Avon, Advance Techniques, Heat Protection Spray (Spray termoochronny do włosów (nowa wersja))

Nowy spray termoochronny do stylizacji włosów skutecznie zabezpieczy włosy przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur, na które są narażone włosy podczas ich suszenia czy prostowania. Spray zdecydowanie ułatwia układanie włosów, a także dogłębnie nawilża i odżywia je, jednocześnie przywracając im zdrowy wygląd. Po zastosowaniu włosy będą jedwabiście miękkie i mniej podatne na wysuszanie. Produkt należy nakładać na wilgotne włosy przed kolejnymi etapami stylizacji.

w sprayu
termoochrona
zapachowa
Struktura
lekkie

Ok

Spray używałam głównie przed suszeniem , po nim włosy się dobrze rozczesywały , nie plątały , nie były przetłuszczone , tylko ładne , puszyste. Nie zauważyłam większej zmiany w kondycji włosów, ale też ich stan się nie pogorszył , więc nie jest tak źle :) Dodatkowo dosyć ładnie pachnie.

slaby

Używałam wielu produktów do wlosów z avonu i mają one slabe działanie. Sprayu używałam przed prostowaniem włosów i były tak samo podatne na zniszczenia jak przed używaniem produktu.

Negatyw

W mojej ocenie stanowcze nie dla blondu. Nie chroni. Spray wysusza wlosy jeszcze przed suszeniem suszarka, wlosy sa suche, sztywne niemile w dotyku. Nie kupie go wiecej.

Kupię znowu

Spray jest niedrogi ja kupiłam za 5 zł. Ma śliczny zapach i wygodny atomizer.
Nie przetłuszcza włosów
Nie wiem jak z jego termoochrona ale jak go używam przed suszeniem czy prostowaniem to włosy nie są w gorszej kondycji, wyglądają lepiej więc pewnie coś tam daje.
Mam przynajmniej czyste sumienie że chronię włosy:)

Spełnia swoje zadanie, korzystna cena, wygodne opakowanie. Nie przetłuszcza włosów, a dodatkowo włosy są bardziej podatne na układanie. Polecam wypróbować, warto.

jest ok

Jeśli taki produkt choć w niewielkim stopniu zniweluje uszkodzenia przy suszeniu to 10zł nie jest dla mnie majątkiem i kupię go ponownie i ponownie.. tym bardziej, że mam włosy, które łatwo zniszczyć i okresowo lubią się rozdwajać..
+ zauważyłam, że włosy są bardziej podatne na układanie
+ nie puszą się tak
+ chyba nawet widzę ochronę (często obserwuję kondycję swoich końcówek)
+ bardzo ładnie pachnie
+ ma wygodny atomizer, dozuje ładną i gęstą chmurkę
+ całkiem wydajny
+ kosztuje ok 10zł
Żałuję tylko, że nie ma większych opakowań, jest tylko 100ml przez co trzeba zamawiać kilka sztuk.

Może być.

Kupiłam ten spray w jakiejś promocji, byłam ciekawa jak się sprawdzi. Może i zabezpiecza włosy przed działaniem wysokich temperatur, ale ja nie zauważyłam jakichś większych efektów podczas jego stosowania. Włosy były trochę bardziej lśniące i miękkie, nie puszyły się. Przy rozczesywaniu pomagał minimalnie, liczyłam na trochę lepszy efekt. Spray ma ładny zapach, jest wydajny. Całkiem dobry, ale nie zauważyłam wyraźnej zmiany kondycji włosów.

Dobry.

Spray termoochronny jest produktem dobrym, choć nie rewelacyjnym.

Zalety:
+ po jego zastosowaniu przed suszeniem czy prostowaniem sprawia, że włosy są gładsze i nie puszą się
+ wygodne opakowanie
+ cena - w promocji około 6-8 zł
+ wydajność
+ zapach

Wady:
- przy dłuższym stosowaniu nie zaobserwowałam lepszej kondycji włosów niż bez stosowania tego preparatu

Myślę, że do niego wrócę, chyba że znajdę lepszy preparat.

Taki sobie

Produkt przeciętny. Mam długie, falowane włosy. Stosowałam przed suszeniem i prostowaniem ale nie dawał praktycznie żadnych efektów. Nie kupie ponownie.

bez szału

Spray jest przecietny, ładnie pachnie, nie skleja włosów, włosy ładnie po nim wyglądają, cena jest bardzo korzysta. Niestety nie zauważyłam aby jakoś bardzo chronił on przed temperatura i jest bardzo nie wydajny.. mam dość długie włosy i żeby je pokryć muszę naprawdę duzo się napsikać aby w ogóle spray znalazł się na włosach, ponieważ spryskiwacz wszędzie psika( czyt. podłoga) oprócz włosów

Ciężko mi to stwierdzić

Zamówiłam sobie go w katalogu, ponieważ już od dawna się rozgladalam za sprayem termoochronnym. Ma całkiem przyjemny zapach, jest wydajny, nie kosztuje za wiele, ale nie zauważyłam żeby w jakikolwiek sposób chronił moje wlosy. Jeśli mam zamiar prostować włosy na jakieś wyjście, to staram się go używać na umyte włosy, spryskać, rozczesac i wysuszyć, ale nie zawsze mam taką możliwość :/ A jeśli stosuje go na suche włosy i dopiero wtedy pryskam i rozczesuje, to on placze i skleja włosy. Z użyje go do końca, bo normalnie mi go szkoda :P
Nie polecam! ;)

Niezadowalający

Niestety ten spray, przynajmniej moim włosom, niezbyt sprzyja. Może zacznę od plusów.
+ ładny zapach
+wydajny

Jednak minusy są o wiele istotniejsze:
- przede wszystkim gdy go używam włosy szybciej mi się przetłuszczają
- trudniej się je układa, w moim przypadku prostuje, ładniej wyglądają gdy nie użyję tego sprayu

Czy dobrze chroni nie jestem do końca przekonana, bo włosy mam dość zniszczone przez częste prostowania, jednak na pewno moje poszukiwania dobrego sprayu termoochronnego na nim się nie skończą.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy