C-Thru, Pure Illusion EDP

C-Thru, Pure Illusion EDP

`C-Thru Pure Illusion` to wyrafinowana i uwodzicielska, kwiatowo-owocowa kompozycja. Tworzy ją elegancki bukiet białych kwiatów tiare, brzoskwini, płatki jaśminu, i białe piwonie. Owocowym dopełnieniem jest duet bergamotki i aksamitnej czarnej porzeczki. Białe piżmo i drzewo sandałowe, czyli wodzące na pokuszenie afrodyzjaki są zaś kuszącą kropką nad `i`, która sprawi, że rozbłyśniesz seksapilem.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat tiare, brzoskwinia, jaśmin, piwonia
nuta serca: bergamotka, czarna porzeczka
nuta bazy: białe piżmo, drzewo sandałowe

<50ml

40% jesień/zima 60% wiosna/lato

Moje ulubione

Kupiłam je kiedy były nowością i od pierwszego użycia od razu pokochałam. Piękny, bardzo kobiecy zapach. Zawsze gdy to używam słyszę dużo komplementów odnośnie perfum jakich używam. Mi samej podobają się bardzo i chętnie ich używam. Za ich cenę jakość jest niesamowita. Zapach trzyma się na mnie cały dzień i przez długi czas jest bardzo intensywny, z czym w moim przypadku mają problem nawet droższe perfumy.

Cudowny

Zapach jest cudowny, początkowo przypominał mi wycofane perfumy Little Gold Dress z Avonu. Zapach jest słodki, a zarazem delikatny i trwały. Kojarzy mi się z.niezapomnianymi momentami. Gdyby nie kojarzył mi się z moją miłością kupilabym go ponownie. Polecam wypróbować.

Trwałość!! żal zapachu...

Biedra. 20 zł. Marka w kategorii dezo z dyskontu. I cud. alleluja! Kopciuszek z kosza: delikatny, wyrafinowany, oryginalny... Jaram sie, jaram... Przez pół godziny... A potem znika bo dla niego już północ wybiła... Potworny żal, że już nie ma.. Z jednej strony czego się można spodziewać po wodzie za 20 zł , z drugiej jednak można zrobić cudo za parę złotych dlaczego więc tak nietrwałe? Dopsikiwanie się co pół godziny nie ma sensu, ale kompozycja jest świetna. Będę szukać czegos takiego , ale nie z taką trwałościa. W takim razie polecać czy nie ? Sama nie wiem...

Sypatyczny codzienniak

Kupiony za mniej niż 20 zł. Byłam wielce ciekawa tego zapachu. Używałam go codziennie i właściwie uważam, że tylko do takiego celu się nadaje.
Zapach jest nijaki dla mnie. Ani to kwaitki, ani owoce. Rozmywa się dosyć szybko i wietrzeje. Na mnie nie czuć go po godzinie, to dosyć szybko.
Używałam, ale zadowolona byłam tak średnio i niestety rozczarowałam się.

wodzi na pokuszenie

Kupiony w Biedronce za 17 zł 30 ml stał się moim ulubionym perfumikiem. Ma bardzo przyjemny seksowny zapach, taki ciepły , słodki , kuszący. Pachnie jak droga woda i czy nim się spsikam mocno czy trochę nie zauważam efektu przedawkowania jak w niektórych innych perfumach. Pachnie baaaardzo długo. Jest wyczuwalny przez otoczenie. Psikłam kiedyś poduszkę wieczorem i zapaszek był na niej po 2 dniach. Kupię ponownie na pewno. Flakonik też ładny. Dla kocic w każdym wieku :)

jak chwile ulotne

Kupiłam w rossmanie za grosze, na polepszenie nastroju.
Zapach przyjemny dla mojego nosa, niemęczący, delikatny, kobiecy - niestety bardzo ulotny i nietrwały. Na ubraniach utrzymuje się dłużej ale na skórze to kwestia godziny i czar pryska. Czuć białe kwiaty, szczyptę plastikowej brzoskwinki, bergamotkę a może mandarynkę... Ot troszkę, troszkę w stylu Chloe See B.C, jednak mniej słodko.
No cóż pomysł na zapach był dobry - gorzej z realizacją - pachnie cudnie lecz trwa sekund parę... może kiedyś, może ktoś to poprawi, ulepszy nieco. Póki co oceniam na mocny dostateczny.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

Czuje kwiaty, owoce ktoś ukradł:)

Perfumki dostałam od Syna na Walentynki.Pierwsze to śliczny flakonik-przydymiono złoty, fajne koraliki na dnie flakona-coś innego i nowego.Wygodny będzie do torebki-ja dostałam 30 ml -poręczny, nieduży.Co do zapachu-typowo biało-kwiatowy.Ogólnie czuję kwiaty, owoce z moich perfumek ktoś ukradł:)Zapach jest ładny, kobiecy, ciepły, otulający, puchowy.Trwałość marniutka, dostępność super, cena 19.90 zł.Fajne na codzień, nadają się również na symboliczny prezencik.Ja polecam.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 30 ml.

Zapach kobiety...

Omawiany zapach dostałam z okazji Dnia Matki od syna. Bardzo mi się spodobał od pierwszego powąchania.

Zalety:
- dostępność
- ładna gustowna buteleczka
- kilka wersji pojemności
- zapach: trwały, bardzo kobiecy, dodający odwagi i seksapilu
- nie podrażnia i nie uczula skóry
- nie pozostawia śladów na ubraniu
- atomizer: wytwarza piękną mgiełkę produktu
- koraliki wewnątrz butelki - dodają nuty zabawy i filuterności

Wady:
brak

Bardzo przyjemny zapach zarówno dla młodych pań jak i dla tych troszkę starszych. idealnie nadają się na codzień oraz na wyjścia.

Używam tego produktu od: czerwca 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 50 ml

Czysta Iluzja

Pure Illusion skusiło mnie buteleczką-zgaszone złoto, elegancka, smukła-dobra do torebki. Niestety nie jest to czego szukam.
Zapach po psiknięciu ładny, ale momentalnie ulatnia się z mojej skóry, trochę dłużej zostaje tylko na szaliku lub włosach. Przez to nie jestem w stanie wychwycić w nim zmian, dla mnie jest płaski i nietrwały. Nie czuję też nigdzie jaśminu, a uwielbiam nim pachnieć. Perfumy (EDT) 50 ml są również nie wydajne: kupiłam je przed Gwiazdką, mamy początek Lutego i już się skończyły. :(

Zalety:
+ smukła butelka, dobra do torebki
+ wygodny atomizer

Wady:
- zatyczka nie trzyma się
- zapach ulatnia się praktycznie od razu po psiknięciu
- b. słabo wydajne

Niestety zawiodłam się na tych perfumach, spodziewałam się jakości zbliżonej do miło wspominanych Black Diamond tej firmy. Pryskając się Pure Illusion mam wrażenie, że tytułową \\\'iluzją\\\' jest tu zapach, a właściwie jego brak.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 50ml

Ładna

A mi się ten zapach bardzo podoba!!! Jest elegancki, oryginalny, kojarzy mi się z elegancją i szykiem. Zapach odpowiednio długo utrzymuje się na skórze. Choć wiadomo, są perfumy, które są trwalsze. Ale za tak niską cenę nie oczekujmy, że perfumy będą pachnieć przez cały dzień. Ja jestem bardzo zadowolona i z pewnością jeszcze ją kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

ulep

Pure Illusion dostałam w grudniu w prezencie &quot;na poprawę nastroju&quot; od koleżanki i do tej pory się zastanawiam, co jej strzeliło do głowy, bo co prawda nawet lubię zapaszki od C-Tru, ale coś takiego?? oO to chyba pierwszy od nich, któego nie mogę znieść.

zapach bardzo słodki i bardzo płaski. ulepny i migrenogenny. czuć w nim bardzo słodką brzoskwinię, taką ociekającą sokiem, połączoną z dużą dozą kwiecia. gdzie ta bergamotka??

na szczęście jest średnio trwały i w niskiej cenie, jak zresztą większość zapachów C-Tru.

po kilku użyciach postawiłam w łazience, żeby służyły jako odswieżacz powietrza albo co, ale chyba nic z tego nie będzie.

Używam tego produktu od: mam je od miesiąca, użyłam kilka razy, teraz stoi i się kurzy
Ilość zużytych opakowań: 1 x 30

ciepły i seksowny

Nie zgodzę się z opinią poprzedniczki, że jest to zapach nietrwały i pachnie jak chiński plastik. Na mojej skórze utrzymuje się przez cały dzień i to dość intensywnie. Fakt, że niezbyt rozwija się i nie zmienia za bardzo, robi się może odrobinę słodszy, jednak mi to odpowiada, gdyż lubię słodkie, pudrowo-piżmowe zapachy (poza tym no czego oczekiwać, to nie Chanel czy Dior :P) Na mojej skórze za to typowo owocowe po prostu śmierdzą. Kwiatowo-owocowe z nutą piżma pachną słodko i kobieco. Zależy od skóry, każdy ma inny naturalny zapach. Na mnie zapachy Chloe pachną nie wiedzieć czemu jak woda z toalety publicznej. Jedynie Roses dawały radę. I one były dużo mniej trwałe niż ten oto produkt za niecałe 40 zł/30 ml. Jak dla mnie są fajne na jesień i zimę, dają poczucie ciepła i rozgrzewają. Buteleczka ma fajny odcień. Używam na zmianę z moimi ulubionymi Idylle Guerlain i Lolitą Lempicką. Myślę, że warto wypróbować w drogerii bo na każdej skórze pachną inaczej i wtedy decydować ;) choć jak mówię nie jest to porażająca cena i można zaryzykować ;)