Vaseline Intensive Care, Spray Moisturiser 'Cocoa Radiant' (Balsam do ciała w sprayu)

Nawilżający balsam do ciała w sprayu Cocoa Radiant nawilża i wchłania się błyskawicznie. Natychmiast pozostawia skórę miękką, nie pozostawia uczucia tłustości i lepkości. Dozuje się równomiernym strumieniem.

Skład: Aqua, Isopropyl Myristate, Glycerin, Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Theobroma Cacao Seed Butter, Tapioca Starch, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Stearic Acid, Sodium Hydroxide, Carbomer, Xanthan Gum, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Disodium EDTA, Pentasodium Pentetate, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene

balsamy
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Ładnie pachnie lekko nawilża

Uwielbiam firmę Vaseline. Pierwsze starcie z tą firmą miałam w USA gdzie używałam balsamów no ciała z tej serii w którym jestem zakochana do chwili obecnej. Ostatnio będąc w drogerii skusiłam się na zakup tego produktu..... niestety zawiodłam się po całości. Mam skórę suchą więc potrzebuje nawilżenia czego ten spey nie daje mi zbyt dużo.

Szybki balsamik

Spraye Vaseline używam zazwyczaj w sezonie letnim bo są lekkie i przyjemne albo wtedy gdy nie mam czasu aby standardowy balsam się wchłonął. To moje pierwsze balsamy w sprayu. Najbardziej lubię tą wersję i wersję z Aloesem uważam że działają tak samo różni je jedynie zapach. Skusiłam się w promocji (cena regularna bardzo wysoka). Uwielbiam zapach tego balsamu taki kakaowy lekko mdły ale bardzo przyjemny który po aplikacji utrzymuje się na skórze. Bardzo wygodnie się go aplikuje, ma lekką konsystencję ,spryskujemy i wmasowujemy a po kilkunastu sekundach już go nie ma. Zapewnia skórze powierzchowne nawilżenie, wygładza skórę i ją rozpromienia. Niestety balsam jest bardzo mało wydajny i w porównaniu do standardowych balsamów Vaseline ich wydajność jest o połowę mniejsza.

Uwielbiam go

Mój ulubieniec. Należę do osób, które nienawidzą używać balsamów. Ale ten to coś innego. Ultra lekka formuła, używam go jak dezodorant, błyskawicznie się wchłania, wystarczy przejechać ręką i już się wchłania. Fajnie pachnie. Jak dla mnie cudo. Cudowny do niewymagającej skóry, delikatnie nawilża i wygładza. Świetny na lato. Niestety nie do bardzo wysuszonej skóry. Ale przy mojej normalnej skórze to ideał :)

WOW

Kupiłam za grosze na wyprzedaży z ciekawości i tu taka niespodzianka!
Tak wiem, iż należy być systematycznym w pielęgnacji i w ogóle- ale nie zawsze mi się chce wsmarowywać te cuda. A tutaj wystarczy się spryskać i już .
- Aplikacja Wow
- Zapach ok
- Działanie ok nawilża skórę
- Wydajność średnia
- Cena... polecam w promocji.

Po prostu świetny

Dla osób takich jak ja, które nie lubią smarować skóry balsamem i czekać na jego wchloniecie jest to świetne rozwiązanie. Aplikator w sprayu to świetne rozwiązanie! Plusami jest zdecydowanie świetny kakaowy zapach k szybko czas wchłaniania się to skórę:) A co najważniejsze nie pozostawia tłustych plam, czego bardzo nie lubię.

Bardzo dobry

Super produkt. Świetnie nawilżał skórę, lecz na krótki czas. Opakowanie podbiło moje serce. Bardzo ułatwiło mi rozprowadzanie produktu. Kolejny aspekt, który chwycił moje serduszko to zapach - delikatny kokosowy. Lekka formuła otulająca skórę, szybko się wchłania.

Świetna aplikacja balsamu!

Jak w tytule, produkt świetnie się aplikuje na skórę. Ma łagodny kakaowy zapach, ale nie przytłaczający. Bardzo lekki, nie pozostawia tłustego filmu na skórze, szybko się wchłania.

Jeśli nie lubisz smarowania się balsamami- strzał w 10

Otóż nie cierpię balsamów do ciała. Nie lubię się smarować, czekać na wchłonięcie, tłustych plam na ubraniach. Spray Vaseline jest idealnym rozwiązaniem- nie jest najsilniejszym nawilżaczem, ale w przypadku jeśli nie jest ono potrzebne, to vaseline sprawuje się świetnie. Jest wydajny, ładnie pachnie, szybko się wchłania. Na minus cena, ale często można złapać go w biedronce za niewielkie pieniądze.

Nie dla suchej skóry

Po przeprowadzce zauważyłam, że moja skóra zaczęła się strasznie przesuszać, czego jak myślę winowajcą jest woda. Po prysznicu wszystko mnie swędzi, skóra jest ściągnięta. Kupiłam ten balsam na szybko. Używa go moja siostra i jest dla niej dobry, myślałam, że u mnie też się sprawdzi. Myliłam się. Plusem jest tylko to że bardzo szybko się wchłania. Nie radzi sobie z suchą skórą. Po posmarowaniu swędzenie co prawda znika, jednak na drugi dzień rano skóra już jest szorstka i np przy pochylaniu czuję swędzenie rozciągającej się skóry na plecach. Lepiej radziło sobie zwykłe majtańsze mleczko z Isany. Polecam dla skóry normalnej, nie dla suchej.
Edt.
Okropna wydajność, produktu starczyło mi na 9dni. Przez 4 dni stosowalam dwa razy dziennie, później już tylko raz...

Polecam ;)

Balsam udało mi się kupić bardzo tanio i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego produktu.
Ma lekką formułę, nie lepi się na skórze i nie zostawia tłustego filmu (czego nie cierpię). Dla osób z mocno przesuszoną skórą jego działanie nawilżające może okazać się za słabe, jednak dla mnie był ideałem ;) Ma bardzo delikatny i słodki zapach, co jest dodatkowym plusem.
Nie kupiłabym go jednak w cenie regularnej.

piękny zapach, kiepskie nawilżenie

Balsam często można ustrzelić w dobrej cenie w Biedronce:) Niewątpliwą zaletą jest łatwość aplikacji i szybkość wchłaniania produktu, jednak kosztem nawilżenia. Wieczorem skóra szczególnie łydek i ud jest nieprzyjemnie ściągnięta i po prostu sucha. Po 3 tygodniach codziennego używania zostało mi go (sądząc po ciężarze opakowania) bardzo niewiele, co raczej świadczy o niewielkiej wydajności.
Nie wrócę do niego więcej.

Średni

Plusy:
* bardzo wygodne i poręczne opakowanie
* przyjemny kakaowy, lecz nie duszący zapach
* dostępność i częste promocje
* szybko się wchłania
* dobrze się rozprowadza przez rzadką konsystencję

Minusy:
* cena bez promocji
* słabo nawilża, dlatego sprawdzi się głównie w lecie
* słaba wydajność

Mogliby zrobić również wersję dla alergików w sprayu, byłoby super, bo ten mogę stosować niestety tylko na nogi :/
Polecam wypróbować osobom z normalną skórą, jest często w promocji w Biedronce.