Miss Sporty, Nail Expert, Cuticle Oil (Odżywka zmiękczająca skórki)

Miss Sporty, Nail Expert, Cuticle Oil (Odżywka zmiękczająca skórki)

Odżywka zmiękczająca skórki. Głębokie nawilżenie i wygładzenie. Ułatwia usunięcie skórek nadając pożądany kształt paznokciom.

w buteleczce
olejek

Rewelacja

Odżywka zmiękczająca skórki Cuticle Oil Miss Sporty to jeden z moich kilku takich kosmetyków. To bardzo fajny preparat, który zmiękcza moje skórki. Naprawdę dzięki odżywce łatwo się usuwają i nie są poszarpane ani porozrywane. Paznokcie i skóra w okół nich jest dobrze nawilżona. Bardzo ładnie pachnie jakby cytryną a ja uwielbiam takie zapachy. Naprawdę godna polecenia.

Bardzo lubię

Kupiłam ten produkt przez przypadek i bardzo go polubiłam. Nakładam go na skórki po zrobieniu manicure hybrydowego. Spełnia swoją rolę, bo dobrze je zmiękcza. Są nie tylko miękkie, ale i dobrze wyglądają. Oliwka nie brudzi materiałów, często nakładam ją na skórki na noc i nie zostawiła żadnych śladów na pościeli. Za kilka złotych mam naprawdę fajny produkt. Używam go ponad rok i ubyło połowę.

Prawie dobrze

Odżywka nie daje dużych rezultatów, aczkolwiek po zażywaniu skórki wyglądają trochę estetyczniej.
Plusem jest napewno cena i wydajność.
Minusów nie dostrzegam jak do tej pory.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Świetna

Bardzo dobra odżywka, spełnia swoje zadanie na 100%. Zmiękcza skórki, łatwo się osuwają. Fajny preparat. Plusem jest działanie, cena, dostępność, ma ładny zapach- jakby cytrynowy?

Podsumowując- bardzo dobry preparat.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Taki sam efekt osiągniemy stosując oliwkę

Preparat jest dość tłusty, dobrze nawilża skórki, jest wygodny w użyciu. Minusów nie zauważyłam, wg mnie lepiej kupić oliwkę efekt będziemy miały taki sam.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Spełnia swoje zadanie

Cóż mogę powiedzieć o tak prostym produkcie jak odżywka do skórek?
Robi to co powinna - zmiękcza je, ułatwiając usuwanie. Nie wysusza, nie niszczy, wszystko jest w porządku. Zapach wbrew pozorom nie jest taki zły, na początku odrobinę zalatywał mi lakierem do paznokci, teraz mam wrażenie że zapach ten trochę zelżał.
Na pewno kupię jeszcze raz, polubiliśmy się!

zmiękcza skórki

Kupiłam tą oliwkę dlatego,że akurat nie było mojej ulubionej a Pani w drogerii ją polecała.
Jestem z niej zadowolona, gdyż spełnia swoje główne zadanie czyli zmiękcza skórki ułatwiając ich odsuwanie.
Co prawda nie nawilża ich jakoś ekstremalnie ale od tego mam krem do skórek.
Jest tania, wydajna,dostępna i łatwa w aplikacji.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Raczej nie

To tania oliwka i jej cechy są typowe dla taniego produktu... pielęgnuje skórki nie lepiej niż przeciętny krem do dłoni i paznokci. Pachnie jak lakier, co nie daje wrażenia, że oliwka może być odżywcza i nawilżająca. Skórki odsuwa się po niej mniej więcej tak, jak po krótkiej kąpieli.
Jedynymi plusami są cena i wydajność.
Przy codziennym stosowaniu skórki są po prostu ładne, ale nie jakoś super miękkie, to raczej kiepski produkt.