Yves Rocher, Mascara Volume Elixir (Wzmacniający tusz do rzęs)

Yves Rocher, Mascara Volume Elixir (Wzmacniający tusz do rzęs)

Po raz pierwszy w formule tuszu do rzęs zastosowano peptydy hibiskusa o właściwościach wzmacniających i odbudowujących. Dzięki temu maskara nie tylko intensywnie pogrubia i zwiększa objętość rzęs, ale też wpływa na ich kondycję. Stożkowa szczoteczka z podwójnym włosiem zapewnia precyzyjną aplikację tuszu, który widocznie zagęszcza rzęsy (dla uzyskania mocniejszego efektu powtórz czynność). Dostępny w 3 kolorach.

Szczoteczka
grzebyk

Świetny, ale drogi

Tusz dostałam przy okazji dużego zamówienia innych kosmetyków.
Polubiliśmy się w zasadzie od samego początku. Zaczął robić się suchy po około pół roku, ale i tak nigdy nie używam jednego tuszu dłużej.
Widocznie pogrubiał i wydłużał rzęsy.

Bardzo dobry

Jestem tym tuszem oczarowana, bardzo ładnie pogrubia oraz wydłuża rzęsy, ma super wygodna szczoteczkę, która dociera nawet do najmniejszej rzęsy. Moje naturalne rzęsy są krótkie i średnio gęste, tusz na pewno ich nie osłabia.
Wadą jest cena, ja kupiłam w promocji za 36 zł, regularna cena 60 zł to dużo zważywszy na to, że masakra szybko się kończy, przy codziennym używaniu 2 miesiące . Na pewno jeszcze się skuszę, ale tylko w cenie promocyjnej.

Nowe opakowanie, nowa jakość?

Tusz dostałam w prezencie, gdy robiłam większe zamówienie na francuskiej stronie Yves Rocher. Od pierwszego użycia bardzo się polubiliśmy i obecnie, obok produktu L`Oreala jest to moja ulubiona mascara:

nawet lubię

Zalety:
+ bardzo ładnie pogrubia i nawilża rzęsy
+ kolor jest intensywny, czarny
+ ładnie rozdziela rzęsy
+ nie skleja rzęs
+ opakowanie jest bardzo ładne

Wady:
- kruszy się troszkę
- cena jest dosyć wysoka

Złotko!

Dobry tusz, ale jakiejś max rewelacji nie ma.
Plusy:
+ mocny odcień czerni,
+ świetna i wygodna w użyciu szczoteczka,
+ śliczne opakowanie,
+ długo utrzymuje się na rzęsach
Minusy:
- osypuje się,
- często nabiera się zbyt dużo produktu przez co skleja rzęsy, trzeba uważać podczas makijażu,
- nie widzę żadnego efektu wzmocnienia moich rzęs.

Granat

+ produkt otrzymałam w gratisie do zamówienia, więc generalnie nie wydałam na niego nic
+ eleganckie opakowanie
+ prosta szczoteczka o kształcie choinki , z dość rzadko rozstawionym włosiem dzięki czemu bez problemu można rozczesać rzęsy, rozdzielić je, dotrzeć nawet do tych najmniejszych bez ryzyka ubrudzenia wewnętrznej części oka
+ ładny, granatowy kolor

+/- wydłuża rzęsy, ale nie jest to efekt spektakularny
+/- jest dosyć rzadka, rzęsy potrzebują kilku warstw by były widoczne

- osypuje się
- cena regularna

Bardzo dobry

Dla mnie to tusz, który: niesamowicie wydłuża i bardzo dobrze rozdziela rzęsy. Pierwszy raz kupiłam go mamie, a potem sobie, bo jej bardzo pasował chociaż mamy zupełnie inne rzęsy. Nie spodziewałam się, że będzie taki dobry :) Jest w ogóle nie wyczuwalny na oczach, nie przeszkadza kompletnie. Trwałość zadowalająca, nie rozmazuje się, nie osypuje. No i u mnie efekt świetny, mega długie, ciemne rzęsy :) Kupiłam pod koniec marca jako coś delikatnego z okazji zaczynającej się alergii, do tego różowy wodoodporny z tej firmy na wszelki wypadek, bo łzawią mi oczy. I w sumie nie muszę używać tego drugiego, bo ten się nie rozmazuje. Czasem nałożę na wszelki wypadek. Moje koleżanki myślały, że mam sztuczne rzęsy, to taki efekt kombo obu tych tuszy, jeden bardzo wydłuża, a drugi jedyne co robi to pogrubia. Wcześniej dałam kwc srebrnemu, ale ten jest jeszcze lepszy :) Co do wydajności, wolałabym jej nie oceniać, ale muszę. Każdy oczekuje czego innego, Ja każdy tusz, nawet jeśli dobrze się trzyma wyrzucam po tych 2-3 miesiącach. Ten ma prawie 1,5, na razie jest taki sam jak po otworzeniu.

Cena nieadekwatna do jakości

Jest to mój pierwszy tusz z YR i niestety zraził mnie do wypróbowania innych tuszy tej marki.

Zacznę od plusów:
+ ładne opakowanie
+ ładna czerń
+ dobrze się zmywa

Minusy:
- strasznie się osypuje!! Po kilku godzinach mam pełno czarnych kropek pod oczami i wyglądam jak panda...
- pod koniec dnia trochę podrażnia mi oczy
- cena wyjściowa to o ile się nie mylę 65 (?) zł, ja kupiłam go w promocji za 36 i jest to cena zdecydowanie za wysoka w stosunku do jakości
- miałam wiele tańszych tuszy, które na moich rzęsach dawały o niebo lepszy efekt niż ten tusz

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

w porządku

- cena
+ tusz ma bardzo wygodną i precyzyjną szczoteczkę, nie ma problemów z wymalowaniem dolnych rzęs, czy tych mniejszych bliżej oczu
+ nie obsypuje się, wytrzymuje cały dzień
+ jest meega wydajny
+ opakowanie które cieszy oko z niezmazującymi się napisami ;-)
Mój egzemplarz nie wyschnął, nie miałam problemu z kruszeniem się tuszu.

Bardzo dobry tusz z wygodną szczoteczką

Oceniam odcień brązowy.
Jestem bardzo zadowolona z tego tuszu, głównie ze wględu na jego super wygodną szczoteczkę. Jej stożkowaty kształt pozwala precyzyjnie pomalować moje krótkie rzęsy, nie ma też żadnego problemu z malowaniem dolnych rzęs.
Szczoteczka ma 2 rodzaje włosków: jasne i czarne - jedne są bardziej twarde i sprężyste, drugie są bardziej miękkie. Ułatwia to precyzyjne nałożenie tuszu i rozprowadzenie go na rzęsach - tak jak obiecuje producent.

Poza tym:

- tusz ma eleganckie, złote, błyszczące opakowanie w kształcie cygara

- 3 odcienie do wyboru: czerń, brąz, granat

- konsystencja mokra, nie wysycha za szybko, dzięki czemu nie osypuje się, nie jest kruchy

- wytrzymuje na rzęsach cały dzień, zarówno nałożony na bazę, jak i bez niej

- bezproblemowo się zmywa każdym micelem

- nie podraznia oczu, nie uczula

- super wygodna szczoteczka unosi i wydłuża rzęsy

- tusz ma sporą pojemność - 9ml

- cena w promocji do przyjęcia, zwłaszcza że tusz jest wydajny i starcza na długo (mi na jakieś pół roku spokojnie).

Ogólnie: bardzo dobry tusz, a jeszcze lepsza sama szczoteczka. Jestem z niego bardzo zadowolona, kupię jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Zdecydowanie nie

Cena jest po prostu absurdalna. Dostałam tusz w prezencie do zamówienia. Sama nigdy bym go nie kupiła. Efekt na rzęsach średni, bez specjalnego pogrubienia, ale można przeżyć. Nie do przyjęcia jest natomiast to jak bardzo się osypuje !!! Nigdy nie miałam tak fatalnego tuszu pod tym kątem. Bardzo szybko też zaczął zasychać w opakowaniu. Jeżeli chodzi o odżywienie rzęs i poprawa ich kondycji- nic takiego nie zauważyłam.

Fatalny

Ładne opakowanie to jedyna zaleta tego tuszu. Po miesiącu używania zaczął się paskudnie kruszyć i osypywać pod oczami. Szczoteczka średnio wygodna. Naprawdę nieopłacalny zakup.

Ilość zużytych opakowań: 1 do połowy, reszta wyrzucona