Davines, Essential Hair Care, Volu Conditioner (Nawilżająca odżywka nadająca objętość i miękkość)

Odżywka o konsystencji delikatnego żelu. Odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów bez objętości.
Nadaje objętość i nawilża włosy słabe i opadające. Służy do odżywiania włosów bez obciążania ich struktury. Odżywka sprawia, że stają się miękkie i lekkie. pH 3,8.
Wyciąg z orzechów laskowych - zawiera witaminy (B1, B6, B9 i E), fitosterole i minerały (żelazo, mangan, wapń i miedź) silnie wzmacniające strukturę włosów; dzięki wysokiej zawartości protein (16% aminokwasów podstawowych) dodaje włosom objętości; ma również właściwości antyoksydacyjne
Olej jojoba - sprawia, że włosy są miękkie i błyszczące.
Rhizobian gum - polisacharyd otrzymywany na drodze fermentacji zboża zwiększa objętość i ma działanie nawilżające, ponieważ wzmacnia włosy u ich nasady i stopniowo je nawilża.
Sorbitol - nawilża i zmiękcza włosy, w połączeniu z rhizobian gum dodaje objętości wszystkim rodzajom włosów.

przecietna

Miałam szampon i odzywke z serii volume - ani jedno ani drugie mnie nie zachwyciło. Jak dla mnie to przeciętne kosmetyki za duże pieniądze.
Odzywka pachnie kwiatowo, nie podoba mi się ta woń, ale to kwestia gustu. Jest rzadka, płynna - skapuje z włosów, trudno ocenic, ile się jej nałożyło. Nie jest specjalnie wydajna. Efekt jej uzycia...? Trudno ocenić - włosy wyglądają tak samo, jak po zwykłym duecie drogeryjnym, typu Aussie czy Frieda. Nie sa bardziej puszyste, błyszczące czy dłużej świeże.
Miałam, zużyłam, zakupu nie powtórzę.

Używam tego produktu od: jakis czas temu