Yves Rocher, Hydra Vegetal, Masque Hydratation Intense (Maseczka intensywnie nawilżająca)

Specjalnie z myślą o potrzebach odwodnionej skóry, nasi naukowcy wykorzystali nadzwyczajne właściwości soku z klonu z Kanady. Potrafi on zatrzymywać wodę w skórze, tworząc w jej głębszych warstwach prawdziwy rezerwuar wody. Maseczka intensywnie i długotrwale nawilża skórę, którą pozostawia miękką i elastyczną.
Działanie:
- intensywnie i długotrwale nawilża skórę,
- uzupełniająca kuracja odwodnionej skóry.
Składniki:
- sok z klonu z upraw biologicznych,
- ponad 90% składników pochodzenia roślinnego.
Rezultaty: 88%* osób testujących stwierdziło, że ich skóra jest długotrwale nawilżona
* test stosowania przeprowadzony na 26 ochotniczkach w ciągu 4 tygodni

Świetna

Jest to moja ulubiona seria kosmetyków z YR.
Maseczka ma za zadanie intensywnie nawilżać twarz. Maseczki się tej nie zmywa jej pozostałości można wklepać w skórę lub usunąć. Mi maseczka całkowicie wsiąka.
Zapach delikatny bardzo przyjemny Konsystencja lekka prawie żelowa
Idealnie nadaje się skóry suchej po zastosowaniu twarz jej gładka, nawilżona. Jest to jedna z moich ukochanych maseczek do twarzy

bardzo dobra maseczka

Bardzo dobra maseczka nawilżająca Lekka, delikatnie pachnąca, przyjemna konsystencja. Dobrze nawilża skórę, myślę, że spełnia obietnice producenta. Zdziwiłam się czytając słabe recenzje, bo przeczytałam j dopiero teraz po skończeniu opakowania i byłam z niej zadowolona, a jestem raczej wymagającym klientem:) Więc polecam-moim zdaniem warto spróbować.

Pomyłka

Kupiłam produkt jako promocyjny w ramach karty stałego klienta. Maseczka nie zrobi ze skórą kompletnie nic - nie wygładza, nie nawilża. Plus za konsystencję i zapach.

Do zadań specjalnych

Walczę z trądzikiem na wszystkie (no, prawie wszystkie) możliwe sposoby, a wśród nich przy pomocy bardzo odwadniającego kremu z apteki. Po odstawieniu leku moja skóra błaga o nawilżenie, a ja niestety trafiłam na jedynie przeciętny krem, który nie zaspokaja w pełni jej potrzeb.
Maseczka z Yves Rocher zdaje się być dobrą suplementacją wody, gdy sam krem nie wystarcza. Nakładamy przezroczystą maseczkę o przyjemnym zapachu 2 razy w tygodniu, a po 5 minutach zmywamy.
Maseczka jest bardzo wydajna, ładnie pachnie, dobrze się zmywa i skutecznie nawilża skórę, jednak na efekt trzeba dość długo czekać. Pierwsze rezultaty zauważyłam po 3 tygodniach stosowania produktu zgodnie z zaleceniami producenta. Na pewno część wizażanek zdążyła już w tym czasie skreślić produkt.
Kolejną wadą jest też cena maseczki, choć nie twierdzę, aby przy wydajności i pojemności opakowania była bardzo wygórowana - po prostu jest odrobinę zbyt wysoka.
Ostatecznie jestem z niej zadowolona, nie mogę jednak wystawić 5 gwiazdek.

Nie dla mnie

Maseczka nie zapycha, nie podrażnia i nie działa... Pozostawia jedynie niezbyt przyjemne uczucie klejenia się skóry. Nieco lepiej działa pozostawiona na dłużej niż 20 minut, ale efekt jest daleki od zapewnień producenta.

Bardzo fajna!

Kupiłam ją w salonie Yves Rocher.
Bardzo fajnie nawadnia naszą skórę jakby sie w nią wtloczylo litr wody. Jest to wydajna maska jak na to ze uzywa sie jej 2razy w tygodniu. Cena również bardzo spoko. Pomaga mi z suchymi skorkami. Moja wysuszona buzia czuje duża ulge :)
Ogólnie wszystko jest jak według opisu producenta, nie mam się do czego przyczepić. Polecam!

nie polecam

Lepiej zainwestować w dobry krem jak w ta maseczkę. Oprócz ładnego zapachu nic nie zauwazylam.
Nie widze nawilzenia. Ma dobra konsystencje, jest wydajna.
Jednak zauwazalnych efektów nie widze.

Nie warta uwagi

Z serii Hydra Vegetal używałam do tej pory mleczka do demakijażu, toniku i żelu do mycia twarzy. Wszystkie te kosmetyki spisywały się bardzo dobrze, jednak oceniając efekt nawilżenia, najlepiej radził sobie z tym żel, po którym skóra jest rzeczywiście bardzo miękka i delikatna. Niestety maseczka bardzo odstaje od pozostałych kosmetyków z tej serii. Ma rzadką konsystencję, jest średnio wydajna i przede wszystkim jej działanie w moim odczuciu jest niemal niewidoczne. Nie polecam ;(

jest ok

Maseczka dość dobrze nawilża skórę, mam cerę mieszaną, ale odwodnioną. Przyjemnie pachnie (zapach charakterystyczny dla produktów z tej gamy) i jest bardzo wydajna. Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ lubię testować nowości a zapachy dość szybko mi się nudzą.

Dobra

Jak dla mnie jest to najlepsza maseczka nawilżająca jak do tej pory. Nawilża dogłębnie i na długo. Cera jest gładka, świeża i elastyczna. Jedyne co mi nie do końca odpowiada to zapach, ale jest do przeżycia.

Dobra

Używam kremu z tej samej serii (jest rewelacyjny) więc oczekiwałam świetnych efektów po użyciu tej maski. Nie zawiodłam się - skóra natychmiast stała się bardziej nawilżona. Moim zdaniem regularna cena za taką ilość produktu jest zbyt wysoka, mimo że jest to dobra maseczka. Dostałam ją jako prezent do zakupów.
+rewelacyjnie nawilża
+ładny, bardzo delikatny zapach
+wygodne opakowanie
+wygodna w aplikacji

-cena

nie polubiłyśmy się

+ skład

- maseczka nie chce się za bardzo wchłonąć.. pozostaje duża ilość, którą muszę zebrać wacikiem co nie do końca mi odpowiada ponieważ nie lubię pocierać swojej twarzy
- zostawia lepką warstwę
- zapach

Próbowałam do maseczki podejść kilka razy jednak zawsze efekt był taki sam, nie polubiłyśmy się. Ja nie polecam.