Revlon, ColorStay, Moisture Stain (Lakier do ust)

Revlon, ColorStay, Moisture Stain (Lakier do ust)

Lakiery do ust Revlon Moisture Stain mają innowacyjną, kremową formułę wzbogaconą o witaminę E i aloes. Dzięki temu nie kleją się i nie wysuszają ust. Moc koloru i połysk bez uczucia ciężkości. Kolory były inspirowane atmosferą tętniących życiem, modnych miast takich jak Barcelona, Londyn, Nowy Jork.
Revlon ColorStay Moisture Stain jest dostępny w 12 energetycznych kolorach.

Śmierdzioszek

Na początku uderza nas jego zapach, jest taki jakby markerowy, nakładać trzeba ostrożnie, kolor jest bardzo intensywny (mam neonowy róż), konsystencja jest trudna do określenia, ani kremowy, ani żelowy, ni gęsty, ni rzadki. Problemem jest picie mając go na ustach, bo z racji koloru jest bardzo widoczny na szklankach, a odbija się chętnie i wszędzie. Jak na revlon, to jest to słaby produkt, spodziewałam się czegoś więcej.

Spodziewałam się czegoś lepszego...

Dostałam w prezencie, odcień 025 Cannes Crush. Szczerze mówiąc, oczekiwałam lepszego kosmetyku, szczególnie jeśli chodzi o trwałość, bo nie jest wysokich lotów. I co istotne, nie zastyga na ustach, a raczej takie jest zadanie lakierów do ust. Dlatego tego kosmetyku "lakierem" raczej bym nie nazwała, to jest bardziej po prostu błyszczyk (podobnie rzecz ma się w przypadku Apocalips Rimmela). Druga sprawa - przy malowaniu nim ust trzeba trochę się pomęczyć, żeby pokryć nim całe usta bez prześwitów czy smug, nawet pomimo wygodnego aplikatora. Zapach też nie jest najlepszy, jakby markery czy flamastry. Za zalety mogę jedynie uznać ciekawy kolor i opakowanie.

znosny

Ogólnie może być
łatwo schodzi przy ścieraniu :)
ogólnie kolor się trzyma nieźle
cena mogłaby być nieco niższa
mógłby być większy pojemniejszy
intensywny kolor i niestety jakby się kleił...

Sama nie wiem

Skusiłam się na kolor Cannes Crush na promocji w Rossmannie i mam mieszane uczucia...
Plusy +
- ładne, estetyczne opakowanie
- śliczny (dla mnie) kolor
- nie lepi się
- fajny lakierowy efekt, ale...

Minusy -
- ... efekt ten wystarcza tylko na chwilę, jeśli nic się nie je i nie pije. Później efekt lakieru bardzo szybko znika i zostaje sam kolor, który już nie wygląda tak efektownie, ot zwykły błyszczyk, który można kupić za o wiele mniejsze pieniądze....
- żeby ten efekt uzyskać, trzeba sporo się napracować. Mimo fajnego aplikatora lakier ciężko równomiernie nałożyć, maże się, zostawia smugi i prześwity. Mnie efekt zadowala dopiero po trzeciej warstwie. Nie jest to błyszczyk tego typu, że maźnie się usta bez lusterka i można iść dalej. Wymaga sporo uwagi, ciągłego kontrolowania i poprawiania.

Generalnie oprócz ładnego koloru nie mogę napisać o nim nic lepszego. W promocji można się skusić na próbę, ale w regularnej cenie nie polecam...

Chybiony zakup

Na plus mogę mu zaliczyć, że jest kremowy, nie wysusza ust i nie klei się. Jednak bardzo ciężko się go rozprowadza (mimo gąbeczki), kolor nie jest tak intensywny jak można by się spodziewać po nazwie (lakier), a jego trwałość jest znikoma - godzina, może dwie maks. Ogólnie nie wypał.

słaby

Za ten słaby zakup obwiniam pośpiech oraz promocję -50% (bo przecież nie siebie ;) ). Poszukiwałam ciekawego burgundu, niezłej marki za nieduże pieniądze i tym sposobem trafił do mnie rzeczony "lakier".

Niestety spisuje się słabo, słabo, bardzo słabo. Wydaje mi się, że tak szeroki aplikator dla tej formuły (płynno-tintowo-maziastej) nie jest dobrym pomysłem. Kolor nie rozkłada się równomiernie, niestety na ustach pojawiają się prześwity, kontur ust maluje się nierówno. Żeby ratować sytuację staram się nakładać kolejną warstwę, ale lepiej wcale nie jest. Początkowo jest mokry, potem docelowo ma zasychać - efekt ostateczny jest dość dziwny, niewygodny w noszeniu. Zjada się szybko, zostawia kontur - wygląda na maksa nieestetycznie. Niezbędna jest cogodzinna kontrola w lusterku - "czy już wygląda paskudnie, czy dopiero za moment".

Także na bank przy najbliższej okazji uszczęśliwię nim jakąś koleżankę.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Nie polecam

Błyszczyk ma przepiękne opakowanie i ciekawe kolory dlatego się skusiłam na niego. Niestety kolor, który prześwituje przez plastikowe opakowanie wygląda zupełnie inaczej (bardziej jaskrawo) po nałożeniu.

Najgorsze jest jednak to, że bardzo wysusza usta, w wręcz szczypie. Po uzyciu ma się wrażenie, jakby usta były spierzchnięte i chciały popekać. Jest to dokładnie odwrotne działanie, jakiego spodziewałabym się po błyszczyku, który powinien dawać odczucie nawilżenia i gładkich ust a nie wysuszenia.
Część pomadek, które wysuszają usta jest bardzo trwałych. Tymczasem ten błyszczyk wcale nie utrzymuje się na ustach - pozostaje w kącikach i zagłębieniach, zupełnie się wycierając w innych miejscach.

Podsumowując:

plus za +
ładne opakowanie

minusy -
szczypiąca, wysuszająca formuła
jaskrawe kolory, inne od oczekiwanych

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Spełnia obietnice!

W swojej kolekcji posiadam 3 kolory danego produktu (i czaję się na 4!;p):

cannes crush - przepiękny koralowy o wyraźnym pomarańczowym podbiciu. Niesamowicie ożywia makijaż, wygląda dziewczęco i jestem nim po prostu zachwycona! polecam każdemu!

LA exclusive - zależnie od ilości warstw możemy uzyskać delikatny róż lub wyraźny, zakrawający o róż typu "barbie".

New York Scene - przepiękna głęboka czerwień wpadająca w bordo. Raczej nie można zrobić sobie nią krzywdy jednak schodzi najszybciej z tych 3 i pozostawia obrys ust.

Przede wszystkim wielkim plusem jest gama kolorów. Poza tym formuła, która bardzo dobrze nawilża, na pewno nie przesusza i ładnie rozpływa się po ustach dzięki czemu wygląda dość delikatnie.

W tym produkcie widzę tak na prawdę tylko dwa minusy:
-cena - 43 zł to o wiele za dużo
-zapach - przypomina mi zapach markerów, na szczęście nie utrzymuje się na ustach

polecam!

Ilość zużytych opakowań: trzy