Oriflame, Possess EDP

Oriflame, Possess EDP

Oriflame wprowadza na rynek nowy, luksusowy zapach dla kobiet o nazwie `Possess`. Zmysłowy, kwiatowo-szyprowy inspirowany legendą Kleopatry i Marka Antoniusza...

Kategoria: kwiatowo-szyprowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ananas, frezja, grejpfrut
nuta serca: ylang-ylang, kwiat pomarańczy, malina
nuta bazy: paczula, drzewo sandałowe, madagaskarska wanilia

90% jesień/zima 10% wiosna/lato

Dostojna elegancja

Zamówiłam, ponieważ pocierając kartkę czułam słodki pociągający zapach , jakie było moje zdziwienie gdy dostałam produkt. Nic wspólnego ze słodyczą on nie ma. Ale ! Zapach jest ciekawy.
W pierwszym odczuciu - gruszka - aczkolwiek nie ma jej w opisie (może mój nos jest dziwny) . Drzewo sandałowe wyczuwalne przez cały czas. Idealnie pasuje do " białej koszuli" , zapach elegancki , dla kobiety dojrzałej , pewnej siebie;dość intensywny jednak nie uciążliwy.
Po ok 20 minutach czuć wyraźnie kwiat pomarańczy i zapach jakby się wyostrza. Godzinę później nuta pomarańczy zanika a wchodzi lekka woń wanilii.
Flakon ciekawy i podręczny.

Jeden z lepszych od Oriflame.

Naprawde dobra kompozycja. Wyczuwalne drzewo sandalowe i kwiat pomaranczy, bardzo swieze, trwale, nie spodziewalam sie az takiego dobrego produktu.
Wode dostalam od kolezanki konsultantki do przetestowania i o dziwo, jestem z niej bardzo zadowolona, zapach w punkt.
Przy aplikacji wydaje sie wieczorowy i uwodzicielski, jednak po czasie staje sie dzienny, swiezy, taki letni.
Do tego trwalosc na skorze, okolo 10h, a na ubraniach jeszcze dluzej.
Do tego flakonik, calkiem ladny, tylko tworzywo mogloby byc bardziej solidne, a to tylko pomalowany na zloto plastikowy element.

Zapach luksusowej kobiety

Zapach kobiety, przy której nie da się przejść obojętnie.
Kobiety wyrafinowanej, niebanalnej i pewnej siebie.
Osoba która je nosi, to ktoś komu wszystko się udaje, nie dlatego, że ma szczęście, tylko bardziej z powodu posiadania wyjątkowych cech charakteru.
Perfum, który mówi do ludzi: Ta kobieta zasługuje na szacunek, ona ma to coś, musisz się z nią liczyć!
Gdy się psiknę, czuć, na początku, zapach ananasa, jednak nie jest to jadalny czy puszkowy, zostały dodane pewne składniki, które dodają mu wyjątkowości i klasy.
Dostałam go w prezencie od znajomej konsultantki; pomogłam jej w jakieś sprawie i odwdzięczyła mi się taką perełką, zawsze robi zapasy perfum, kiedyś jak u niej byłam i go wąchałam, to powiedziałam, że mi się podoba, zapamiętała i po czasie przyjechała z tym cudeńkiem.
Mam go już od roku, nie znudził mi się.
Używam go, jak mam jakieś ważne spotkania, gdy chcę zrobić piorunujące, pierwsze wrażenie i faktycznie ten zapach jest w tym mistrzem!
Trwałość to 6 godzin; jako, że nie dałam za niego złotówki to jestem zadowolona, jednak lepiej polować na przeceny.
Buteleczka jest nietuzinkowa, elegancka, idealnie oddaje naturę zapachu.
Mam zamiar go dalej kupować.

cudowne piękne

Zakochałam się w tym perfumie odkąd potarłam flakonik w katalogu. Żaden zapach jeszcze mnie tak nie uwiódł jak ten.. jest to zapach bardzo ciepły, kwiatowy, czuję w nim słodką woń jabłka z cynamonem , kwiat pomarańczy ale też i drewno sandałowe. Zapach jest kobiecy,seksowny, upajający. Mimo swojej przyciężkości nie męczy mnie. Nie rozwija się może jakoś dynamicznie ale za to pięknie trwa a po czasie tylko lekko łagodnieje. Flakonik przepiękny, przypomina jakiś skarb Kleopatry. Uwielbiam czasem upajać się zapachem samej nakrętki tego perfumy, zapach niezwykle pobudza zmysły i wąchanie go to istna przyjemność.

Elegancki

Bardzo przyjemny, bardzo elegancki zapach. Piękny flakon. Niestety jak to perfumy z katalogu - trwałość nie powala, mimo że to EDP. Za tę cenę jak na produkt z katalogu Oriflame spodziewalam się czegoś więcej.

Zapach pożądania

Od razu zaznaczam, że na tych nutkach tworzących się nie znam. Zapach jednak kojarzy mi się z elegancką ale nie nudną kobietą. Uwielbiamy je z mamą. Więc mogą podobać się w różnym wieku. Zapach ma w sobie to coś, tajemniczy, kuszący, myślę, że niejeden mężczyzna chciałby żeby jego kobieta pachniała Possess, Trwałe i bardzo ładnie się rozwijają na skórze.

Obłędny zapach

Piękne, zmysłowe perfumy, jedne z moich ulubionych.
Bardzo długo szukałam perfum, które mi się spodobają, większość zapachów wywołuje u mnie mdłości. Te są świetnie wyważone, idealne na randki. Jedynym ich minusem jest ich trwałość. Po kilku godzinach już ich nie czuję. Niestety nie znalazłam ich trwalszego odpowiednika.

Wieczorowy

Dla mnie jest to ulubiony perfum na wieczór. Za dnia używam perfum lekkich, które mają słodsze zapachy, ale wieczorem lubię postawić na coś cięższego. W tym zapachu zakochałam się od pierwszego "wąchania" w katalogu i od razu go zamówiłam. Nie zawiodłam się, zapach jest piękny, troszkę ostry i ciężkawy. Utrzymuje się cały dzień i jest dość intensywny. Flakonik jest przepięknie wykonany, a używanie perfumu to czysta przyjemność :)

Wykorzystała: kilka próbek

Zapach dla Pań księgowych

U mnie w biurowcu księgowe bardzo chetnie używają tych akurat perfum.Zapach nie jest zły,przecietnie ładny.Dla dojrzałych kobiet.Ładnie pachnie jesienia.Testowalam go na sobie i nie przekonalam sie.Oriflame ma wg mnie ciekawsze zapachy.

Interesujący...

Miałam do niego dość mieszane uczucia. Nie wiem dlaczego, mi kojarzy się z władczą kobieta, która wie czego chce. Jest dość intensywny i kobiecy, a także intrygujący i tajemniczy. Utrzymuje się dość długo na ciele. Ciężko jest mi go zdefiniować, ale mnie specjalnie nie zachwyca. Jest ładny, to fakt, ale wydaje mi się, że możemy wybrać coś lepszego ;)

Warto dodać, że buteleczka jest obłędna.

Władcza królowa Egiptu ;)

Possess mnie całkowicie zaskoczył. Jest to mój 3 zapach od Oriflame i drugi po Pretty Swan w którym się zakochałam.
Butelka sama w sobie elegancka, majestatyczna, choć widać, ze złotko to tandetny plastik. Przekręcany atomizer jak najbardziej na tak - patent zgapiony z Addicta Diora ;)
Trwałością zapach nie grzeszy niestety. Trzyma się na skórze ok. 2-3 godzin po czym siedzi przyczajony gdzieś blisko szyi.
Kompozycja zapachowa to słodka, z pazurem nuta ananasowa, podbita wanilią oraz kwiatem ylang-ylang. Początek lubię, środek zapachu cudowny, a końcówka cóz... czuć,że to produkt katalogowy.
Nie mniej jednak do Possess z miła chęcią jeszcze kiedyś wrócę. Do testowania polecam jak najbardziej.

Cudo !

cudowny zapach, długo utrzymuje się na skórze :)
duży plus za kwiat ylang ylang który jest afrodyzjakiem o d starożytności !
super dziala na facetów :)