Cosmabell, Spa Foot Peel (Skarpetki peelingujące do stóp)

Cosmabell, Spa Foot Peel (Skarpetki peelingujące do stóp)

Pojemność 2 szt

Cosmabell Foot Peel to innowacyjny preparat, który pozwala na intensywną i bardzo wygodną pielęgnacje stóp. Foot Peel to preparat stworzony wyłącznie z naturalnych roślinnych składników. Oczyszcza stopy i jednocześnie je pielęgnuje. Kosmetyk dostosuje się do Ciebie usunie tylko ten naskórek, który nie jest Ci potrzebny.
Specjalne skarpetki nasączone kompleksem kwasów owocowych rozluźniają połączenia między martwymi komórkami naskórka, dzięki czemu usuwają szorstką skórę pięt, a także odciski i modzele. Foot Peel działa na całą powierzchnię stóp, co dodatkowo pozwala usunąć przebarwienia, drobne blizny i skutecznie walczy z objawami starzenia się skóry.
Intensywny kompleks kwasów AHA + BHA zapewnia kompletną regenerację i odnowę skóry, redukuje problem suchości i łuszczenia się, reguluje gospodarkę wodno - lipidową, a także działa antybakteryjnie i ogranicza problem nadpotliwości
Regularna eksfoliacja wzmacnia naskórek, ograniczając ryzyko wrastania paznokci i uszkodzeń skóry związanych z noszeniem niewygodnego obuwia.
Po około 7 dniach uzyskasz ostateczny efekt w postaci jedwabiście gładkiej, odżywionej i intensywnie nawilżonej skóry stóp!
Innowacyjny kompleks naturalnych składników aktywnych:
- kwas glikolowy pozyskiwany z trzciny cukrowej, intensywnie złuszcza martwy naskórek usuwając suchą, szorstką skórę stóp, dodatkowo regeneruje popękane pięty, usuwa modzele, nagniotki, drobne blizny i przebarwienia,
- kwas salicylowy oprócz silnych właściwości złuszczających, działa silnie antybakteryjnie i ogranicza rozwój drobnoustrojów odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach stóp ; naturalnym źródłem kwasu salicylowego jest wierzba biała,
- kwas mlekowy naprawia wewnętrzne bariery skóry zapobiegające utracie wody, głęboko nawilża i regeneruje, usuwa oznaki starzenia się skóry, a także łagodzi podrażnienia,
- kwas cytrynowy, jabłkowy złuszczające zbędny naskórek, intensywnie rozjaśniają przebarwienia i drobne blizny, poprawiają elastyczność i jędrność skóry,
- kolagen regeneruje i spłyca drobne zmarszczki, poprawia sprężystość skóry i zwiększa jej odporność na urazy mechaniczne,
- kwas hialuronowy ; tworzy na powierzchni skóry ochronną warstwę, która zabezpiecza przed urazami i podrażnieniami, głęboko nawilża, zatrzymuje w skórze wodę i likwiduje problem suchości,
- ekstrakt z aloesu działa przeciwzapalnie, nawilża i regeneruje skórę, dostarczając jej całą moc substancji odżywczych i witamin,
- ekstrakt z ogórka rozjaśnia przebarwienia i blizny, łagodzi podrażnienia, wygładza i usprawnia przepływ krwi,
- wyciąg z bluszczu i rozmarynu wzmacnia naczynia krwionośne, oraz usprawnia przepływ krwi i limfy, przyczyniając się do likwidacji obrzęków, przyspiesza gojenie się skóry i redukuje drobne blizny,
- mocznik substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, zastosowana w produkcie usuwa zewnętrzne warstwy martwych komórek naskórka i głęboko nawilża całą skórę.
Nie stosować u dzieci, chorych na cukrzycę, zespół Rey`a, niedobór G6PG (niedokrwistość), u kobiet w ciąży, oraz u osób uczulonych na salicylany. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Zdecydowanie mój KWC !!!

Skarpetki zakupiłam zachęcona opiniami na Wizażu. Podeszłam do nich trochę sceptycznie - nie wszystkie opinie były pozytywne. Cena też nie nalezy do najniższych. Ale postanowiłam spróbować i bardzo sie z tego cieszę :-)
Aplikacja do najprzyjemniejszych nie należy, ale nie jest tez bolesna. Nazwałabym ją raczej dyskomfortową, ale spokojnie da sie wytrzymać przed telewizorem czy nad książką. Łuszczenie zaczęło się u mnie w trzecim dniu po aplikacji i trwało około tygodnia. W tym czasie skóra pięknie odchodziła płatami, a pięty wręcz sypały się naskórkiem. Po całym procesie moje stopy zmieniły się w stópki - delikatne i piękne :-) Byłam miłe zaskoczona, bo zniknęły odciski, z którymi borykam się od jakiegoś czasu. One schodziły najdłużej, ale to akurat zrozumiałe. Zabieg wspomagałam codziennym moczeniem stóp w cieplej wodzie - 10 minut wystarczyło. Po tym skóra łuszczyła się jeszcze mocniej. Polecam z całego serca :-)

Słabo

Nie rozumiem tych pozytywów. Po kuracji skóra schodziła mi ze stóp ok 1,5-2 tygodni. Wyglądało to okropnie. Nie radzę poza zimą i jesienią. Wstyd pokazać stopy. Rownież ich wierzch. Zatem baletki i półbuty odpadają. Wszędzie zostawaiłam pełno skóry: w pościeli, na dywanie, na podłodze. A efekt jest taki, że tam gdzie nie było problemu ze zrogowaciałym naskórkiem, skóra zeszła. A tam gdzie było co zdzierać, odszedł wierzch a głębsze warsty zogowaciałego naskórka zostały. Lepiej użyć tarki, będzie szybciej, estetyczniej i taniej.

Cudo!!!

Jestem zachwycona! od wielu lat zmagam się z nadmierną suchością stóp. Latem by stopy były w idealnej kondycji musiałam stosować niemalże codziennie zabiegi pielęgnacyjne by zapobiec "brzydkim i suchym stopom". To było trochę jak walka z wiatrakami.
Aż pewnego razu zamawiając jedno z "kosmetycznych boxów", miałam możliwość wypróbowania złuszczających skarpetek marki Cosmabell.

Sam zabieg trwa do dwóch godzin(w zależności od potrzeby). W tym czasie martwy naskórek pod wpływem zawartych w skarpetkach kwasów ulega złuszczeniu.
Trochę z niepokojem podeszłam do zabiegu. Skóra stóp nie w każdym miejscu ma taką samą grubość a ilość kwasów jest rozprowadzona na stopach równomiernie. Byłam przekonana, że albo zrobię sobie krzywdę złuszczając cieńsze warstwy skóry zbyt intensywnie albo ilość kwasów nie jest wystarczająca by złuszczyć grubsze warstwy skóry(pięty).

Na efekty należy zaczekać około tygodnia. W tym czasie skóra łuszczy się a my stajemy się posiadaczkami cudownie gładkich stóp. Moment, w którym skóra schodzi płatami(bo tak to właśnie wygląda) nie jest zbyt przyjemny. Mnóstwo skóry pozostaje w łóżku lub w skarpetkach :D w związku z tym nie polecam wykonywać zabiegu w lecie, gdy odsłaniamy stopy. Pierwszym powodem jest estetyka. Schodząca skóra ze stóp nie jest ładnym widokiem. Drugim powodem jest pozbawienie się warstwy ochronnej/rogowej skóry, która chroni nas przed poparzeniami/szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
Aaaa... i nie wybierajcie się na randkę z ukochanym krótko po zabiegu ;)

Pomimo tej mniej przyjemnej strony zabiegu, jeśli ktoś podobnie jak ja ma problem z suchością stóp, polecam przetestować skarpetki Cosmobell. Zabieg wykonałam 12/02/2016 a do dziś cieszę się gładkimi stopami bez dodatkowej ingerencji innych form złuszczania naskórka. Jestem oczarowana powyższym produktem. Mój absolutny MUST HAVE!!!
Cena produktu jest dość wysoka, ale za ten efekt warto!
Polecam!

Doskonałe działanie!

Jeśli chcesz mieć idealnie gładkie stopy wolne od wszelakich nagniotków, odcisków i pęknięć na piętach sięgnij po te skarpetki złuszczające! One naprawdę działają cuda.

Wystarczy założyć foliowe skarpetki na dwie godziny, by po tygodniu móc cieszyć się skórą jak u niemowlaka - gładką i miękką i to na długi czas.

Opakowanie awiera blister, a w nim dwie foliowe skarpetki wypełnione substancją aktywną. Skarpetki należy przeciąć od góry i nałożyć na stopy. Po upływie dwóch godzin dokładnie opłukać z pozostałości aktywnej substancji. Następnego dni należy wymoczyć stpy przez 10 minut.

Po kilku dniach widać proces złuszcznia, skóra schodzi jak z jaszczurki :) Nie należy "pomagać jej", musi zejść samoistnie.

Skarpetki te warto wybrać dwa tygodnie przed sezonem / ważnym dniem, bo trzeba pamiętać, że proces złuszczania u każdego może trawać inaczej - u niektórych tydzień, a u innych prawie dwa.

Efekty są znaprawdę achwycające, nie tylko pięty wyglądają świetnie, ale całe stopy prezentują się doskonale!

Ilość zużytych opakowań: 3 opak.

Zadowolenie? No pewnie!

Przede wszystkim skarpetki są skuteczne - ciężko mi było uwierzyć że ich działanie będzie widoczne, a skóra zacznie wyglądać o wiele lepiej.

Skarpetki znajdują się w szczelnie zamkniętej folii, a ta zaś jest w kartonowym pudełeczku. Informacje co i jak wraz ze składem czytelnie przedstawiają nam wszystko, co potrzebne bez zaśmiecania opakowania.

Same skarpetki są bardzo dobrze, wręcz obficie nasączone płynem, który działa aktywnie na skóre i pozwala zauważyćpoczątkowe efekty już po 4 dniach. Cała kuracja trwa 2 tygodnie, w zależności od wielu czynników jak choćby pory roku, typu skóry, obuwia.

Siedzimy maks 2 godziny z nimi, spłukujemy i czekamy na działanie - złuszczanie jest dosyć mocne i dokładne, ale bez obaw, nic nie boli :) Masz odciski? U mnie się zredukowały, ciemne miejsca zniknęły a skóra wyglądała na wypoczętą. Miła, gładka w dotyku, jak po hardcorowym pumeksie - genialne!

Plusy:
-skuteczność
-dogłębne działanie
-zadowalające efekty końcowe

Minusy:
-długi czas złuszczania
-może cena? jednak warto zainwestować!

Używam tego produktu od: jeden raz/2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka standardowa

Nie peelinguje strategicznych miejsc

Testowałam w sumie trzy rodzaje skarpetek złuszczających. Te były pierwsze i jednocześnie najdroższe (mimo, że kupiłam je na targach, w cenie niższej niż rynkowa). Byłam bardzo podekscytowana przed użyciem i ciekawa efektów.
Ponieważ po trzech różnych razach nie widziałam żadnej różnicy, efekty mogę podsumować krótko.
Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać? Skarpetki o połowę tańsze działały tak samo.
Po użyciu skóra była nawilżona, dopiero następnego dnia jakby ściągnięta. Producent nie zabraniał nawilżania stóp, więc nawet po zabiegu stosowałam krem, co może trochę złagodziło efekty łuszczenia.
Obyło się bez obrzydliwego, "grzybiczego" efektu. Zeszła jedna warstwa naskórka z całej stopy, poza piętą i paluchem oczywiście. Skóra na podbiciu była mięciutka i gładziutka. Tylko, u licha, po co mi tam gładka skóra? Będę sama siedzieć i się smyrać? Z fetyszystami się nie umawiam.
Miejsca, na których złuszczeniu najbardziej mi zależało nie zostały ani trochę ruszone. Owszem, skóra zmiękła jakby trochę, przez tydzień czekałam, że coś może ruszy, ale potem poddałam się, postanowiłam wykorzystać, że skóra ma jakby luźniejszą strukturę i użyłam tradycyjnej tarki.
Staram się na co dzień dbać o moje stopy. Może u kogoś, kto ma twardą skórę nie tylko na piętach efekty będą większe- w końcu tych delikatnych partii niczym nie zetrzemy (a z piętami taka osoba i tak będzie musiała walczyć i tak).
Jest jednak coś, z czym skarpetki nieźle sobie radzą. Są to niewielkie nagnioty, niegroźne odciski i zgrubienia przy paznokciach, które powstają czasami, gdy zbyt mocno wytniemy skórę. Częściowo radzą sobie też z nadbudowującą się skórą na moich małych palcach. Nie zachodzi w tych przypadkach jednak łuszczenie, tylko skóra rozmięka, aż odpada i oddziela się od kilku warstw naskórka poniżej. Dlatego rezultatu nie rezygnuję ze skarpetek całkowicie, ale będę kupowała tańsze.
Zaznaczę również, bo uważam że to ważne, że skarpetki nie zrobią nam krzywdy, nie zedrą skóry, za delikatne mało tego, mogą ją odżywić. Może to oczywiste, ale też dodam- unikajmy jednak nakładania ich, jeśli mamy jakieś ranki, zadry, podrapania, ugryzienia itd, bo może szczypać, lub nawet boleć.
Może zbyt dużo oczekiwałam i dlatego się rozczarowałam. Może. Tak, czy inaczej, moja opinia jest mnie entuzjastyczna, ale nikomu nie odradzam spróbowania na sobie.

Używam tego produktu od: raz, niecały rok temu

Lepszych nie ma

Skarpetki FootPeel to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem grubego naskórka, suchych stóp, zaniedbanych. Świetnie złuszcza naskórek, usuwa bardzo grubą skórę stóp. Radzi sobie nawet z odciskami. Stopy wyglądają na zdrowe, są nawilżone jakby wyszły prosto z salonu.
Efekty zaskoczą Was bardzo pozytywnie. Rewelacyjny produkt na 6+. Nic innego tylko polecam spróbować.

Mała uwaga! Jeśli chcecie ich użyć tydzień przed imprezą to radzę zrobić to dużo wcześniej. Każda skóra reaguje inaczej, może to u Was trwać krócej jak wg producenta 7dni, a może trwać dłużej jak u mnie do dwóch tygodni całkowitego oczyszczenia. Ten proces w żadnym wypadku mi nie przeszkadza. To tylko taka mała informacja.

Uważam, że warto wydać 79zł na skarpetki Cosmabell jak nic Wam do tej pory nie pomogło. U nas tak było. Kupowanie kolejnych smarowideł, peelingów nie dawało chcianych rezultatów. Wydać raz, a porządnie. Myślę, że się nie zawiedziecie. Swoją drogą chyba nikt jeszcze się nie zawiódł.

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: 1całe

jestem na tak!

Na foliowe skarpetki dodatkowo nałożyłam też swoje zwyczajne skarpetki w celu wzmocnienia działania :) I tak należy odczekać 2h. Najlepiej będzie, jeśli w tym czasie nie będziemy wykonywać czynności, przy których musimy chodzić. Skarpetki głośno szeleszczą oraz ślizgają się w kapciach, utrudniając chodzenie. Domownicy patrzyli na mnie jak na wariatkę :D
Kurację przeprowadzałam wieczorem. Na drugi dzień skóra na podbiciu stóp była dziwnie ściągnięta, świecąca, twarda i przesuszona. Czuć było, że coś się dzieje. Wieczorem kontakt gołych stóp z domowymi kapciami spowodował otarcie skóry jak na zdjęciu powyżej. Skóra w tym miejscu zeszła zbyt szybko, przez co kilka dni lekko mnie piekła i była w tym miejscu zaczerwieniona... W pierwszym, dniu skóra samoistnie zaczęła łuszczyć się w rejonach palców.
W kolejnych dniach łuszczenie stóp w rejonach palców powiększało się, natomiast na podbiciu nic się nie działo.
6 i 7 dzień to była istna rewolucja! Skóra zaczęła łuszczyć się tak mocno, że musiałam ją obcinać, bo wyglądało to dosyć nieestetycznie. Przyciągało to dziwne, pytające spojrzenia, pytano mnie co mi jest :)
W 8 dniu praktycznie nie ma już łuszczącej się skóry! Skóra jest mięciutka i gładka ja pupcia niemowlaka! Żadnej skórki, czy stwardnień a stopy wyglądają zdrowo! Przyznam, że nie spodziewałam aż się takiego efektu!

Cena: 79zł
Dostępność: cosmabell.pl
Ocena: 6/6
Było warto i z pewnością powtórzę zabieg na wiosnę!

Po zdjęcia zapraszam tutaj: http://kulkaowszystkim.blogspot.com/2013/11/peelingujace-skarpetki-cosmabell-efekty.html

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1 - 2 skarpetki

Fajna alternatywa dla pedicure

Skarpetki dla mnie są idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią dbać o swoje stopy.
Ja po nałożeniu skarpetek, czułam niesamowite napięcie i suchość skóry. Niezwłocznie musiałam używać tłustego kremu, bo stopy choć po części się nawilżyły.
Po 3 dniach skóra zaczęła się łuszczyć... Wpierw palce, podbicie, a dopiero później pięty i reszta stopy. Proces ten trwał 5 dni.
Po wszystkim moje stopy były gładkie i różowe jak dupka niemowlaka.
Wtedy chłopak stwierdził, że będę lższejsza kilogram. :D Efekt ten utrzymał się około 2-3 miesięcy.
Powiem tylko tyle, po złuszczaniu, gdy stopy będą już gładkie, skóra bardzo powoli będzie odrastać, nie zapominajcie o pumeksie.
Koszt tych skarpet wynosi 79 zł. Drogo? Według mnie nie. Kup omegę, żyletki, tarkę i baw się co chwilę w pedicure. Na to samo wychodzi.
Ja polecam je z całego serca. Jeśli będę miała możliwość kupię je bez zastanowienia.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe