Neutral, Balsam do ciała

Neutral, Balsam do ciała

Lekki i delikatny balsam do ciała Neutral stworzony z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej. Zawarta w kosmetyku gliceryna nawilża skórę, a olejek jojoba i masło shea gwarantują odżywienie. Efekt - miękka i elastyczna skóra. Przy regularnym stosowaniu balsam przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Nie zawiera substancji zapachowych, barwników ani parabenów, dzięki czemu minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii i podrażnienia u osób z bardzo wrażliwą skórą. Ponadto balsam posiada pH neutralne dla skóry, szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu.
Kosmetyk został przetestowany i zatwierdzony dermatologicznie.

w butelce
lekkie
balsamy
regenerujące, nawilżające

Nic dodać nic ująć

Balsam Neutral uważam za dość neutralny i do codziennego użytku. Ma dobrą forme konsystencji, łatwo sie wchłania i jest bezzapachowy. Nadaje się do suchej skóry i nie podrażnia.

Bez rewelacji

Na skórze wrażliwej i alergicznej balsami spisuje się bardzo dobrze. Skóra po jego zastosowaniu jest gładka, nawilżona i miła w dotyku. Występują trudności w jego rozprowadzeniu, czas wchłaniania jest nieco wydłużony, pozostawia tłusty film. W tym przypadku brak zapachu był dla mnie uciążliwy. Lubię jak balsamy mają zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Balsam, jak balsam ;)

Nie był zły, ale mnie nie zachwycił. Fakt dobrze nawilża, ale nie zatrzymuje wilgoci w skórze na długo. W miejscach szczególnie wrażłiwych nie zapewniał wystarczającego nawilżenia. Jednak musiałam aplikować go po każdej kąpieli. Chyba przeszkadzał mi ten brak choćby subtelnego zapachu, kosmetyk powinien też sprawiać przyjemność ;) Nie podrażnia, nie uczula, odpowiedni dla wrażliwej skóry.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

świetny balsam!

Balsam neutral to same naturalne składniki! Bez parabenów, bez barwników i substancji zapachowych! Idealny dla wrażliwej skóry! Po zastosowaniu skóra jest optymalnie nawilżona i gładka. Swietny nawet po depilacji. Jest stworzony dla delikatnej i alergicznej skóry. Jedyne co mam do zarzucenia to fakt, że dość długo się wchlania. Jednak jet to dla mnie do zaakceptowania, jeżeli spojrzę na rezultat.
Posiada wygodne w aplikacji opakowanie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

idealny balsam

I tutaj brak zapachu balsamu to olbrzymia zaleta. Nie tylko dlatego iż kosmetyk między innymi dzięki temu nie uczula, ale przede wszystkim dlatego iż zapach nie będzie się gryzł z moimi perfumami. Balsam ma idealną konsystencję, którą z łatwością można rozprowadzić na ciele. Szybko się wchłania, świetnie nawilża i pozostawia skórę miłą, gładką i bez żadnych lepkich warstw. Spokojnie więc zaraz po aplikacji balsamu można się ubrać. Balsam jest wydajny, nie potrzebujemy go nie wiadomo ile, aby posmarować nim ciało. Jestem jak najbardziej z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca

polecam

plusy: nawilza! naprawde nawilza, efekt nawilzenia utrzymuje sie dlugo, niezostawia tlustej warstwy, zadnej wysypki po nim niedostalam:), minusy: ciezko sie rozprowadza, ze wzgledu na konsystencje, ale mozna przezyc:), cena- zaplacilam 19 zl za 200ml opakowanie, ale nawilza skutecznie, wiec w zasadzie wybaczam:)

Używam tego produktu od: 2mcy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale 200ml

hmmm

Tak jak żel mi podpasował tak balsam był dla mnie niezbyt przyjemny. Co do działania nie mogę mu nic zarzucić. Lekko nawilża, nie podrażnia, nie uczula, idealny nawet po depilacji.

Niestety konsystencja jest tragiczna, praktycznie leje się, na skórze marze i nie chce się wchłaniać. Dodatkowo brak zapachu, śmiem twierdzić, że jest to delikatny śmierdziuch. Jednak pozostanę przy delikatnie pachnących balsamach, ponieważ ten zapach był dla mnie udręką.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

świetny balsam

Delikatny,lekki balsam do ciała. Posiada właściwości nawilżające. Po użyciu skóra jest gładka,nawilżona,delikatna. Skóra jest lekka,nie pozostawia tłustego ,klejącego filmu. Mógłby delikatnie pachnieć. Wspaniały do skóry wrażliwej.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

super balsam

Balsam bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawia na ciele tłustej warstwy. Skóra jest nawilżona i delikatna i co najważniejsze nie uczula i nie podrażnia. Brak zapachu w balsamie uważam za duży plus.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże
Oceniono na 5.00 na 5 gwiazdek

super balsam

Balsam dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy.
Świetnie sprawdza się przy skórze wrażliwej. Mąż ma bardzo przesuszoną skórę i ten balsam mu pomógł.

Plusem jest to, że balsamu może używać cała rodzina :)
Moja 6letnia córka batdzo go lubi.

dobry

balsam zmniejszył moje podrażnienia, skóra stała się bardziej miękka, suchość i swędzenie zmniejszyły się. Bardzo dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zupełnie nie dla mojej skóry :(

Miałam okazję brać udział w akcji testowania produktów Neutral. Otrzymałam szampon, żel pod prysznic, balsam do ciała, płyn do mycia rąk, antyperspirant oraz środki piorące. Te ostatnie okazały się prawdziwym hitem i już się z nimi nie rozstaję, co do produktów z kategorii kosmetyków niektóre bardzo mi się spodobały, inne nieco mniej...

Balsam niestety całkowicie mnie rozczarował. Mimo braku parafiny której nie toleruję w nawilżaczach, mimo tego, że mnie nie uczulił to jednak moja skóra nie zareagowała na niego dobrze. Już po kilku pierwszych użyciach z niepokojem zauważałam wypryski na ramionach, nogach i brzuchu oraz dekolcie. Poza tym skóra była nadal sucha, nie zauważyłam nawilżenia. Na minus poczytuję też konsystencję, która powoduje, że kosmetyk maże się po skórze i opornie wchłania. W przypadku balsamu brak zapachu w niczym mi nie przeszkadzał. Mimo przyjaznego składu coś jednak mojej skórze ewidentnie w nim szkodzi i zmuszona byłam go wreszcie odstawić i wrócić do mojego dawnego balsamu, dopiero wtedy skóra wróciła do formy.

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego, musiałam odstawić