AA Face Przeciwzmarszczkowa, Krem pod oczy i na powieki z naturalnym kompleksem roślinnym, kofeiną i karnityną

Krem pod oczy i na powieki, który wygładza zmarszczki, skutecznie zmniejsza cienie i obrzęki, doskonale pielęgnuje skórę wokół oczu, która odzyskuje blask i witalność.
Krem zawiera wyciąg z rośliny morskiej Centella asiatica, który opóźnia proces starzenia się skóry oraz zapobiega powstawaniu cieni i przebarwień. W jego składzie znajdują się także kofeina i karnityna, czyli substancje, które regulują mikrokrążenie i działają przeciwobrzękowo.

nie polecam

Pod żadnym względem nie jestem z tego kremu zadowolona. Mimo, że jest rzadki źle się wchłania. Nie spełnia zapewnień producenta, obrzęki pod oczami nie zniknęły, zmarszczki wcale się nie zmniejszyły.
Absolutnie nie nadaje się na dzień, gdyż użycie go powoduje u mnie potok łez. Używam go jedynie na noc, bezpośrednio przed pójściem spać.
Nie polecam.

Używam tego produktu od :miesiąca

A ja jestem na TAK

Nie mam wielkich problemów z "worami" pod oczami ale pierwsze zmarszczki już się pojawiły. Ten krem świetnie nawilża skórę pod oczami, co sprawia że jest bardziej miękka i rozluźniona.

Na moje skromne potrzeby bardzo dobry :))

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

żałuję, że cię znałam...

kupiłam bez konsultacji z KWC i żaluję :(
nic specjalnego
- nie uczula
-trochę wygładził zmarszczki, ale nie wiem czy tylko mi sie wydaje czy rzeczywiście

ciężko sie wchłania, prawie wcale
brak efektów obiecanych przez producenta
opuchnięte oczy jak były tak są :(
jest duże opakowanie i niestety powoli się zużywa,a chciałabym kupić coś lepszego

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ( i ostatniego)

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

jest ok

No ja sie do tego kremu az tak nie przyczepie. Owszem, za pierwszym uzyciem bardzo sie nie polubilsmy - piekl i szczypal. Ale sprobowalam go jeszcze raz i juz nie bylo niemilych niespodzianek.
Lubie jego tubke - nie malutka, ktorej nie da sie postawic, jak w wiekszosci kremow pod oczy, nie sloiczek w ktorym trzeba grzbac - tylko taka w sam raz tubeczka, ktora sobie stoi i sie nie przewraca i nie brudzi.
Fajna, leciutka konsystencja nawilzajacego kremiku, ktora po kilku chwilach zamienia sie w swiecacy zel rodem z Sisley Baume Efficace. Delikatnie sie klei, ale mi to na noc odpowiada ( na dzien i tak nie da sie go uzywac pod makijaz, ale na noc jest ok).
Co do efektow, nie zauwazylam nic piorunujacego, ale czego mozna sie spodziewac po kremikach za kilkanascie zlotych? - ja uzywam profilaktycznie, nawilzajaco, ochronnie. Nie wierze, ze wygladzi zmarszki mimiczne, ale ten krem moim oczkom nie szkodzi, a dosc ladnie nawilza skore wokol oczu.
To by bylo na tyle, ogolnie bez zachwytow, ale jakos go polubilam.

dośc dobry

A ja powiem że to bardzo fajny kremik, i kosztuje nie za duzo
w dodatku nawet jak wejdzie mi do oka,to nie podraznia
akurat ma kosystencje na jesien zime( na lato i wiosne polecam z serii Eye Perfect Oceanica - bo jest lżejszy)
ale ten delikatnie nawilża wygladza
nic nieściaga
a mam skore sucha i bardzo wrażliwa
a tu zadnej niemilej niespodzianki
no i te 30 ml co jest żadkoscia w kosmetykach do oczu

Ja nie polecam!!!

Zaabsorbowana generalnie koszmarnym stanem mojej cery, zapomniałam o okolicach oczu. Wcześniej próbowałam active C, byłoby fajnie gdyby nie podrażniał. Postanowiłam zatem, że raczej będę wybierać kremy dla alergików i wrażliwców, co prawda w załozeniu mają delikatniej działać, ale grunt to systematyczne stosowanie. Jakież rozczarowanie spotakało mnie po zastosowaniu tego kremu... Wygląda całkiem obiecująco, lekki /choć nie najlżejszy/, biały w konsystencji śmietanki. Ładnie się rozprowadza, delikatnie napina skórę.
Na tym jednak koniec: po kilku godzinach mam uczucie wręcz, jakbym okolice oczu miała obite, skóra naciągnięta, piekąca i sucha :(.
Oczy lekko łzawią. Natomiast po tygodniu regularnego stosowania, pogłębiają się cienie /sic!/, a kurze łapki w wyniku podrażnienia uwydatniają się.
Myślę, że to jednak wynik skladników, które zdecydowanie nie są przeznaczone dla wrażliwców i alergików -kofeina?, roślinki morskie? askulosid?
Dla mnie w każdym razie krem nie jest odpowiedni.
Po dwóch tygodniach / w tym jednego bardzo intensywnego/ używania, tubka ląduje na dalekiej półce w łazience, moze na okolice ust się nada?

całkiem niezły

Używam tego kremu od jakiegoś miesiąc i jest całkiem niezły. Złagodził podraznienia wywołane uczuleniem na krem innej firmy. Lekko natłuszcza i nawilża i napina skóre pod oczami, a cienie stały się jakby mniej widoczne.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Tragedia

Po raz pierwszy w moim życiu krem pod oczy został przemieniony na krem do stóp. Naprawdę jestem ostrożna w pisaniu negatywnych opinii i jest to moja pierwsza jedna gwiazdka, ale ten krem jest straszny.
Nic nigdy mnie nie uczulało z wyjątkiem tego kremu. Ma lejącą konsystencję i powoduje potok łez jeśli używa się go w dzień. Na noc i tak zamykałam oczka więc mi szczypanie nie przeszkadzało, ale za to budziłam się z przeraźliwie opuchniętymi dolnymi powiekami. Rano w dodatku skóra pod oczami była sucha, a zmarszczki bardziej widoczne. Jest to moim zdaniem krem dzieki któremu można się tylko zmarszczek nabawić. Naprawdę nie wiem jak mogłam go używać aż trzy miesiące, ale koniec z tym. Moje stopy nie są na niego uczulone, przynajmniej na razie.
Nie polecam i przestrzegam

Nigdy więcej !

Paskudny krem. Tłusta, zbita konsystencja bardzo trudno się rozsmarowuje i wchłania. To jeszcze bym przeżyła, ale do tego jeszcze mnie koszmarnie uczulił- łzy lały mi się strumieniami, skóra dookoła oka była czerwona i piekąca. Efekt- leczenie u okulisty i potrfel uboższy o pieniądze wydane na maści i leki.
Nigdy więcej !