Oriflame, Giordani Gold, Luscious Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Oriflame, Giordani Gold, Luscious Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Jedwabisty tusz otula rzęsy zjawiskową objętością już po jednokrotnym rozprowadzeniu nie obciążając ich. Zawiera system Lash Enhancing, który wzmacnia i odżywia rzęsy oraz ogranicza ich wypadanie.

Średni

Tusz zdecydowanie nie przypadł mi do gustu. Efekt nie jest taki jaki bym chciała. Produkt skleja rzęsy, plusem jest jednak to, że nie osypuje się i nie powstają grudki. Śmieszy mnie trochę opis producenta, którego szczerze nie rozumiem :
,,Zawiera system Lash Enhancing, który wzmacnia i odżywia rzęsy oraz ogranicza ich wypadanie.'' Ja akurat nie zauważyłam, aby poprawił się stan moich rzęs lub ograniczyło się ich wypadanie. Używałam gorszych maskar, ale znam też lepsze. Niestety mi się ten tusz nie sprawdził. :(

Dobry tusz

Mimo iż nie przepadam za tuszami, które mają tak duże szczoteczki, to ten świetnie się u mnie sprawdzał. Szczoteczka idealnie rozczesuje rzęsy, pogrubia je i wydłuża. Tusz ani trochę się nie osypuje. Plus również za eleganckie opakowanie.

ok

Tusz strasznie sklejał na początku rzęsy, być może dlatego że jeszcze nie zgęstniał. Poza tym idealnie podkręca i wydłuża, nie osypuje się, przez cały dzień wygląda bez zarzutu. Ma tradycyjną szczoteczkę. Mi się jego efekt bardzo podobał. Mam rzęsy dość długie i gęste.

HIT!

Nigdy w życiu nie spodziewałabym się, że taka niepozorna maskara może dać taki efekt. Gdyby nie to, że dostalam ją w prezencie, to pewnie bym po nią nie sięgnęła. Jest genialna! Samo to, że wiele osób pytało mnie, gdzie przedłużałam rzęsy mówi za siebie (rzęs nie przedłużałam, po prostu pomalowałam się tą maskarą). Pięknie wydłuża i rozczesuje rzęsy. Mankament jest jeden - produktu jest aż za dużo w opakowaniu i mi się niestety wylewał. Z czasem zrobiło się to dość uciążliwe. Jednak mimo tego warta jest swojej ceny.

Dla mnie ideał

Wrciłam do tego tuszu po wypróbowaniu kilku innych i nie żałuję :)

Plusy:
+gęsta, okrągła szczoteczka
+dokładnie tuszuje wszystkie rzęsy
+pogrubia, podkręca i wydłuża
+głęboka czerń
+nie skleja rzęs, ładnie je rozczesuje

Minusy:
-cena, ale jeżeli jest na promocji (za ok. 23zł), to jak najbardziej POLECAM :)

Używam tego produktu od: w sumie ponad pół roku

Tusz idealny !

Uwielbiam testować nowe produkty, opinie zachęciły mnie do zakupu tej maskary.
Tusz okazał się znakomity!
Zalety :
-głęboka czerń
-nie skleja
-wydłuża
-nie osypuje się
-idealna szcoteczka

Wady:
-ciężko go dostać
-wydajność- szybko się skończył

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Mój ulubieniec

Obecnie mój number 1. Efekt końcowy, jesli chodzi o wydłużenie i pogrubienie rzęs jest podobny, jak w przypadku innych niezłych tuszy o tym przeznaczeniu, z tym że ten nie skleja rzęs, świetnie sie rozprowadza i nie kruszy przez wiele godzin. Delikatnie odbija się na górnych powiekach po dłuższym czasie, ale dla mnie to najmniejszy problem. Używałam po nim wielu innych tuszy, jednak wiernie co chwila do niego wracam.

Podsumowując:

+ znacznie pogrubia i wydłuża
+ dobrze się rozprowadza
+ nie skleja rzęs
+ ładne, smukłe, proste opakowanie
+ niewielka szczoteczka
+ długo się utrzymuje i nie kruszy
+ na promocji można go kupić po śmiesznych pieniądzach ;)

Polecam !

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

bardzo dobry produkt!

Nie lubię tuszy Oriflame, z niewieloma miałam przyjemne doznania, ale ten tusz miała moja koleżanka i efekt u niej był na tyle ciekawy, że zdecydowałam się zaryzykować.

Ten tusz to następca pogrubiającego Giordani w złotym opakowaniu, który miałam, ale Luscious jest zdecydowanie lepszy.

Do rzeczy:

Tusz zamknięty w plastikowym, czarnym opakowaniu, który zawiera 8ml tuszu. Opakowanie ładne, cieszy oko, napisy się nie ścierają, jak to bywa u mojego kochanego False Lash Wings z L\'oreal.

Szczoteczka w tym tuszu jest klasyczna, nie silikonowa, choć do silikonów zdążyłam się już przyzwyczaić i polubić, to jednak do klasyków pochodzę z większym entuzjazmem.

Przez pierwsze dwa tygodnie tusz jest mokry, zdarza mu się odbijać na górnej powiece, po tym czasie lekko podsycha i jest idealny.

Przede wszystkim łapie każdą, nawet najmniejszą rzęsę, wydłuża ją, pogrubia i podkręca. Fakt faktem, że jestem po kuracji FLL, ale mimo wszystko ten tusz ma niezwykły potencjał. Pięknie rozdziela rzęsy i nie powoduje owadzich nóżek.

Efekt można stopniować, od dziennego, do wieczorowego.

Trzyma się od rana do wieczora, aż do zmycia. Aktualnie zmywam micelem z Biodermy, nie mam z tym żadnego problemu, tusz schodzi po dotknięciu płatkiem oka. Nie osłabia rzęs, nie powoduje ich wypadania.

Tusz na początku ma delikatny zapach, po kilku dniach staje się mniej intensywny.

Wielki plus za to, że tusz nie jest testowany na zwierzętach.

1 opakowanie wystarczyło mi na 2,5 miesiąca stosowania.

Nie zawsze można na niego trafić w katalogu i nie zawsze w promocji, to jest minus. Ja za swój zapłaciłam 23zł w promocji i to są najlepiej wydane 23zł na tusz.

Jeśli na niego traficie i szukacie tuszu wielofunkcyjnego, to polecam.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Wkońcu znalazłam!

Szukałam go od 7 lat , czyli od momentu kiedy zaczelam sie malowac :) Tusz jest genialny! Idealnie wydłuża i rozdziela rzęsy nie tworzac sztucznie posklejanych rzes, Efekt jest wrecz Glamour :). Do tego nie jest delikatny, widac ze rzesy sa podkreslone i pogrubione. Cena jest okropna (42 zl) ale ja kupilam go za 20 w promocji. Bede czekac na promocje i modlic sie zeby nadeszla wczesniej niz skonczy mi sie ten tusz, bo wtedy bede zmuszona kupic go po normalnej cenie.

Niestety tusz jest testowany na zwierzetach, jak wszystkie kosmetyki Oriflame. Nie uzywam juz tej marki.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale