Shiseido, Zen Moon Essence EDP

Shiseido, Zen Moon Essence EDP

`Zen Moon Essence` marki Shiseido to perfumy dla kobiet wydane w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: róża, bergamotka, ananas, gruszka, grejpfrut
nuta serca: jaśmin, magnolia, tuberoza, frezja, fiołek, malina
nuta bazy: białe piżmo, żywica bursztynowa, paczula, drzewo kaszmirowe, wanilia

Przypadek na zawsze

"czy kupiłaśbyś ten produkt ponownie? tak/nie/niewiem/ JUŻ KUPIŁAM KOLEJNE DWIE BUTELKI"

:D

Wpadłam na nie przypadkiem, w Sephorze chcąc zaopatrzyć się w "The One" D&G. Stały jak wszystkie ZENy na samym dole w kąciku półki przy samym wejściu. Prawie niewidoczne i gdyby nie fakt że upadł mi błyszczyk nigdy bym ich nie dostrzegła. Zwróciłam uwagę na piękne proste kwadratowe buteleczki. Pamiętałam że ZEN jest nietrwały i zupełnie nie w moim guście ale musiałam wsadzić nos. I faktycznie, klasyczny ZEN nie ma u mnie najmniejszych szans. Ale jak tylko dotarłam do tej wersji, odleciałam. "The One" nigdy nie trafiło potem w moje ręce :) Są trwałe, ciepłe, ciekawe, zero tandety, piękny flakon.
Niestety okazało się że jest to limitowanka :( zatem zaopatrzyłam się w dwa zapasy gdyż nie ma ich już ani w Sephorze ani w Douglasie z którego ściągnęłam ostatnie dwa.
Zapach jest ponadczasowy i piękny.
Polecam osobom lubującym się w zapachach około Addict, The One, Jimmy Choo, Opium Black, możecie brać w ciemno. Warto.

Używam tego produktu od: grudnia 2014
Ilość zużytych opakowań: ciężko określić z uwagi na kształt flakonu, w trakcie pierwszego