Garnier, Deodorant, NEO, Shower Clean (Intensywny antyperspirant niewidoczny suchy kremie)

Pierwszy antyperspirant w suchym kremie od Garniera NEO Shower Clean dla intensywnej 48 godzinnej ochrony i regeneracji skóry pod pachami. Idealne połączenie skuteczności antyperspirantu i pielęgnacji skóry, dzięki zawartości 80% składników pielęgnacyjnych. Wchłania się natychmiastowo, niewidoczny na skórze i ubraniach. Lekki zapach antyperspirantu NEO Garnier o bawełnianej świeżości.

ochronne
<50ml
Skóra
sucha

Zawiodłam się mocno

Antyperspiranty niestety to nie jst mój szczęśliwy kosmetyk, nie dość że większość obietnic o niebrudzeniu to kompletna bzdura, na dodatek ciągle ktoś straszy że te najbardziej skuteczne mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie a ten ma jeden z mniej agresywnych składów, więc zachęcona właśnie delikatnym składem kupiłam. Niestety, od razu jak przyszły cieplejsze dni - absolutnie się nie sprawdził.
Krem jest rzeczywiście bardzo delikatny dla wrażliwej skóry pach, mogłam go nakładać po depilacji bezproblemowo, ładnie pielęgnował owe miejsca. Wyciskając go z tubki należy być ostrożnym i nie używać za dużo - mała ilość ma się wchłonąć do sucha i wtedy możemy ominąć długie, paskudne plamy z białego kremu. Niestety, na czwrnych ubraniach lubił się odznaczyć, niewidoczny to on na pewno nie jest. Na plus mogę zaznaczyć, że łatwo się zmywał ze skóry, podobnie jak spierał z ubrań - pewnie zasługa delikatniejszego składu. Zapach kwesta gustu, ta wersja pachnie troszkę jak krem Nivea czy coś podobnego - mnie się podoba, świeży i neutralny. Gdzie tam cytrusy, chyba producent źle nakleił etykiety :)
Najważniejsze - działanie. Zabezpieczenie przed poceniem nikłe, nawet dla osoby która nie ma z tej kwestii większych problemów. Jak słońce przygrzało w plecy, to po prostu czułam wręcz mokre pachy i to zdyskwalifikowało ten dezodorant. I strasznie tego żałuję, bo tak bardzo mi się podoba pomysł i formuła tego kosmetyku. 48 godzin? Nie wytrzymuje nawet kilku, od rana do południa.
Ciekawym pomysłem jest też opakowanie - tubka z wyciskanym kremem, porównując do tradycyjnych sztyftów jest o wiele bardziej higieniczna. Niestety pod koniec możemy się trchę namęczyć z wyciśnięciem resztek, więc pewnie opakowanie musi być rozcięte. Może tą tubkę zrobić jeszcze bardziej miękką?
Podsumowując - wielka szkoda że nie zadziałał. Myślę że na dni letnie poszukam czegoś innego, a na jesień wrócę do testowania innych zapachów z tej serii.

Nie zachwycił mnie

Niestety efektu pielęgnacji zero. Ochrona przed potem żadna . Nawet przy mniejszym wysiłku fizycznym czułam się przepocona.
Antyperspirant brudzi ubranie, pozostawia na nim białe plamy. Przy obcisłych bluzkach szybko widać wydzielanie potu. Zapach nijaki . W zasadzie nie ma go za co pochwalić oprócz tego że ładnie wyglada na półce i w sumie tylko dlatego go kupiłam. Niestety w żaden sposób nie spełnił moich oczekiwań .

Słaby

Niestety nie sprawdza się na co dzień, ani tym bardziej na fitness. Poręczna na początku użytkowania forma staje się niepraktyczna gdy dezodorant/krem się kończy i wyciskanie go z tubki jest męczące... mam ochotę go przeciąć żeby wydłubywać produkt jak to czasem w przypadku kremów do rąk robię jak już nie da się wyciskać a produkt jest w środku ;-)
produkt nie jest wydajny, minęło pół mc od używania a on się kończy :-(

Słabiak

Nigdy wcześniej nie używałam dezodorantu w postaci kremu, pierwszym był właśnie ten produkt.
Formuła zamknięta jest w poręcznej tubce. Przez trzy otworki produkt jest dozowany. Nie ma w tym nic trudnego, jest to szybka i łatwa aplikacja.
Niestety mijają wieki zanim całkowicie się wchłonie. Gdy nałożę ubrania produkt mi je brudzi - fujka. Działanie jest minimalne a nawet wcale go nie ma. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Jest w nim pełno stresów, biegania na autobus oraz wyładowywania złej energii na siłowni. Potrzebuje niezawodnej ochrony na cały dzień, a nie na godzinkę jak zapewnił mi ten produkt. Dałam mu szansę kilka razy, ale bieganie z plamami jest okropne ;) Więc wylądował w koszu.
Jedynym plusem jest tutaj tylko i wyłącznie zapach, ponieważ praktycznie go nie czuć.

Pomysł na krem dobry ale nieskuteczny

Skusiłam się na zakup, ponieważ dawał nadzieję, że nie będzie brudzić ubrań. Jestem dość wymagającym klientem jeśli chodzi o antyperspiranty. Niestety się zawiodłam. Działa tylko przez 2-3 godziny. Potem nie powstrzymuje ani pocenia się ani nieświeżego zapachu. Jedynym plusem jest to, że rzeczywiście nie brudzi ubrania. Bardzo dobra formuła suchego kremu, szybko się wchłania. Ale w antyperspirancie chodzi o to (zwłaszcza intensywnym), że będzie skutecznie hamował pocenie i nieprzyjemny zapach, czego tu zabrakło.

Nie działa :(

Niestety dałam się nabrać i zakupiłam go ,jedynie się pocieszam tym ze w promocji zapłaciłam polowe jego śmiesznie wygórowanej ceny !! Jak można tak ludzi nabierać ?? Ten produkt nie powinien zaliczać się do antyperspirantów , tylko do kremu pod pachy?? Poprostu nie działa , a wręcz mam po nim cały czas ciepłe i wilgotne pachy!!!Widzę ze nie tylko ja mam podobne zdanie. Odradzam , jak dla mnie powinien być wycofany ze sprzedaży , bo i tak ktoś ponownie tego nie kupi !!

Beznadziejny

Ten dezodorant to jeden z gorszych produktów jakie zdarzyło mi się testować. Bardzo cieszę się, że dostałam go w prezencie, bo wydanie 16 zł na taki bubel mocno by mnie martwiło. Po 3 godzinach od aplikacji miałam już efekt "mokrej pachy", na czarnych ubraniach zostawiał okropne białe plamy. Nigdy więcej!

Porażka

+ działa

- wydajnośc (!!!)
- opakowanie jest wygodne tylko podczas kilku pierwszych użyć, później opakowanie się wygina i nie jest poręczne
- cena

fajny bajer

Dezodorant nie jest zły, na mnie działa, nie czuć jego zapachu po zastosowaniu.
Nakładanie jest proste i rzeczywiście szybko się wchłania i nie widać po nim śladu. Nie zauważyłam brudzenia ubrań, ale nigdy nie ubieram się zaraz po nałożeniu dezodorantu.
Wystarcza na całkiem długo, ale i tak mógłby być trochę tańszy.

Kiepski produkt

Nie będę się zbytnio rozpisywać o tym produkcie. Krótko mówiąc - nie jest skuteczny. Nie mam szczególnych problemów z nadmierną potliwością, a po użyciu tego "cacka" jestem spocona nawet siedząc w domu... A i forma aplikacji to zbędny bajer - lepiej sprawdza się wygodna kulka. Marka Garnier mnie zawiodła tym produktem.

Porażka

Niestety, kompletnie nie działa. Nie mam problemu z poceniem, ale obiecana świeżość w tym przypadku trwa 2 godziny, potem czuję jak zaczynam się pocić. Nawet, kiedy moja cała aktywność to siedzenie przy komputerze. Aplikacja kremu - na początku super pomysł, ale ponieważ opakowanie jest sztywne, więc im mniej kremu w tubce tym ciężej go wycisnąć. Nie jest to też suchy krem, który szybko się wchłania. Tak jak w przypadku każdego antyperspirantu trzeba poczekać, aż się wchłonie. Żałuję, że dałam się skusić.

taki średniak ;)

Mam w domu dwa: jeden niebieski drugi ten kwiatowy,zużyję je do końca.Ma kilka wad : mianowicie zapach wcale się nie utrzymuje ,ciezko wysmarować do końca-niewygodne opakowanie.
zaletą jest na pewno to iż rzeczywiście jest suchy i dobrze się wchłania ale po odpowiednim nałożeniu,bo jesli naloży sie za duzo to roluje się pod pachą,no i czasami jest trudny do zmycia -pacha jest ciągle matowa.Nie zauważyłam by zostawiał ślady na ubraniach.ALE MA DUZY PLUS -wiele antyperspirantów mnie uczuliło ,miałam objawy świądu a ten wyjątkowo mi służy bo nie podrażnia ;)) wypróbuję jeszcze inne ale może akurat wrócę jescze do nich ;))