B4U Labs, Organix Cosmetix, 24/7 Green & White, Anti Dark & Age Spots Cream (Krem rozjaśniający przebarwienia skórne)

Krem rozjaśniający przebarwienia skórne związane z wiekiem oraz zaburzeniami hormonalnymi. Przeznaczony w szczególności do skóry z ciemnymi plamami. Rozjaśnia je i powoduje, że ich powierzchnia ulega znacznemu zmniejszeniu. Skuteczność składników aktywnych jest potwierdzona wieloletnimi badaniami klinicznymi. Aż o 63.4 % zmniejsza się powierzchnia ciemnych plam po 42 dniach używania kosmetyku oraz o 61.5 % zostają rozjaśnione plamy po 84 dniach kuracji.

Uczula

Krem niestety nie spełnia obietnic producenta, a na dodatek strasznie uczula. Po paru dniach stosowania kosmetyku pojawia się alergia. Zapach też pozostawia wiele do życzenia... Jedynym plusem jest jego cena i higieniczne opakowanie z pompką.

Po co produkować takie buble?!?

Konia z rzędem temu, kto wyjaśni mi jak to obliczono, bo to dość skrupulatne -że po 42 dniach o 63.4 % zmniejsza się powierzchnia ciemnych plam, a po 84 o 61.5 % zostają one rozjaśnione. Ja używam tego kremu od 20 lipca, dziś jest 23 października, co daje ponad trzy miesiące, i nie zauważyłam zmian nawet o 0,4%!!!!!!!!
Niczego nie rozjaśnia. Plamy jak były, tak są.

Kolejny bubel z gamy rzekomo rozjaśniających kosmetyków.

Ten krem nie robi niczego. JEST i to jego jedyna zaleta. Dość lekki, szybko się wchłania, można szybko nakładać makijaż. Zapach lekko ziołowy, nieprzeszkadzający. Nie ma filtra.
Stosowałam go czasami na całą twarz, czasem tylko na plamy. Wydajny, nie chce się skończyć;(, pójdzie na dłonie, bo mi się znudził.

Używam tego produktu od: ponad 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: jedno, mam nadzieję, że wkrótce się skończy;)