzona.Jest mały ale bardzo wydajny,zapach troszkę męski ale mi akurat odpowiada.Co prawda nie zauważyłam żeby wybielił blizny po krostkach ale liczne zalety tego kosmetyku, rekompensują tą "niespełnioną obietnicę".Razem z kremem i zelem do twarzy, tworzy świetny zestaw do problematycznych twarzyczek ;).

Świetny

Polecam :) Mimo iż postanowiłam kwasy odstawić już dość dawno temu, muszę mieć coś pod ręką co będzie działać antybakteryjnie i lekko złuszczać skórę. Ten tonik świetnie się sprawdza, trzeba go nakładać niezbyt wiele na skórę, może lekko szczypać czasami, na skórze pozostawia dziwny, lekko błyszczący film (ale to chyba dość typowe dla kosmetyków z kwasami). Domyka pory, bardzo ładnie oczyszcza skórę, przecieram w miejscach newralgicznych - pomaga likwidować i goić niespodzianki. Nie używam go regularnie, bo jednak mam troszkę za suchą skórę, ale od czasu do czasu jest idealny. Bardzo dobre działanie antybakteryjne. Polecam, myślę że jeszcze go kupię.

Myślę że dlatego jest go tylko 100ml bo nie jest to raczej taki zwykły tonik do codziennego używania, jest za silny :) Dlatego nie czepiam się tej pojemności :)

bardzo lubię:)

Jestem fanką płynów micelarnych, a tu jeszcze dodano kwasy:)

Moim zdaniem bardzo fajny i skuteczny płyn (choć dobroczynne efekty nie pojawiają się po kilku dniach), zarówno sam jak i w duecie z kremem zawierającym kwasy.
Działa intensywnie jak na płyn, ale co dla mnie ważne, nie wysusza naskórka. Ja stosuję raz dziennie po demakijażu daje mi on poczucie doczyszczonej buzi:). Lekko ściąga, ale nie jest to uczucie nieprzyjemne.

Częściej traktuje nim twarz przy wysypie przykrych "niespodzianek" i mam wrażenie, że z jego pomocą szybciej wszystko znika.

Fajna buteleczka (bo przezroczysta) i ułatwiony sposób dozowania. Pojemność niewielka ale i tak jest wydajny.

Mocny i to bardzo

Rzeczywiście mocny w działaniu. Dość dobrze zwęża pory. Niszczy pozywkę dla wyprysków różnego kalibru. Zapach mi nie przeszkadza. Aplikuje się też znośnie. Tylko proporcje cena objetość są moim zdaniem nierówne. Drogie ustrojstwo.

specyficzny

Zastosowanie:
Ciekawy produkt, płyn micelarny z kwasami. Używam go do twarzy: do demakijażu, dla odświeżania w ciągu dnia, do oczyszczania rano i wieczorem samodzielnie albo jako tonik po zastosowaniu żelu; poza tym do ciała: na strefy trądzikowe jako preparat z kwasami.

Działanie:
Dobrze oczyszcza, odblokowuje pory, lekko ściąga i reguluje wydzielanie sebum, ale bez przesady. Przy regularnym stosowaniu rzeczywiście wygładza i sprzyja znikaniu zmian trądzikowych.

Wrażenia:
Kwasy w składzie są wyczuwalne, moją wrażliwą skórę cały czas trochę szczypie (bezpośrednio po aplikacji, po minucie - dwóch to mija), ale to mnie nie zraża. ;) Butelka bardzo wygodna do aplikacji, poza tym ma dość małą pojemność (100 ml), co może być wadą lub zaletą (np. na wyjazd). Ma charakterystyczny dla Lysanelu zapach, który można polubić, pogodzić się z nim, albo nie - kwestia indywidualna.

Ogólnie nie każdemu przypadnie do gustu, ale może być też praktycznym rozwiązaniem dla cery tłustej i trądzikowej. Warto wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: 1 i 1/2

mocna rzecz

dobry, bo spełnia obietnice składane na opakowaniu, naprawdę wygładza skórę (używałam tego toniku jako jedynego preparatu z kwasami) i daje sobie radę z krostkami i innymi tego typu nieprzyjemnościami, przygotowuje skórę na przyjęcie dalszych preparatów pielęgnujących... jednak moja skóra nawet po dwóch opakowaniach nie przyzwycziła się do niego i reagowała mocnym szczypaniem, więc chyba nie był dla mnie odpowiedni i "przerzuciłam" się na kwasy BHA, po za tym pozostawiał skórę dziwnie lepką, choć oczyszczoną