Tommy Hilfiger, T Girl

Tommy Hilfiger, T Girl

Intrygujący

Świeżaki zazwyczaj do intrygujących nie należą. W tym przypadku jest inaczej. Cudowny zapach trawy o poranku, z kropelkami rosy na źdźbłach. Nie spodziewałam się czegoś takiego, raczej zupełnej sztampy. Podoba mi się bardzo, tym bardziej, że kiedy nie przybliżam nadgarstka do nosa czasem owiewa mnie jakaś pikantniejsza nutka, nie mam pojęcia, co by to mogło być, ale jest fascynujące. Chłodny, świeży, ale taki inny...
Szkoda, że buteleczka wygląda tak pospolicie, gdyby nie recenzje nigdy bym po niego nie sięgnęła.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:test

jak górskie powietrze :)

Piękne perfumy, niesamowity, oryginalny, rześki zapach, bardzo..."krystaliczne". Nie każdej może się spodobać bo jest wyjątkowo zimny, ale jak na ten swój "chłód" baardzo pięknie rozwija się na skórze :) Przywodzi mi na myśl czyste, górskie powietrze i błękit jeansów Hilfigera. Największy plus za TRWAŁOŚĆ, niesamowita, pachnie godzinami, jeden z najtrwalszych zapachów, jaki stasowalam.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 x 100 ml

pi?kne

Zimne, gorzkie, kwiatowe perfumy - czyli co? co lubi?.

Rozpoczynaj? sie bukietem koniczyny i cieciorki. Zapach uplecionego z koniczyny wianka.
Po jakim? czasie do??cza nuta rzeki znana z LEau Chaumet (zapach powietrza nad rzek? jaki czujemy po wynurzeniu + roztarte, lekko ogórkowate li?cie pn?cego echinocystisa porastaj?cego brzegi)
Roztarta trawa, echinocystis, koniczyna, cieciorka, s?odki polny groszek, momentami nawet mu?ni?cie czerwonej porzeczki + dla os?ody jeden p?atek dzikiej ró?y i jeden p?atek piwonii.
W miar? rozwijania si? kompozycji coraz bardziej czu? floksy. Lipcowe duszne popo?udnie, ogród przy sadzie, jaskrawe s?oneczne plamy na trawie; i dumne, wynios?e ?any floksów, których zapach wymieszany z traw? przywiewa od czasu do czasu rozleniwiony zefirek :) (nuta ociupinke podobna do Premier Jour - ale tam przygnieciona niestety cmentarnymi liliami i mimoz?).

Dla mnie to kwintesencja lata :D

Flakonik nie jest mo?e dzie?em sztuki, ale ma oryginalny kszta?t podkoszulka, bez udziwnie?, my?l? ?e w zupe?nosci pasuje do zapachu.

U?ywam tego produktu od:
Ilo?? zu?ytych opakowa?: próbka

Manicure - kolorowy french

Zimne, bezkresne przestrzenie

Chyba najzimniejszy zapach, jaki znam. Mroźna noc w syberyjskim Norylsku, kiedy termometr wskazuje -70 st. C i zamarza wszystko. Życie uwięzione pod powierzchnią lodu; bezkresna, przejrzysta, niczym nie ograniczona przestrzeń.

Bez początku i bez końca. Jest tylko tu i teraz.

Wszystko zamiera w bezruchu. Ale życie toczy się pod powierzchnią, tam gdzie nie sięga bezlitosny chłód.

Jest nadzieja...

Trawa? Jeśli nawet, to pod bardzo grubą warstwą śniegu. Dzikie floksy wnoszą odrobinkę słodyczy, jednak tak kruchą jak ich delikatne kwiatki; słodycz utkaną z nostalgii.
Niesamowity zapach.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

trafione w 10 =)

W zasadzie przyjrzalam sie blizej temu zapachowi, a konkretnie nie temu tylko tommy girl, za namowa mojego kolegi, ktory jest nimi urzeczony :) ale jakos w perfumerii nie bylo tommy girl, tylko wlasnie t-girl wiec i tak wyprobowalam. Na poczatku absolutnie mi sie nie podobal, taki strasznie trawiasty, ale za 10 min pojawila sie prawdziwa won tej wody - swierza slodycz z morska nuta :) po prostu love at first sight, a raczej od pierwszego wachniecia :D tydzien pozniej stoi juz na mojej toaletce i jestem nim naprawde zachwycona. Musze serdecznie podziekowac koledze, ze zwrocil mi na niego uwage!

Co do aspektow technicznych, w pierwszej fazie, ok 2 godz czuje je od siebie bardzo wyraznie. Po tym czasie jakos przestaja docierac do mojego nosa, ale moze sie po prostu przyzwyczajam. Slyszalam, ze jak perfumy sa dobrze dobrane do naszego gustu, to w ogole nie powinnysmy ich czuc. W kazdym badz razie mama po 8 godz mowi, ze pachna jeszcze intensywnie i sa mocno wyczuwalne. Przechodzac kolo wieszaka z moja bluza, ktora przy okazji sie uperfumowala jakis tydz po to az przystanlam z zachwytu, wiec chyba jednak trwaly :)

mocno rzeski

mój ideał

zdecydowani moje ulubione perfumy ostetnimi czasy :) swieze i jednoczesnie slodkie wyraziste orginalne dla mnie cudowne :) strasznie dlugo sie utrzymują no i te komplementy czym tak ładnie pachne...
chociaz z drugiej strony mysle ze nie kazdemu moze osobiscie odpowiadac tenn zapach jednak jako ze moge tu wyrazic moja bardzo subiektywna opinie stwierdzam ze sa bossskieeee

polna łąka

Zgłaszając ten perfum muszę jeszcze mu * przypisać:)
To najoryginalniejsza woń z jaką miałam do czynienia ostatnimi czasy.
Zapach polnej łączki świtem, gdy cała jest pokryta rosą. Pobudzający do życia, bardzo rześki, doskonały na weekendowe wypady poza miasto.

Butla wykonana (100ml przynajmniej) z bardzo grubego szkła, dobrze dopasowuje się do kształtów dłoni, poręczna.
A sam zapach utrzymuje się niesłychanie długo na ciele!!! Nie spodziewałam się takiej trwałości, wielki plus za to.
Należą mu się po cztery * za całokształt pracy twórczej.

Polecam wypróbować:)