Bielenda, Skin Clinic Professional, Aktywny tonik odmładzający anti-age

Bielenda, Skin Clinic Professional, Aktywny tonik odmładzający anti-age

Profesjonalny kosmetyk do cery dojrzałej:
- silne odmłodzenie,
- redukcja zmarszczek,
- rewitalizacja komórek skóry.
Aktywny tonik odmładzający skutecznie oczyszcza i odświeża cerę. Delikatnie i stopniowo złuszcza martwy naskórek, dzięki czemu doskonale wygładza zmarszczki, poprawia strukturę i napięcie skóry, wyrównuje koloryt i pobudza naskórek do regeneracji, nie podrażniając go. Intensywnie nawilża już w fazie oczyszczania, profesjonalnie przygotowuje cerę na przyjęcie kremu lub serum. Zmniejsza zaczerwienienia, dodaje skórze blasku. Nie wysusza, przywraca skórze właściwy odczyn pH 5,5.
Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy - najnowsza, najbardziej skuteczna forma silnego składnika nawilżającego, którego cząsteczki mają zdolność penetracji do głębokich warstw skóry. Dzięki temu skóra zostaje intensywnie nawilżona od wewnątrz - jest wyraźnie gładsza, jędrniejsza i bardziej elastyczna. Witamina B5 nawilża i koi skórę, ułatwia procesy gojenia jej mikrouszkodzeń. Kwas mlekowy silnie nawilża, normalizuje procesy złuszczania naskórka.
Efekt: świeża, gładka, jędrna, rozświetlona, ładnie napięta cera.

Stosuję każdego wieczoru do ostatniego etapu oczyszczenia twarzy. Tonik świetnie przygotowuje cerę do wieczornej pielęgnacji, posiada wygodne opakowanie, nie uczula, przyjemnie odświeża, jest fajnym dopełnieniem demakijażu.
Na pewno będę polecała ten produkt i wrócę do niego jeszcze nie raz jako mój bezpieczny tonik.

Bardzo przyjemny produkt

Oczywiście jeśli chodzi o początki moje z tonikami marki Bielenda, to nasza przygoda zaczęła się od klasyka tej marki, a więc zielonej serii do cery z niedoskonałościami( która nota bene mnie zachwyciła). Jednak potrzeby mojej cery się zmieniły, więc nie potrzebuję toniku z kwasami. Szukałam czegoś ze świetnym składem, więc ten jak najbardziej taki ma.

Czego oczekuję od toniku?
Lekkiego oczyszczenia, odświeżenia buzi oraz przywrócenia odpowiedniego ph, przy czym tonik KATEGORYCZNIE NIE MOŻE podrażniać, wysuszać- wtedy ląduje w koszu na śmieci.

Jak się sprawdza?
Super! - Rano odświeża,pobudza mi cerę, świetnie przyjmuje potem kremy i kosmetyki. Jeśli chodzi o wieczorną pielęgnację, bardzo często tonik to ostatni etap mojej pielęgnacji, gdyż często rezygnuję z kremu, aby skóra wypoczęła, pooddychała.

Tonik zostawia buzię jak powinna być, żadnego przesuszenia, ściągnięcia, czy wyświecania, albo lepienia. TO co ma być! Dodam, że skład sprawia, że skóra regularnie jest pobudzona do regeneracji, procesów naprawczych, przy czym ona także ustabilizowała ilość wydzielanego sebum, które właśnie jest przez nadmierne przesuszenie, lub przesadne nawilżanie, czy natłuszczanie.

Ogólnie moje cera ma się dobrze przy stosowaniu tego toniku i myślę, że będę go dalej regularnie stosować.

Opakowanie wygodne, nie wylewa się. Widać ile produktu jeszcze nam zostało do dyspozycji.

Zapach jest piękny, choć nie do końca lubię jak produkty typu tonik, czy kremy pachną, ale ten jest tak przyjemny i relaksujący ( mam problem ze scharakteryzowaniem go ) , że wybaczam mu ten podpunkt w składzie perfum :)

Jeśli chodzi o to odmładzanie i redukcję zmarszczek, to podchodzę sceptycznie, że sam tonik ma taką moc ;)

Cena niska, wydajność bardzo dobra- produkt wysokiej jakości.

Fenomenalny

Bardzo dobry tonik, świetnie oczyszcza, łagodzi i napina skórę, nie pozostawia lepkiej warstwy czego wprost nienawidzę. Mam cerę wrażliwa, naczynkowa, mieszaną, większość kosmetyków uczula mnie, podrażnia lub zapycha, ten tonik nic złego nie robi mojej skórze, wręcz przeciwnie.

TONIK.

Kupiłam ten tonik jakiś czas temu. Niestety dopiero po pierwszym użyciu zauważyłam że jest skierowany do cery dojrzałej. Fakt faktem już po pierwszym użyciu muszę przyznać że mnie ten produkt mile zaskoczył. Wygodne opakowanie i ładny oraz delikatny zapach! Skóra po jego zastosowaniu staje się delikatniejsza i nabiera blasku. Polecam.

Naprawdę COŚ robi

Rzadko dodaje recenzję po kilku dniach używania produktu ale w tym przypadku nie mam innej możliwości. Bo kosmetyk działa od pierwszego użycia co też jest fenomenem. Myślę, że wiele osób (wybaczcie, jeśli się mylę) nie zdaje sobie sprawy jak ważną rolę pełni tonik w pielęgnacji cery błędnie myśląc, że wystarczy im płyn micelarny bo w sumie to jedno i to samo. Błąd! Ogromny błąd! W moim przypadku żaden krem nie da rady rozwinąć całego swojego potencjału jeśli nie mam toniku. Co robi tonik? Przywraca skórze kwaśne ph (np jeśli myjemy buzię mydłem). Dlaczego to ważne? Bo cera powinna posiadać kwaśne ph aby utrzymywała się w ciągłym stanie nawilżenia i aby nie tworzyły się na niej niedoskonałości. Jednym słowem bez toniku nie ma życia :) Jest ważniejszy niż krem. Kiedy zabraknie mi toniku i nie chce mi sie iśc po nowy natychmiast zaczyna się spustoszenie na twarzy. Tzn wysusza się na wiór. Mogę stosować krem za 500zł i nic. Nic jej nie nawilży jeśli nie ma gruntu pod krem. Tonik Bielendy jest po prostu cudowny w roli gruntu. Już po pierwszym użyciu moja sucha i wrażliwa cera odzyskała promienność i blask. Z każdym dniem wracało utracone nawilżenie. Nie ma mowy o lepkiej, irytującej warstewce czy podrażnianiu. Bardzo miło się zaskoczyłam. I działaniem i pięknym, dyskretnym zapachem (w przeciwieństwie do zielonej wersji). Tonik ma bardzo dobry i krótki skład, jest łatwo dostępny i niewiele kosztuje jak na tak dobry produkt. Spośród wielkiej oferty toników z kwasem hialuronowym ten jest najlepszy i daje efekty widoczne gołym okiem. Dodatkowo przekonuje mnie fakt, że posiada składniki anti-age które przeciwdziałają wolnym rodnikom i wspomagają działanie kremu anti-age (po 30r.ż to ważne). Fajnie, że to polski produkt. Podsumowując- bardzo gorąco polecam! A tym, którzy uważają, że tonik to zbędny wydatek tym bardziej polecam sprawdzić na sobie :)

W końcu polubiłam toniki

W pierwszej kolejności kupiłam serum korygujące (zielona wersja) i po kilku dniach wpadłam w taki zachwyt, że pomyślałam, że zaopatrzę się również w tonik z serii Skin Clinic Professional. Przyznam szczerze, że nie wiem dlaczego wybrałam wersję fioletową. Chyba dla odmiany chciałam wypróbować wersję z kwasem hialuronowym i mlekowym (zielona ma jeszcze migdałowy).
Do tej pory w ogóle nie używałam toników. Uważałam, ze to taki element pielęgnacji, który jest naciągany i proces pielęgnacji spokojnie może sie bez tego obejść. Jednak ten tonik polubiłam, ponieważ odświeża, wygładza skórę, matowi ją i doczyszcza, jeżeli coś nam jeszcze na twarzy zostało po płynie micelarnym i żelu. Skóra nie jest przesuszona, ściągnięta, nie jest podrażniona (skóra tłusta i wrażliwa). Nie zauważyłam złagodzenia blizn, ale umówmy się, produkty drogeryjne nie mają dużego stężenia kwasów, więc trzeba poczekać trochę czasu na te łagodne, delikatne rozjaśnienie (na większe nie ma co liczyć przy użyciu takiego toniku). Póki co jestem w połowie opakowania, ale bardzo lubię ten produkt i jestem do niego pozytywnie nastawiona w dłuższej perspektywie.
Dodatkowo nie jest drogi, jest wydajny i pięknie pachnie.
Myślę jednak, że jak skończę to opakowanie to sięgnę po wersję zieloną, gdyż chyba jest bardziej skierowana do mojej cery.
Polecam w ogóle serię Skin Clinic.

Bardzo fajnie nawilża i brawo za zapach

Ogólnie lubię Bielendę, a ten tonik jest tylko kolejnym plusem dla marki.

Kiedyś bardzo nie lubiłam toników, ponieważ jakby zlepiały mi twarz - robiłam wiele podejść i zawsze było tak samo. Po próbnym użyciu Bielendy Mezo u Przyjaciółki ten pogląd się zmienił raz na zawsze. Jestem mega zadowolona - po użyciu mam bardzo nawilżoną i odświeżoną cerę, a o żadnym ściąganiu, czy uczuciu klejenia nie ma mowy. I ten piękny zapach!

Zawsze używam go w połączeniu z płynem micelarnym Dermedic HydraIN3 i jest to super duet. Najpierw HydraIN3, potem dla jeszcze większego oczyszczenia i tonizacji właśnie ten tonik i uważam, że nie ma nic lepszego.

Zużyłam już z 5 opakowań i na pewno go z codziennej pielęgnacji nie odstawię.
Polecam! :)

Bardzo dobry

Bardzo mi ten tonik podpasował, nawet bardziej od zielonej linii z kwasem migdałowym i laktobionowym.
Używało mi się go miło i przyjemnie, zawartość kwasów w nim nie jest może powalająca (tu prym wiodą jednak samorobione kosmetyki z półproduktów) ale jak na drogeryjny kosmetyk to jest naprawdę w porządku.
Ja jestem zdania, że pielęgnację twarzy powinno się opierać także o tonizowanie, stąd tonik to u mnie must have. Uważam, że przywrócenie właściwego ph skóry po myciu, demakijażu jest bardzo istotne, dlatego nie pomijam tego kroku.

Tonik ten dobrze tonizuje, oczyszcza, odświeża, fajnie matuje i jest doskonałym uzupełnieniem całej, dobrze przemyślanej pielęgnacji.

Mały minusik za obietnice producenta jakoby miał być jakiś odmładzający. Wiadomo, że obietnice te są niemożliwe do spełnienia, ale w takim razie po co w ogóle je składać.

Ogółem duży plus!

Bardzo dobry tonik.

Ten tonik stosuję każdego wieczoru do ostatniego oczyszczenia twarzy oraz jako prewencję przeciwzmarszczkową. No i muszę przyznać, że sprawdza się bardzo dobrze!

Tonik niweluje uczucie ściągnięcia po umyciu twarzy, delikatnie nawilża i usuwa resztki zanieczyszczeń, czyli świetnie spełnia swoją główną funkcję - tonizuje i przygotowuje cerę do nałożenia kremu. Po dłuższym stosowaniu widać poprawę w ogólnym stanie skóry, tak jak obiecuje producent - jest lekko ujędrniona, napięta. To pewnie zasługa kwasu hialuronowego, który jest w składzie.
Nie podrażnia skóry, nie uczula, nie powoduje zaczerwienień i pieczenia.

Butelka ma fajny design, ale niewygodnie się z niej korzysta, ciężko nalać na wacik odpowiednią ilość produktu co wpływa na raczej kiepską wydajność.
Tonik pachnie chemicznie, ale ładnie.

Cena w stosunku do jakości wypada bardzo dobrze.

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i oceniam go na mocne 4 gwiazdki.
Z pewnością jeszcze kupię ponownie i polecam!

fajny

Kupując go, nie zwróciłam uwagi na to, że produkt przeznaczony jest do cery dojrzałej. Haha szłam chyba z głową w chmurach.. :) Mimo wszystko używam go i mam się doskonale :) Tonik jest mało wydajny- za to minus i czasem wsiąka zbyt szybko w wacik. Ale poza tym same plusy. Dobrze nawilża i tonizuje. Ładnie pachnie. Bardzo przyjemnie odświeża twarz w ciągu dnia. Nie zauważyłam, by mnie odmładzał, ale najważniejsze, że jest delikatny dla cery.

Używam tego produktu od: oki. 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Bardzo przyjemny

Bardzo polubiłam ten tonik. Zdecydowanie wypróbuje też inne toniki z Bielendy.

Zakupiłam go na początku czerwca, chciałam coś nawilżającego i odświeżającego na zbliżające się ciepłe dni.

Nie wiem jak z trwałością opakowań tych toników, bo słyszałam różne opinie :), ja swój od razu przelałam do butelki z atomizerem, ponieważ chciałam aby służył mi także jako odświeżająca mgiełka w ciągu dnia.

Zalety:

- bardzo przyjemnie nawilża skórę i ją odświeża

- przelany do butelki z atomizerem służył mi także jako mgiełka do odświeżenia makijażu w ciągu dnia

- miły delikatny zapach, nie potrafię go do niczego porównać - taki świeży

- nie podrażnia i nie wywołuje uczuleń

- skóra po użyciu toniku jest miękka i nawilżona, niweluje uczucie ściągnięcia

- dla mnie cena również jest ok

Jak dla mnie produkt nie posiada wad. Bardzo przyzwoity tonik.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Przyjemnie się go używa

Tonik zamknięty jest w estetycznej buteleczce (widać, że Bielenda zmieniła projektanta :-)), z której bez problemu można wydobyć odpowiednią ilość płynu. Zapach jest dość intensywny, kwiatowy ale jak dla mnie przyjemny.
Ciężko ocenić jego właściwości przeciwzmarszczkowe, toż to tylko tonik i nie ma co oczekiwać od niego cudów. Ale to co z pewnością mogę stwierdzić to to, że skóra po użyciu jest napięta, odświeżona, oczyszczona z resztek makijażu i nawilżona. Dla mnie to wystarczy żeby ocenić go pozytywnie, tym bardziej, że kosztuje grosze. Myślę, że skuszę się na niego ponownie lub wypróbuję jego zielonego brata.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc