Shiseido, Ultimune, Power Infusing Concentrate (Koncentrat pielęgnacyjny)

Shiseido, Ultimune, Power Infusing Concentrate (Koncentrat pielęgnacyjny)

Koncentrat przywracający i utrzymujący naturalne zdolności immunologiczne skóry. Koncentrat poprawia funkcje komórek Langerhansa, które słabą w wyniku oddziaływania na skórę niekorzystnych czynników zewnętrznych, procesu starzenia się oraz stresu emocjonalnego. Zwiększa naturalne zdolności immunologiczne skóry; jej zdolność do odpierania zagrożeń, obrony, regeneracji oraz utrzymania naturalnej siły do walki z negatywnymi czynnikami. Kluczowy składnik: Ultimune Complex zawierający składniki zwiększające poziom enzymów neutralizujących czynniki zagrażające zdrowiu i wpływające na wygląd skóry. Przywraca skórze gładkość i sprężystość. Wyrównuje i ujednolica jej koloryt dodając blasku. Kontur twarzy staje się bardziej wyraźny i zdefiniowany.

nie jestem pewna

Zawsze wszem i wobec powtarza się, że na pielęgnacji skóry nie powinno się oszczędzać, ale naprawdę 400zł za serum to jest naprawdę sporo. Jeszcze do tego krem na noc, na dzień, krem pod oczy, tonik, maseczka itd itp.
To naprawdę zbankrutować można.

Zalety:
-delikatny, ładny zapach
-nawilżenie, skóra jest po nim rozświetlona i wygląda bardzo ładnie
-świetna pod makijaż
-szybko się wchłania
-ładne opakowanie
-wydajność

Wady:
-cena (!!!)

Wykorzystała: kilka próbek

Szału nie robi

Używałam tego produktu jako esencji, czyli zaraz po toniku a przed serum/ kremem. Łatwo się wchłania, pozostawia przyjemne uczucie na skórze, nawilża, może jakoś tam nawet rozświetla ale po produkcie za ponad 300 zł można oczekiwać czegoś więcej, efektu wow. I ta cena jest dla mnie super minusem w stosunku do działania produktu, zwłaszcza że producent obiecuje pielęgnacyjną rewolucję. Dużo taniej można mieć naprawdę świetne esencje od skin 79 czy choćby od Bielendy.

Nie zachwyca...

Serum, choć wszystkich obietnic producenta nie spełnia, to myślę, że jest warte wypróbowania. Ma postać niezbyt gęstego, raczej wodnistego, półprzezroczystego żelu o białym zabarwieniu. Jego zapach określiłabym jako kwiatowy, kobiecy, przyjemny i naprawdę luksusowy, choć delikatna nuta alkoholu jest wyczuwalna. Serum stosowane regularnie odczuwalnie wygładza, nawilża i dodaje cerze blasku. Natomiast w żadnym stopniu nie wpływa na rozjaśnienie przebarwień czy redukcję niedoskonałości, które co jakiś czas i tak się pojawiają. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 30 ml

Przeciętniak

Uwielbiam Shiseido. I pokładałam w tym produkcie wielkie nadzieje (do których mnie zresztą ta marka przyzwyczaiła). Niestety zawód. Serum jest nijakie. Nie robi nic. Ani nie pogarsza ani nie poprawia stanu cery a przynajmniej mojej. Częstotliwość wyskakiwania niespodzianek bez zmian. Podrażnienia bez zmian. Zaczerwienienia bez zmian. Przyjemna konsystencja. Miłe używanie. Piękny flakon. I to wszystko. Nie warte uwagi.

Używam tego produktu od: początku grudnia 2015
Ilość zużytych opakowań: 1x30ml

NIEZASTĄPIONY

Wciąż dostaję podziękowania od moich koleżanek za polecenie tego serum. Po wielu nieudanych próbach z innymi markami (Clarins, Estee Lauder) wreszcie trafiłam na produkt, który DZIAŁA. Naprawdę.
Jestem 30-latką, moja cera jest kapryśna - lekko nadreaktywna, podatna na zaczerwienienia, od czasu do czasu pojawiąją się jakieś wypryski, które maja tendencję do pozostawiania po sobie plamek/przebarwień. Niedawno mój wzrok zaczęły przykuwać poziome zmarszczki mimiczne na czole, w których po całym dniu zbierał się lekko podkład.
Efekty działania serum:
1) skóra jest wyciszona (mniej się czerwieni, mniej reaguje na podrażnienia np. po demakijażu),
2) zmarszczki mimiczne NAPRAWDĘ uległy zmniejszeniu,
3) nie wyskakują mi żadne wypryski na twarzy, a te które miałam, gdy zaczęłam stosować serum szybko się wygoiły,
4) skóra w sposób widoczny jest ładniejsza - pierwszy raz od dawna pomyślałam po demakijażu, że może warto na jakiś czas zrezygnować z podkładu w płynie, bo nie mam czego maskować :)

Używanie:
1) bardzo przyjemny, ale niedrażniący zapach,
2) konsystencja jest bardzo lekka - serum wchłania się błyskawicznie, niemal od razu można nakładać krem,
3) współgra z każdym kremem oraz podkładem, który posiadam,
4) na dzień używam zazwyczaj 1 pompkę na całą twarz, na noc 2 pompki,
5) od razu daje uczucie komfortu na skórze - zddarzyło mi się kilka razy zapomnieć o kremie i nałożyć makijaż na samo serum.

Jedyny minus to cena. Warto poszukiwać promocji, zwłaszcza na większe opakowanie (50 ml). Mogę chyba śmiało powiedzieć, ze jestem w stanie zrezygnować z innych kosmetyków, żeby móc sobie pozwolić na ten.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Fantastyczny KWC

Mialam nie chwalic dnia przed zachodem slonca
ale musze!!
To jest cos niesamowitego!
Ostatnio mam szczescie (odpukac) i probki ktore dolacza mi Douglas w przesylce zamowionych kosmetykow sa moimi kolejnymi odkryciami! :)
To pierwsze moje takie serum-nie serum!
Wczesniej serum kojarzylo mi sie z ciezka klejaco-glutowa konsystencja ktora albo za wolno sie wchlania, albo przeciaza skore. Tym razme nie ma mowy o niczym takim.
Lekki zel wchlania sie natychmiast po nalozeniu.Wszystko co napisaly moje poprzedniczki w recenzjach jest prawda!
-Makijaz trzyma sie caly bozy dzien.
-Skora wyglada pieknie, wspolpracuje z kazdym kremem i podkladem
-Rozjasnia przebarwienia posloneczne ( a mam /mialam straszne)
-Skora odpoczywa caly dzien i noc , koji ja i pielenuje
-twarz mniej sie "marszczy" zmarszczki mimiczne sa jakby zmniejszone a skora jest duzo, podkreslam duzo bardziej elastyczna.
-Jest wydajny
-Jest wart kazdej zlotowki i...nie musimy wydawac fortuny-ja zaczelam od probek kupionych na allegro ;)
W probkach duze opakowanie wyniesie jakies 150pln!! wiec duzo duzo mniej niz pelna buteleczka.
Jak moje probki sie skoncza i nie bede mogla ich wiecej dostac -kupie oryginal -mimo wysokiej ceny.
Polecam absolutnie wszystkim paniom po 35 roku zycia!

Używam tego produktu od: m-c
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Jest rewelacyjny

Moja skóra niestety z uwagi na wiek, nie jest już tak elastyczna i promienna. Zbliżam się krokami do 40 więc moja twarz potrzebuje dobrej ochrony i pielęgnacji.
\\nOpakowanie jest bardzo ładne i luksusowe, przyciąga uwagę, aczkolwiek zazwyczaj opakowania kosmetyków nie są dla mnie ważne, to lubię mieć ładne i dobre kosmetyki w swojej łazience.
\\nZapach dla mnie jest przyjemny, podoba mi się. Konsystencja jest lekka bladomleczna.
\\nWidoczne efekty zauważyłam już po pierwszym tyg stosowania. Moja twarz nabrała blasku , mój mąż się śmiał, że jakby słońce na nią cały czas świeciło.
\\nMoja skóra stała się :
\\n-promienna
\\n-delikatniejsza
\\n-nabrała blasku
\\n-wygładziła małe zmarszczki między brwiami
\\n-zmniejszyły się obrzęki pod oczami
\\n- wyrównał się koloryt
\\n-przebarwienia się zmniejszyły ( że aż mogłam róż na policzki nałożyć )
\\njest bardziej elastyczna.
\\nMaż jak zobaczył efekty to zrobił mi prezent wcześniej na Mikołaja :)

Dobry produkt

Na początku zaznaczam - mam skórę 30-letnią, o którą bardzo staram się dbać. Od 25. urodzin regularnie używam serum pielęgnacyjnych do twarzy i wszelakich kremów opóźniających starzenie. Zmieniam je dość często, licząc na to, że znajdę swój mega hit. Wierzę, że dzięki temu kiedyś będę wyglądać młodziej niż moje koleżanki rówieśniczki.

Ultimune dostałam do testów z Wizażu, a wcześniej miałam też 3 próbki z Douglasa... Trzeba przyznać, że rozmiar promocji był wielki i mnie - maniaczkę pielęgnacji przeciwzmarszczkowej musiało to zainteresować....

Opakowanie produktu jest ciekawe, solidne, w charakterze wszystkich opakowań kosmetyków Shiseido. Przykuwa spojrzenie, choć raczej nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem - nie oceniam go.

Zapach mnie niestety nie kojarzy się zbyt przyjemnie. To raczej zapach standardowych aptecznych kosmetyków. Ale nie przeszkadza mi.

Natomiast działanie....

Produkt jest bardzo lekki - ma kolor i konsystencję lekko mlecznego żelu. Wchłania się momentalnie i współpracuje z każdym kremem do twarzy. Żadnych wałeczków. W zasadzie każda ilość się wchłonie...

Skóra rzeczywiście jest miękka i delikatna po tym kosmetyku. Mam wrażenie, że również poziom nawilżenia się zwiększa...

Nie mam zmarszczek, więc nie wiem, jak mu idzie z ich wygładzeniem.

Nie wiem również, jak ma się to do "zwiększenia odporności skóry", którą obiecuje producent.... Wierzę, że coś w tym musi być. Ale sprawdzić nie mam jak....

Ogólnie efektu "Wow" nie było. Być może dlatego, że serum używam na co dzień i moja skóra jest stale rozpieszczana przez takie produkty....

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 10 ml + 3 próbki z Douglasa