l`Orient, Mydło oliwkowo- laurowe z Aleppo 30%

l`Orient, Mydło oliwkowo- laurowe z Aleppo 30%

Słynne syryjskie mydełko z 30% zawartością oleju laurowego. Mydło produkowane tą samą metodą niezmiennie od 2000 lat. Całkowicie naturalne: w jego skład wchodzą jedynie woda morska, oliwa z oliwek i olej laurowy. Cechą mydła jest charakterystyczny brązowy kolor z soczyście zielonym środkiem oraz jego nieocenione właściwości pielęgnacyjne i lecznicze. Olej laurowy ma silne działanie antyseptyczne i mocno nawilża. Skutecznie łagodzi dolegliwości i problemy skórne, takie jak trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, łojotok. Oliwa z oliwek skarbnica witaminy E, zapewnia odpowiedni poziom natłuszczenia i nawilżenia skóry.

Niestety nie dla mnie

Mydełko zakupiłam zachęcona przez moją koleżankę. Jego opis także był bardzo zachęcający. Niestety od wielu lat borykam się z trądzikiem, który nie jest już tak straszny jak jeszcze jakiś czas temu. Miałam nadzieję, że ten produkt pomoże mi w walce z pojawiającymi się jeszcze pryszczami. Zawiodłam się nie pomógł wręcz przeciwnie spowodował, że trądzik wrócił z podwojoną siłą. Na początku myślałam, że skóra się oczyszcza i tak ma być przez jakiś czas, ale dni mijały, a na mojej twarzy pojawiały się coraz to nowe niespodzianki. Załamałam się, zrezygnowałam z mydła i przez długi czas robiłam wszytko, aby moja twarz wróciła do stanu początkowego.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: część 1 szt