Goldwell, DualSenses, Rich Repair, Thermo Leave - In (Termoaktywny fluid bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych)

Termo-aktywny fluid bez spłukiwania dla włosów suchych i zniszczonych. Dzięki termo-aktywnej formule pielęgnacji odbudowuje włosy od wewnątrz bez ich obciążania. Natychmiast poprawia rozczesywalność i połysk. Sposób użycia: Wstrząsnąć, rozpylić na wilgotnych lub lekko podsuszonych włosach. Nie spłukiwać.

Sama nie wiem co myśleć

Nie jest to zły produkt. Ale coś mi nie pasuje.
Katuje moje cienkie włosy od X lat ciepłem codziennie, więc potrzebuję tego typu produktów.
Jeśli go używam sporadycznie np 2 razu w tyg jestem bardzo zadowolona ale muszę go zmieniać z innym produktem bo po kilku dniach daje odwrotny efekt.
Myślę, że jest to raczej stylingowy produkt bez żadnych mocy odżywczo pielęgnujących. Mam nadzieję, że chrorni moje włosy przed ciepłem....
Pięknie pachnie i ma naprawdę rewelacyjny atomizer.
Włosy po nim są w dobrej kondycji, mimo, że mam cienkie i przetłuszczajace się to nie przyspiesza ich przetłuszczania i nie powoduje oklapnięcia
Niestety nie daje jakiegoś spektakularnego efektu wizaulalnego więc pozostaje mi wierzyć, ze chroni przed ciepłem i w jakiś sposób polepsza kondycje włosów ale bez żadnego Wow.
Jak wspomniałam codziennie używanie pogarsza stan włosów.
Z miłą chęcią do przetestowałam ale będę dalej szukać lepszego produktu termoaktywnego.