Styling Effect, Pianka nabłyszczająca z woskiem (stara wersja)

Styling Effect, Pianka nabłyszczająca z woskiem (stara wersja)

Super łatwa w użyciu, delikatna pianka ułatwiająca modelowanie każdej modnej fryzury. Zawiera wosk oraz czynnik AVC - kompleks aminokwasów i witamin, które pielęgnują włosy. Delikatnie usztywnia fryzurę, nadając jej efekt ekstremalnej puszystości i pozostawia włosy niezwykle lśniące, elastyczne i gładkie.

Cena: ok. 9 zł / 150 ml

co to jest?!

To coś nie wiem, czym jest, wiem natomiast, że na pewno nie jest pianką do włosów!
- absolutnie nie nadaje się do modelowania - NIC nie robi z włosami!
- obciąża włosy, pomimo tego, że nie zawiera silikonów - cóż to za kuriozum?!
- skleja włosy
- nie nadaje puszystości!
- ma dziwną, rzadką konsystencję
Oczywiście - nie polecam i żałuję zakupu.

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie (a raczej - w koszu)

Mieszane odczucia

Nie wiem co o niej powiedzieć. Kiedy stosuję ją do prostowania nie wypada dobrze, ale fajnie pomaga moim kręconym włosom utrwalić ich skręt :] Jak na piankę ma nietypową objętość w sensie negatywnym, ale za to posiada przyjemny zapach i nie wymaga wyłożenia dużych pieniędzy na jej zakup :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

bardzo ją lubię

Przede wszystkim, po przeczytaniu poprzednich recenzji, chciałabym zaznaczyć, że producent nic nie wspomina o jakimkolwiek UTRWALENIU, lecz o puszystosci, a czy widziałyście kiedyś lekkie puszyste włosy sztywne jak drut, bo ja nie. Otóż co do puszystości, a może raczej nadania objętości, pianka bardzo się wywiązuje ze swojej roli.

Włosy po niej są lekkie, zawarte w niej woski unoszą włos u nasady, a przy okazji ładnie odbijają światło.

JAK DLA MNIE SUPER I W DODATKU NIEWIELE KOSZTUJE.

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: jestem w polowie drugiego - bardzo wydajna

Bordowe usta H&M

Rewelacja!!!

jak dla mnie największą zaleta tej pianki jest to, że świetnie unosi włosy u nasady (pewnie to przez ten wosk) i nie są wtedy takie przyklapnięte. zazwyczaj myje włosy i nakładam ją przy nasadzie , a potem susze. efekt jest świetny! długo szukałam czegoś co dodałoby objętości moim włosom bez zbędnego obciążenia. no i znalazłam. pianka joanny jest boska:) codziennie musiałam myć włosy przed wyjściem z domu bo były tak przyklapnięte, że nic nie dało sie z nimi zrobić. a teraz prosze, pomimo że mam nieco przetłuszczające się włosy, to wytrzymuja 2 dni:D aha, pianka ma dość niespotykaną konsystencję - jest rzadka, ale to za to strasznie wydajna! nawet zapach nie jest jakiś intensywny. jak dla mnei dodatkowym atutem jest fajna pompka dzięki której nie zaciapie sie calego opakowania:P
POLECAM:)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno

lubię

jak mi się skończy obecna to kupię nową, ale nie wiem kiedy to będzie. ogoólnie to jej nie kupiłam, bo wygrałam 16 pełnowymiarowych produktów joanny do włosów (lakiery, pianki, guma, brylantyny...) i w tym tą piankę. lakiery i pianki skonfiskowała mi mama, żele do włosów zabrał brat, wosk i brylantyny kolezanki a mi zostala ta pianka więc ją oceniam.

jest bardzo delikana, nie obciąża włosów, dodaje świetnej objętości (mam długie włosy), nie tłuści ich, dodaje ładnego blasku. ogólnie same superlatywy :)

dlatego jak się skończy to kupię nową. używam już jej dłuuuugo a zużyłam jej dopiero z połowę, bo jest bardzo wydajna.

polecam jak komuś zależy na nieobciążonej, ładnej fryzurce z objętością

Używam tego produktu od:hm z 1,5 roku?
Ilość zużytych opakowań: pół butelki

Kupuje tą pianke juz od kilku lat.
Zniechęcona piankami, ktore starsznie usztywniały i obciazaly moje krecone ale niezbyt puszyste włosy kupiłam kiedys pianke Joanny, bo nie mogłam znalezc bardzo podobnej pianki Timotei o podobnym działaniu.
Pianka Joanny zdecydowanie wydajna, cena tez bardzo zachecajaca bo ja kupuje ja po 6,99. Leciutka, przy kazdej uzytej ilosci nie skleja...
Myslalam ze to wszystko co mozna zrobic z moimi włosami, robi juz pianka Joanny. Nie daje jej jednak 5 gwiazdek, bo odkryłam niedawno ze sa lepsze kosmetyki a moje włosy moga wygladac duzo lepiej. Teraz ekserymentuje i probuje nowych kosmetykow do wlosow, ale bede wiedziala ze po niepowodzeniach zawsze moge wrocic do tej pianki

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 (?)

Nie jestem zadowolona...

Ja też nie jestem zadowolona z tej pianki...nie takiego efektu oczekiwałam.Zgadzam się z którąś opinią,że wogóle nie utrwala włosów...jakbym nic na nie nie dała...Jeśli komuś przypadnie do gustu,to zaletą moze być że jest wydajna.

bardzo dobra

Mam długie włosy,raczej mało podatne na układanie,więc nad fryzurą muszę popracować.Zawsze używałam żelów do włosów,ale za bardzo usztywaniały i obciążały mi włosy.Postanowiłam więc kupić tę piankę,chociaż nie miała tutaj dobrych recenzji.Już po pierwszym użyciu byłam zachwycona,włosy są niewiarygodnie miękkie,błyszczące a fryzura utrwalona.Na drugi dzień włosy są dalej świeże,chociaż pianka zawiera wosk!Oczywiście należy jej używać z umiarem,dochodzić do wprawy.Jednym słowem warto ją mieć.Niska cena,niewyczuwalny zapach,ładne opakowanie.Jedna gwiazdkę odejmuję za może ciut za słabe usztywnienie,ale przez to fryzura wygląda bardzo naturalnie.

nie dla mnie

Najpierw sie cieszyłam że ją kupiłam jednak szybko zmieniłam zdanie. Po niej włosy strasznie szybko się przetłuszczają; może wybaczyłabym jej to gdyby nie fakt że nie utrwala fryzury.

co to jest?

Hmmmm Zaczne od tego ze mam bardzo delikatne wlosy... I nawet moich "piorek" ta pianka nie jest w stanie podniesc :( Nie wiem co to jest ale na pewno nie produkt do stylizacji... Uzywam pianki, aby powiekszyc objetosc moich wlosow, lekko je zwichrzyc i sprawic by sie troszke zaczely krecic. W lekko wilgotne wlosy wgniatam pianke i susze. No i wiekszosc pianek sprawdza sie w wiekszym lub mniejszym stopniu - ale nie ta. Pianka Joanna nie robi kompletnie nic oprocz sklejania wlosow! W ogole ich nie unosi ani nie wichrzy - jak dla mnie kompletne dno :( Aha, jej konsystencja rowniez jest dziwna - bardziej jak pianka do higieny intymnej niz do wlosow ;)

Uzylam 3 razy, ale za kazdym razem musialam na nowo myc wlosy i uzyc czegos innego do stylizacji, wiec oddalam pianke mamie.

SUPERPRODUKT :)

Właściwie nie lubię i nie stosuję pianek.
Tym razem zachęcił mnie ten wosk i obiecane nabłyszczenie :) No i za niecałe 8 złotych (tyle kosztuje w Leklerku) można zaszaleć :P

Do rzeczy: moje delikatne kręcone włosy wyglądają po tej piance bardzo dobrze.
Loczki są rozdzielone, lekko usztywnione, naturalnie nabłyszczone.
Pianka nie skleja włosów, nie przetłuszcza, nie obciąża.
Jeżeli się nie nałoży za dużo, to na drugi dzień włosy wyglądają OK (zwykle musiałam myć codziennie).
Fryzura trzyma się cały dzień i nawet na wietrze nie zamienia w kopę siana!

Jedna uwaga: z tym silnym nabłyszczeniem to nie do końca prawda,
ja dodatkowo wygładzam włosy odrobiną serum. Dlatego nie daję piątej gwiazdki.

Produkt ma dziwną jak na piankę, rzadką konsystencję. Nie ma męczącego, mocnego zapachu, w zasadzie prawie w ogóle nie ma zapachu. Nie zawiera alkoholu, nie wysusza włosów.

Podsumowując: jakość godna produktu profesjonalnego za supermarketową cenę.
Gorąco polecam!!!