Vaseline Intensive Care, Spray Moisturiser 'Essential Healing' (Balsam do ciała w sprayu)

Nawilżający balsam do ciała w sprayu Essential Healing nawilża i wchłania się błyskawicznie. Natychmiast pozostawia skórę miękką, nie pozostawia uczucia tłustości i lepkości. Dozuje się równomiernym strumieniem.

Skład: Aqua, Isopropyl Myristate, Glycerin, Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Avena Sativa Straw Extract, Tapioca Starch, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Lactic Acid, Glucose, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Stearic Acid, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Carbomer, Xanthan Gum, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Disodium EDTA, Pentasodium Pentetate, Propylene Glycol, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Najsłabszy ze sprayów Vaseline

Przetestowałam wszystkie spraye z tej serii i ten wypada najsłabiej. Przede wszystkich zapach bardzo mi nie odpowiada, a jako że zapachy sprayów utrzymują się na skórze po aplikacji bardzo mi to przeszkadzało. Jeśli chodzi o działanie również najsłabsze. Skóra po aplikacji dalej jest przesuszona i nie wygląda dobrze.

Cudowny na lato

Należę do osób, które nienawidzą używać balsamów. Ale ten to coś innego. Ultra lekka formuła, używam go jak dezodorant, błyskawicznie się wchłania, wystarczy przejechać ręką i już się wchłania. Fajnie pachnie. Jak dla mnie cudo.

Rewelacja!

Do zakupy skusiła mnie "cena na do widzenia" w rossmannie i nie zawiodłam się! Produkt co prawda ma średni stopień nawilżenia, ale za to wchłania sie mega szybko. Aplikator w postaci wypychającej produkt pompki tez bardzo mi odpowiada no i ten zapach....

bez szału

Balsam jest bardzo wodnisty, nawilża ale nie na długo. Ma przyjemny, delikatny zapach. Kupiłam, ponieważ lubię testować nowości. Jednak raczej do niego nie wrócę. Na pewno używa się go łatwiej i szybciej niż tradycyjnego balsamu ale coś za coś. Mam skórę normalną, osoby z suchą nie będą z tego produktu zadowolne.

świetny

Podchodziłam sceptycznie do tego wynalazku, zazwyczaj używam klasycznych balsamów, ale spróbowałam raz i jestem zachwycona! Takiej natychmiastowo miękkiej skóry nie miałam po niczym jeszcze. Na dodatek ta bezproblemowa formuła, błyskawicznie się wchłania, od razu można się ubierać. Zapach jest dla mnie dużym plusem, jako, że jestem mocno wybredna i odpadają u mnie wszystkie owocowe/jadalne zapachy. A ten jest taki klasyczny, trochę jak talk dziecięcy? W każdym razie mi bardzo odpowiada. Naprawdę, nie mam się o co przyczepić, nie widzę wad, bo cena też atrakcyjna. Wykończę wszystkie swoje balsamy stare i zainteresuję się tą marką bliżej.

Taki sobie

Plusy:
* bardzo wygodne i poręczne opakowanie
* przyjemny, zwyczajny "balsamowy" zapach
* dostępność i częste promocje
* szybko się wchłania
* dobrze się rozprowadza przez rzadką konsystencję

Minusy:
* cena bez promocji
* słabo nawilża
* słaba wydajność

Ogólnie balsam nie jest zły ale z pewnością nie poradzi sobie z suchą skórą. Przydaje się w lecie ze względu na swoją lekką konsystencję, lub gdy po prostu się gdzieś na prawdę spieszymy.
Polecam wypróbować osobom z normalną skórą, jest często w promocji w Biedronce.

Średni

Kupiłam ze względu na to, że nie mam czasu na codzienną pielęgnację masłami do ciała, czy balsamami- bo długo się wchłaniają i ich aplikacja jednak trochę zajmuje. Podkusiła mnie też promocja. Faktycznie aplikacja kosmetyku zajmuje bardzo niewiele czasu, pompka pozwala na precyzyjne psiknięcia. Od razu po kontakcie ze skórą można poczuć efekt jakby chłodzenia, wchłaniania produktu. Niestety wydaje mi się, że jest to tylko złudzenie-w istocie balsam wchłania się dosyć długo i to nawet po kilkukrotnym wklepywaniu w skórę. Sama konsystencja, hm, trochę "dziwna"- nie jest to ani masło, ani balsam,z pewnością nie jest tłusta, ale bardzo bardzo wodnista. W moim odczuciu niezbyt przyjemna. Zapach na plus, chociaż długo się utrzymuje i jest dosyć intensywny. Nie powiedziałabym, że potrafi naprawić bardzo suchą skórę, jak przekonuje producent na opakowaniu- stosowałabym go raczej jako dopełnienie innego nawilżającego kosmetyku, bo sam no cóż, niestety niewiele zdziała.

Taki średni produkt

Ten produkt zakupiłam z czystej ciekawości, ponieważ zbierał takie ohy i ahy, niestety jak się okazało wcale taki świetny nie jest, zdecydowanie wolę go w formie zwykłego balsamu.

Zalety
+wygodna i szybka aplikacja
+cena
+odświeżenie

Wady
-nie nawilża
-nie podoba mi się zapach
-mało wydajny

ok

Jak na tak lekką konsystencję, balsam całkiem nieźle nawilża skórę. Wchłania się w ekspresowym tempie, co czyni go idealnym balsamem do nakładania po porannym prysznicu. Nie zostawia lepkiej warstwy. Jedyne dwa minusy które zauważyłam to mała wydajność oraz zapach, który początkowo bardzo mi się podobał, a teraz nie mogę go znieść. Nie wiem dlaczego, bo nie jest to jakaś charakterystyczna woń, a przeciętny kosmetyczny zapach. Na moje nieszczęście dość długo utrzymuje się na skórze.

Codzienna pielęgnajcja

Balsam Spray Moisturiser 'Essential Healing' jest idealny do codziennej pielęgnacji. Zużyłam już kilka opakowań i nie potrafię się z nim rozstać. Bardzo szybko się wchłania i przepięknie pachnie. Skóra po nim wygląda zdrowo i jest przyjemna w dotyku. Jedyny minus za wydajność - dość szybko się kończy. Polecam szczególnie na dzień, ponieważ na noc zdecydowanie lepiej użyć czegoś bardziej treściwego i silniej nawilżającego.

Idealny do codziennej pielęgnacji

Forma aplikacji jest idealna dla kobiet aktywnych, które cenią sobie każdą minutę, zarówno rano, jak i późnym wieczorem.
Zacznę od tego, że aplikator zabezpieczony jest przed wydostaniem się płynnego balsamu. Samo opakowanie jest wygodne w użyciu i nie ślizga się w dłoniach.
Balsam wchłania się błyskawicznie, nie pozostawia śladów ani plam na ubraniach, nawet po aktywności fizycznej, kiedy skóra robi się wilgotna.
Nie narzekam na suchość skóry, jest raczej normalna, dlatego tego typu balsamy są dla mnie idealne jako codzienna forma dbania o ciało.
Produkt pięknie pachnie, a zapach pozostaje na skórze jeszcze długo po aplikacji. Jest wydajny, bo wystarczył mi na 2 miesiące codziennego używania. Skóra po zastosowaniu Vaseline jest gładka, przyjemna w dotyku, zadbana.
Jedynym minusem jest cena, która troszkę mnie przeraża, dlatego z utęsknieniem oczekuję promocji. :)
Polecam, Maddi.

fajna formuła, brak efektów

Fajna innowacyjna formula balsamu, ladnie sie rozprowadza, faktycznie szybko sie wchlania. Nic sie nie lepi. Ślicznie pachnie, ale niestety w ogole nie nawilza, a to chyba powinien glownie robic balsam.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy