Kobo Professional, Highlighter Powder (Prasowany puder rozświetlający)

Kobo Professional, Highlighter Powder (Prasowany puder rozświetlający)

Puder zapewnia rozświetloną i pełną blasku cerę. Delikatnie połyskuje tworząc świetlisty, subtelny efekt na twarzy, szyi i dekolcie. Formuła zawierająca olej marula odżywia skórę i sprawia, że staje się delikatna. Trwały i bardzo wydajny. Dostępny w dwóch odcieniach: 309 Golden Light i 310 Moonligt.

• Mica,
  • Phenoxyethanol-(and)Ethylhexylglycerin,
  • CI 77891,
  • CI 77492,
  • CI77491

Dobry ale do bardzo chłodnych karnacji

Opakowanie w sumie niezłe, płaskie opakowanie, nawet tak mocno się nie rysuje.
Nie ma wgl drobinek daje ładny elegancki blask. Niestety kolor jest wręcz biało siny. Na mojej lekko ciepłej karnacji bardzo się odznacza więc niestety nie będę go używać. Ale jeśli lubicie bardzo mroźne rozswietlacze albo jesteście ekstremalnie blade to polecam sprawdzić. Nie polecam złotego brata, też jest biały ze złotym shimmerem i wygląda dość dziwnie na twarzy

Mój ulubieniec wśród rozświetlaczy

Posiadam kolor Moonlight i jest to piękny, chłodny odcień. Możemy stworzyć nim delikatną poświatę, ale też uzyskać imponujący efekt tafli, w zależności od ilości nałożonego produktu. Rozświetlacz jest bardzo wydajny, używam go już kilka miesięcy i z pewnością wystarczy mi jeszcze na długo. Mam cerę tłustą, a pomimo to rozświetlacz nie nie znika z mojej twarzy i nie waży się! Bardzo dobrze współpracuje z różnego rodzaju podkładami. Według mnie jest idealny. Naprawdę polecam!

MOONLIGHT 310 Ideał

Rozświetlacz idealny. Produkt pasujący dla wielu osób. Odcień wydaje mi się że wpada w zimne tony. Pięknie rozświetla. Jest to produkt w kamieniu jednak nie jest on suchy, przy dotyku czuć jakby jedwabisto miękkość produktu. Dobrze się aplikuje go. Jest bardzo wydajny. Pasuje do wielu makijaży. Nie wysusza skóry. Istny anioł.

lubię bardzo!

Pomimo tego, że mam tym cery bardzo tłustej, to uwielbiam rozświetlacze i ten spisuje się cudownie. Lubię go za konsystencję i kolor. Idealny dla mnie na lato do ciepłego makijażu :) Ostatnio nie używam w ogóle różu tylko zamaszystym ruchem nakładam mnóstwo rozświetlacza i na razie to mój ulubiony look na wiosnę!

W porządku

Bardzo fajny rozświetlacz dający na skórze efekt złotej tafli. Nie osypuje się i nie pyli. Aplikacja nie sprawia problemów, dobrze rozciera się z innymi kosmetykami. Duże opakowanie, przy czym bardzo wydajny kosmetyk. Ewentualne zastrzeżenia mogę mieć jedynie do trwałości, produkt ten sciera sie po kilku godzinach.

Rozświetlenie?

Kupiłam pare dni temu, bo po prostu pomyślałam sobie "a co? inne świecą, ja też mogę". Kupiłam w tym takim bardzo jasnym odcieniu, prawi białym. Nie powiem, że jestem niezadowolona, ale liczyłam na efekt WOW a uzyskałam efekt subtle, co na moje potrzeby wystarcza w zupełności.

Bardziej żółty niż złoty...

Kupiłam w Naturze szukając złotego rozświetlacza na lato.
Wzięłam kolor 309 golden light.
Teraz czytając opinie na wizaz o tym produkcie mam wrażenie że chwalą go tylko osoby które zakupiły tę bardziej chłodną wersję, czyli kolor moonlight....
Opakowanie jest dość sztampowe, wiele pudrów od Kobo jest zamknięty w takim opakowaniu. Wieczko przezroczyste co oceniam na plus bo od razu widać po co sięgam w kosmetyczce, nie muszę otwierać. Rozświetlacza jest dosyć sporo bo 9g. Opakowanie okazało się być bardzo trwałe, bo jest już że mną ponad dwa lata i nadal ma się dobrze. Nic się nie urwało, nic nie pokruszyło. Sam rozswietlacz też jest w jednym kawałku.
Aplikuje się łatwo. Nie robi plam, można rozetrzeć produkt po policzku w fajną smugę. Dobrze się blenduje z innymi produktami. (Nakładam zawsze pędzlem). Nie pyli też zanadto. Wydajność spoko.
Niestety ten kolor jest dla mnie okropny! Ma być złoty.... U mnie na skórze wygląda jak żółta plama. Nie daje efektu modnej tafli. Wygląda niezdrowo na mojej twarzy. Jeszcze kiedy miałam opaleniznę to wyglądało to jako tako, ale teraz w sezonie jesień-zima i początek wiosny to poprostu nie mogę go używać. Daje brzydki żółty blask. Bliżej mu tak naprawdę do pudru rozświetlającego niż do highlightera!
W lipcu stuknie mu data ważności więc pasowałoby w końcu go zużyć. Myślę że kiedy złapię już trochę opalenizny to zużyję go do rozświetlenia ramion i kości obojczyka. Efekt jaki daje u mnie na policzkach jest brzydki i nie będę go już tam więcej aplikować.
Wiadomo, kolor rzecz gustu. U mnie ten "złoty" highlighter nie sprawdził się w ogóle. Ale jeżeli mam być obiektywna to łatwość aplikacji, opakowanie, trwałość (od rana do wieczora wytrzymuje bez poprawek na twarzy) jest przy tym rozświetlaczu bez zarzutu. Więc jeżeli komuś podoba się taki żółto-złoty kolor to będzie z tego produktu zadowolony.
Ja ponownie go już nie kupię. Wolę rozswietlacz który daje wyraźny efekt tafli. Np. rozswietlacz Lovely Gold o wiele bardziej przypadł mi do gustu.

Na pewno sprawdza się jako rozświetlasz, lecz nie tworzy ładnej całości z makijażem. Przeszkadzają mi również w nim te drobinki które tworzą nienaturalny efekt.
Jest idealny do rozświetlenia kącika oka, lecz na twarz dla mnie NIE..

świetny

Mam odcień Moonlight. Rozświetlacz (a właściwie puder rozświetlający, ale ja go używam jako rozświetlacza) jest bardzo delikatny, ciężko sobie z nim zrobić krzywdę. Można go stopniować, ale jeżeli ktoś oczekuje bardzo widocznego efektu może się nie sprawdzić.

Niezły

To jeden z moich pierwszych rozświetlaczy. Według mnie to co go wyróżnia to piękny chłodny odcień, ale nie wpadający w szampański lecz lekko żółty. Niespotykany. Bez złotych tonów. Bardzo lekki. dobry na dzień. Dobra trwałość. Drobinki są maleńkie więc daje bardzo elegancki subtelny efekt. Jedyne do czego minimalnie się przyczepię to słabej jakości opakowanie. Nie wiem o co chodzi, ale uwielbiam ich produkty, a opakowania niemal zawsze mi się psują. I nie mam tak w przypadki innych marek.

Niestety nie dla mnie

Lubię produkty Kobo i kilka moich największych hitów kosmetycznych pochodzi właśnie z tej marki. Ze względu na to, że uwielbiam rozświetlacze to zdecydowałam się na zakup kolejnego, a do tej pory przetestowałam ich naprawdę sporo. Niestety produkt zupełnie mnie nie urzekł aczkolwiek nie jest to bubel, wszystko zależy od osobistych preferencji.

Od rozświetlaczy oczekuję pięknego blasku, braku dużych drobinek, jednolitej tafli i długotrwałości. Niestety ten produkt nie spełnia moich oczekiwań. Efekt rzeczywiście można stopniować jednak niestety nie ma to nic wspólnego z efektem tafli rodem z Mary Lou-Manizer czy chociaż rozświetlacza Gold firmy Lovely. W opakowaniu wygląda jak bardzo jasny puder a nie rozświetlacz co przekłada się również na inny efekt niż zwykle. Niestety nie daje spektakularnego efektu, dla mnie szczerze mówiąc nic szczególnego. Co do koloru to niestety daje żółtą poświatę, która zupełnie mi nie odpowiada. Wolałabym coś w bardziej zimnym odcieniu. Efekt jest niezwykle subtelny więc pokusiłabym się bardziej na określenie puder rozświetlający niż rozświetlacz. Jeżeli komuś odpowiada jego odcień to lepiej użyć go jako mgiełka rozświetlająca na całą twarz niż tradycyjne zastosowanie m.in na szczyt kości policzkowych.

Tak jak mówiłam kolorystyka i efekt to kwestia subiektywna. Natomiast jeśli chodzi o ewidentną wadę to bardzo krótka trwałość produktu. Zdecydowanie szybciej znika ze skóry niż rozświetlacze innych marek.

Sądzę, że jest to bardzo dobry produkt dla osób zaczynających swoją przygodę z rozświetlaczami ponieważ efekt jest bardzo subtelny i raczej nie da się z nim przesadzić jednak tylko pod warunkiem, że mamy jasną karnacje. Aplikacja jest bardzo prosta. Jeśli szukasz pudru rozświetlającego do całej twarzy jako pudrowy woal to również można dać mu szansę. Natomiast dla poszukiwaczek trwałego rozświetlacza którym z łatwością stworzysz wieczorowy efekt to musisz jednak szukać dalej.

Nie mogę się do niego przekonać

Mam wersję bardziej żółtą i niestety nie polubiłam jej za bardzo, efekt jest dość mocny i widoczne są małe drobinki brokatu, produkt ten nie daje "tafli", więc nada się może na większe wyjścia, zdecydowanie nie na co dzień. Przy tym żółty odcień jest dość mocno widoczny, jak dla mnie jest to trochę nieeleganckie, wolę coś bardziej subtelnego. Chciałam go używać jako cień do powiek, ale zbyt szybko znikał i nierównomiernie się wycierał. Jego zaletą jest duża wydajność.