Bielenda, Graffiti 3D, Solna mgiełka do włosów `Efekt Beach Look`

Bielenda, Graffiti 3D, Solna mgiełka do włosów `Efekt Beach Look`

Solna mgiełka do włosów sprawia, że włosy nabierają plażowego charakteru, są pełne zmysłowej objętości z dużymi, luźnymi falami. Minerały morskie poprawiają strukturę włosów, dodają im objętości, poprawiają naturalny skręt fal. Kolagen morski rewitalizuje włosy od wewnątrz, osłabia ich wypadanie, zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Zwiększa elastyczność i gęstość włosów suchych i zniszczonych.

Prawie jak Bałtyk

Roześmiałam się widząc ten produkt na półce, bo pomyślałam, że czego to ludzie nie wymyślą. No, ale kupiłam, nie był drogi to wzięłam, żeby przekonać się czy moje kręcone, skłonne to jeszcze większego skrętu pod wpływem wody i do turboskrętu przy kontakcie z wodą morską włosy zauważą oszustwo, że to nie Bałtyk a Bielenda. I co? Włosy jak po wyjściu z morza ;) Rzeczywiście po kilku psiknięciach włosy stały się bardziej sprężyste i stworzyły serpentynki. Dodatkowo włosy stały się bardziej miękkie (bo wodzie morskiej są sztywne od soli). Jedyny minus to psikacz - mogłaby to być bardziej delikatna mgiełka niż taki "psik", bo wolę taki produkt nakładać od razu na włosy, a nie wcześniej na rękę.

U mnie beach jest :)

Kupiłam razem z efektem push up ponieważ oba zachwalała moja siostra. Tutaj rzeczywiście jak popryskam włosy to robią się z nich fale (mam cienkie wqłosy więc nie ma z tym problemu). Trochę ten psik rzeczywiście nie rozpyla dobrze-pryskamy wodą zamiast mgiełki , ale moim włosom to wystarczy. Najlepszy efekt mam wtedy jak włosy mam nie od razy po pmysciu tylko właśnie takie jakby tu powiedzieć trochę już nieświeże..:) popryskam całą głowę , pougniatam , czasem na chilę jakąś zawinę w taki koczek i póżniej jak rozpuszcze mam typowy "beach look":) Tylko ,że przy beach look wydaje mi się ,że musimy się liczyć z trudnościami z rozczesaniem włosów, no bo to taki urok plaży. Czy ktoś miał opalając się , kąpiąc , schnąc na słońcu idealną fryzurę i rozczesane włosy:) Chyba nie..wieć nie można narzekać ,że włosy się nie chcą po tym rozczesać :)

Nie

Od wiosny mam fazę na stylizację włosów sprayem solnym. Po prostu lubię ten efekt.
Spray Bielendy zakupiłam, myśląc że będzie lepszy od rossmannowskiej Isany. Niestety płyn jest dużo gorszy. Spray prawie w ogóle nie utrzymuje włosów w kupie, nie podkręca fal. Po zaschnięciu tworzy efekt tłustych włosów, ale też za szybko z nich schodzi. Trzeba go użyć dużo, żeby efekt był zadowalający. Przez to jest bardzo niewydajny.
Opakowanie ma okropny dozownik, nieporęczny, niewygodny. Dozownik nie tworzy lekkiej mgiełki, tylko sika wodą w jednym miejscu na wszystko dookoła, ale nie na włosy. Bardzo ciężko operować nim tak, żeby spryskać jak najwiecej włosów, a jak najmniej twarzy i ubrań.
Bardzo lubię kosmetyki do pielęgnacji twarzy Bielenda, ale inne produkty bardzo mnie zawodzą.
Nie kupię tego produktu ponownie i wrócę do zaufanej Isany, która nie była idealna, ale o wiele lepsza niż Bielenda.

moje ostatnie odkrycie

Mgiełkę kupiłam zachęcona wspomnieniem pięknych włosów- dzieła wody morskiej;) Pierwsze użycie zakończyło się porażką, bo użyłam jej na suche włosy chcąc poprawić wygląd moich naturalnych loków. Włosy stały się sklejone i puchate. Nie tego oczekiwałam. Drugie podejście zrobiłam na mokre, umyte włosy i ....... sukces! Spryskałam mokre włosy mgiełką, ugniatałam na loki, pozwoliłam im wyschnąć bez ingerencji suszarki i wyglądały bosko! Tak więc produkt nie do każdych włosów i do zastosowania w odpowiedni sposób. Jeśli zastosuje się go na kręcone, mokre włosy, wgniecie, wyglądają cudownie- podkreślony skręt, naturalny wygląd. Oczywiście loków się nie rozczesuje, więc pewnie stąd niezadowolenie klientek, które za spryskaniu się mgiełką próbowały włosy rozczesać;) Dla mnie bomba.

skleja włosy

Mgiełkę kupiłam z myślą aby dociążyć puszące się końcówki . Na samym początku efekt jest fajny mgiełką spryskuję końcówki włosów dzięki temu stają się dociążone ładnie się układają . Niestety kosmetyk strasznie skleja włosy rozczesać je później to nie lada wyzwanie efekt też jest krótkotrwały po godzinie lub na dworze włosy znów się puszą

rewelacja:-)

Dla mnie bomba. Mam włosy puszące się, falowane. Na co dzień używam na mokro, niewielką ilość- dosłownie 3 pryśnięcia na całą głowę (włosy bob do ramion). Efekt - zero puszenia, połysk, wygładzenie, podkreślenie fali bez sklejania.
Dla efektu beach look trzeba więcej psiknąć, ale to na okazje. wtedy mocniej podkręca, piękny połysk.

Dla mnie rewelacja.

Nie wiem co to jest

Ja mam z natury krecone wlosy, wiec nie wiem, czemu ten plyn nic nie robi? Skleja wlosy i je przetluszcza. Mam wrazenie, ze wygladam, jakbym miala nieumyte wlosy, posklejane. Nie wem, co autor mial na mysli.

Używam tego produktu od: Kilku dni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Morze, morze, morze... Może warto?:)

Zdecydowanie ciekawy produkt. Przede wszystkim spełnia obietnice z opakowania a mianowicie:

+ morze na głowie:) faktycznie włosy wyglądają jak po morskiej kąpieli, wysuszone bryzą, lok na loku, fala na fali:)
+efekt jest dość trwały
+bardzo odpowiada mi zapach
+fajny atomizer choć wolałabym drobniejszą mgiełkę
+wydajny: 2-3 psiki, lekkie ugniatanie i jest fajnie

Niestety. U mnie pojawił się łupież. Ale to mój błąd, używałam produktu zbyt często - lepiej unikać codziennego stosowania, sól w składzie działa cuda na skręt jednak w nadmiarze wysusza skalp i same kosmyki. Jestem lekko rozdarta bo to naprawdę fajny produkt, jednak - podkreślam - u mnie, na specjalne okazje.

cudo za niewielkie pieniądze

Mgiałka rzeczywiscie utrawala naturlany skręt i przpeieknie je nabałyszcza. Włosy nie są sklejone - wygladają zdrowo i naturlanie. Mój faworyt wśród kosmetyków do włosów kręconych.

Odejmuję plusa za pojemność - do moich krótkich wlosów użyłam go zaledwie kilka razy zanim się skończył (ale cena nie jest wysoka za produkt o tak dobrej jakości)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (150ml)