Sensai, Volumising Shampoo (Szampon do włosów dodający objętości)

Sensai, Volumising Shampoo (Szampon do włosów dodający objętości)

Wzmacniający szampon z ekstraktem z soi, który intensywnie odżywia włosy, dodając im blasku i objętości. Dla włosów cienkich i rzadkich.

wzmacniające, oczyszczające
100 – 250ml
hipoalergiczna
w butelce
Skóra głowy
normalna

No kurcze -swietny jest!

Kupie na pewno ponownie, pytanie tylko kiedy bo jest mega wydajny.
Myje wlosy 3 razy w tygodniu i uzywam naprawde znikomej ilosci tego szamponu.
Kropla wielkości migdala starcza aby umyc cale wlosy -dlugie i krecone.
Juz podczas mycia wlosy sa bosko wrecz mieciutkie i takie jakies ...sliskie?
Nie wiem jak ten szampon to robi ale moje wlosy go kochaja. Mialam juz wiele szamponow -niektore byly bardzo dobre i sporoooo tansze.Jednak ten to mercedes wsrod pielegnacji wlosow!!!.
Zapach jest niezbyt mocno wyczuwalny-taki troche ziolowy jakby-ciezko opisac.
Piekna , prosta plastikowa butelka tez moze byc ozdoba lazienki-chociaz dla mnie opakowanie nigdy nie jest wazne.
No i wisienka na torcie!...Nie musze uzywac odzywki zeby rozczesac moje pokrecone i mega skoltUIONe (wczesniej) wlosy! To jeszt szok. Wczesniej bez odzywki do splukiwania+odzywki bez splukiwania nawet nie podchodzilam do rozczesywania mojego siana.
Czytajac ponizsza recenzje kolezanki od razu pierwszego dnia zaryzykowalam i zaszalalam bez jakiejkolwiek odzywki. I co ? BOMBA
Rozczesane wlosy bez najmniejszej trudnosci.
Malo tego ten szampon naprawde dodaje objetosci-tak jak obiecuje producent tak tez jest.
Wlosy sa piekne, miekkie, lsniace po prostu zdrowsze juz po 1 tygodniu uzywania.
Polecam z calego serducha
Jeden jedyny minus-cena jednak szampon starcza na prawie 3 miesiace-powaznie!

Używam tego produktu od: stycznia 2016
Ilość zużytych opakowań: pierwsze (80% zuzycia)

Ulubiony od wielu lat

Moje włosy są bardzo wymagające: bardzo szybko się przetłuszczają, końcówki suche i rozdwajające się , a po umyciu bez użycia odżywki dramat- siano niemożliwe do wyczesania. Do tego atopowe zapalenie skóry...
Na szczęscie mogę o tym pisać w czasie przeszłym bo od kilku lat włosy nie sprawiają mi już większego problemu :)
Nieraz słyszałam pochlebne opinie na temat moich włosów od znajomych i fryzjerów, a ja je jedynie myje szamponem Kanebo :)
Do umycia używam niewielką ilość szamponu, dobrze się pieni, pachnie oblędnie, świetnie oczyszcza skórę glowy nie podrażniając jej.
Włosy rozczesują się bezproblemo, są miekkie, blyszczące.
Kiedyś musiałam myć włosy codziennie, teraz to robię co 2 a czasem nawet co 3 dni.
Jestem bardzo zadowolona, kilka razy próbowałam zdardzić mojego ulubieńca :D (co niestety okupiłam łupieżem, wzmożonym łojotokiem, i AZS).
Testowałam też inne szampony Kanebo, ale ten jest najlepszy.

Minusy?
Oczywiście cena, jak za szampon bardzo wysoka, ale rekompensują to: wydajność (butelka starcza mi na ok. 3 miesiące) oraz brak potrzeby używania odżywki :)

Używam tego produktu od: niepamiętnych czasów
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście