Matrix, Biolage, Fiberstrong, Intra-Cylane+Bamboo Shampoo (Szampon wzmacniający)

Masz problem ze swoimi włosami ponieważ są kruche, łamliwe i delikatne? Jeśli tak, to szampon Matrix Biolage Fiberstrong Intra-Cylane+Bamboo to idealny wybór dla Ciebie i Twoich włosów. Naturalnie piękne i mocne włosy. Ten rewelacyjny szampon delikatnie oczyści Twoje włosy oraz w dużej mierze je wzmocni i zwiększy elastyczność włosów. Ponadto zapewni włosom zdrowy wygląd, piękny blask i naturalną sprężystość.

Jeden z lepszych

Oceniam szampon wraz z odżywką. Zawsze używam duetów z jednej serii.
Duet jest wspaniały dla moich bardzo skomplikowanych włosów, które są cieniutkie, przetłuszczone wieczorem a myje rano, ciężko nadać im objętość. A mimo to po porannym stylingu zawsze wyglądają na błyszczące i zdrowe, tylko efekt objętości jest mi ciężko utrzymać.
Naprawdę dawno testowana seria mnie tak nie zadowoliła.
Powoduje, że moje cienkie włosy są e bardziej pełne życia a zarazem bardzo gładkie. Z reguły osiągam albo suchą objętość, albo oklapniętą gładkość z połyskiem. Tu udaje się osiągnąć oba efekty. Oczywiście nie jest to efekt wow i ludzie się nie pytają co zrobiłam, że mam tak obłędne włosy ale ta seria jest naprawdę lepsza od wielu innych.
Standardowo po pół roku używania mimo iż zamiennie efekt przestaje być aż tak wow, więc sięgnę po inną serię Ale na pewno seria FIBERSTRONG jest godna polecenia. Raczej do włosów cienkich, słabych niezbyt zniszczonych.
Bardzo wydajne kosmetyki, bezproblemowe, aha i moje mega tłuste włosy wieczorem są całkiem znośne.
Jeśli chodzi o sam szampon to bez odżywki też daje radę jednak ja preferuje używanie odżywki gdyż codziennie stylizuje włosy ciepłem i potrzebują dopieszczenia.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie litrowych butli

Dobry szampon

Dobry szampon, który świetnie myje włosy i ma miły zapach. Jest przyjemy w użyciu, dobrze się pieni.
Włosy są po nim mięsiste i mięciutki, dobrze rozczesują się nawet bez użycia odżywki. Nie podrażnia skóry głowy, jest wydajny. Poprawia kondycje włosów.

Mogę go polecić wszystkim z suchymi osłabionymi włosami.

Minusem może być cena, lepiej kupić go w większym opakowaniu ponieważ wychodzi taniej.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca